Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Firma E natureslab ostrzeżenie

Polecane posty

Gość Wnuczka123456
ZLODZIEJE I TYLE. Moja babcia zamówiła od nich tabletki. Po odebraniu przesyłki poszła do lekarza i jak się okazało nie może ich zażywać. Po 1 brawo za odpowiednio przeprowadzony wywiad z starszą osobą przed wciśnięciem jej tych tabletek a po 2 brawo za to jakimi złodziejami są! Po boju z formularzami infolinia po prawie 2 tyg dostałam adres do wysyłki. Paczka odeslana 2 miesiące temu. Ani produktu ani kasy!! Po moich wielokrotnych zapytaniach dowiedziałam się że dział reklamacji zajmuje sie sprawa . A kilka dni temu dostałam maila z informacją że zwrot nie przysługuje bo babcia nie stosowała tabletek minimum 30 dni !!!! Debile... zgłaszam do Rzecznika

Gość Roxa10
Witam wszystkich. Zamówiłam jakiś nie cały tydzień temu tabletki które maja pomoc w odchudzaniu... ale dopiero teraz natchnęłam się te forum i jestem przerażona! To naprawde tacy złodzieje? Chciałam anulować zamówienie ale dostałam meila ze zamówienie jest w drodze. Zapłacić za zamówienie muszę przy odbiorze. Paczka chyba już dotarła Zostawiono mi z DHL zawiadomienie że Paczka jest na poczcie do odebrania. Ale nie chciałabym tego odbierać co mam teraz zrobić?? Napisałam do nich że chciałabym odesłać im zamówienie że Paczka jest Zamknięta Odpowiedź dostanę jutro albo pojutrze. Teraz nie wiem czy mam jutro iść na pocztę zapłacić za tą paczkę czy po prostu to tak zostawić ale czy ja wtedy nie poniosła konsekwencji proszę pomóżcie!! Roxa

Gość andy4
Witam. Nie odbieraj Roxa10 tej paczki. Ja skusiłem się w tej firmie na zakup opaski przeciw chrapaniu. W dniu 30.11.2018r. kurier dostarczył mi paczkę, za którą zapłaciłem sto kilkadziesiąt złotych. Po otwarciu paczki okazało się, że są w niej jakieś tabletki wspomagające sen. Po złożeniu zamówienia na opaskę przez internet, skontaktowała się telefonicznie ze mną kobieta (nr kierunkowy 23), bardzo miłym i jak mi się wydawało uczciwym głosem zapewniła mnie, że dokonałem właściwego wyboru, że ta opaska pomogła jej rodzicom i tym podobne. Przekonała mnie do zakupu opaski trwalszej, wystarczającej na dłużej. Oczywiście zapłaciłem więcej o 50 zł. Kobieta, która do mnie dzwoniła, zapewniła, że w przypadku jakichkolwiek pytań jest do mojej dyspozycji. Po odebraniu nie zamówionych przeze mnie tabletek, nikt nie odbierał telefonu z tej firmy. Po kliku godzinach zadzwoniła do mnie inna kobieta z tej firmy (jakiś pośrednik) z nr tel o kierunkowym 12 i oświadczyła, że sprawdzi co się stało z moim zamówieniem. W międzyczasie otrzymałem maila o treści: Szanowni Państwo, Chcemy bardzo przeprosić, że ze względu na niesłabnące zainteresowanie ofertą, zapasy Snorilu w polskich magazynach chwilowo się wyczerpały. Dlatego Państwa zamówienie dotrze z opóźnieniem. Cieszymy się jednak, że nam Państwo zaufali i aby umilić czekanie - przygotowaliśmy niespodziankę! Dostaną od nas Państwo w prezencie innowacyjny Sliperin, który wesprze spokojny i nieprzerwany sen, a także będzie stanowił doskonały wstęp do rozpoczęcia właściwej kuracji. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie i życzymy samych przespanych nocy! Zespół E-natureslab.com. Następnego dnia ponownie otrzymałem telefon, że opaska zostanie wysłana do mnie w poniedziałek. Domyślam się, że dzisiaj 03.12.2018r. Poczekam do końca tygodnia, a jeśli opaska nie przyjdzie, to zamierzam wycofać się z umowy zawartej przez internet i żądać zwrotu pieniędzy. Odeślę oczywiście te tabletki. Jeśli to nie pomoże zamierzam złożyć zawiadomienie na policji, bądź bezpośrednio w prokuraturze. Jeszcze jedno, w opakowaniu z tabletkami nie było żadnego paragonu, tak jak piszą inni forumowicze. Pozdrawiam wszystkich oszukanych oraz wszystkich innych. Nie dajcie się naciągać

Gość gość
Zgadzam się z opinią innych - firma oszust. Zamówiłam produkt, otrzymałam przesyłkę nie z produktem zamówionym lecz z tabletkami niewiadomego pochodzenia.Przy odbiorze zapłaciłam za zamówienie, ale nie otrzymałam w przesyłce żadnej faktury ani informacji o możliwości złożenia reklamacji. Po interwencji mailowej przekazano mi informację o późniejszej dostawie.

Gość gość
Dzień dobry, "walczymy" z tą firmą od kilku miesięcy. Odstąpiliśmy od umowy, wysłaliśmy suplementy ale niestety nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy. Ponawiam pytanie - czy ktoś ma telefon kontaktowy lub adres poczty elektronicznej do tej firmy?

Gość Grazka

Ostrzegam przed działaniami tych oszustów. Zamówiłam plastry na odchudzanie Sliminazer . Byłam zdeterminowana, bo ważę 40 kg za dużo i gdy gdzieś w necie zobaczyłam możliwość zamówienia ze strony producenta, to szybko to zrobiłam. Jedno opakowanie po okazyjnej obniżce 137 zł zapłaciłam z góry. Zaraz do mnie zadzwonił konsultant z numeru 732 081 102, który przedstawił się Jan Stępień. Był wieczór w sobotę, ja trochę chora, niezbyt chyba zdrowo myśląca, więc w jego zapewnienia o skuteczności plastrów uwierzyłam i dałam się namówić na kolejne 3 opakowania, co razem wyniosło mnie 599 zł. Tłumaczył mi, że to opakowanie, które zamówiłam, zawiera tylko niecałą połowę z oczekiwanych  30 plastrów. A poza tym pełna kuracja dla mnie to właśnie 4 razy 30 sztuk, czyli na 3-4 miesiące. 16 listopada przyszła przesyłka, której niestety nie mogłam odebrać osobiście, więc zrobił to mój syn. Okazało się, że po dopłaceniu 462 zł otrzymałam paczuszkę z plastrami zawierającymi 5 razy mniej składników niż na tej z reklamy. Poza tym plastry wyglądały jak zwykłe plasterki bez żadnej zawartości suplementów czy czegokolwiek. W przesyłce nie było żadnego rachunku czy jakiegokolwiek potwierdzenia zakupu. Myślałam, ze otrzymam go na adres e-mail. Tak się jednak nie stało. Postanowiłam przesyłkę odesłać i dlatego tego samego dnia zadzwoniłam na numer tego konsultanta. Odebrał i kazał mi pisemnie przedstawić odstąpienie od umowy, a potem czekać, co mi każą zrobić z działu obsługi klienta. Napisałam wiadomość o rezygnacji  w kontaktach na stronie e-natureslab. Dzięki Bogu miałam namiar, płacąc z góry przez PayPal, bo tak to nawet nie dałabym rady zidentyfikować nadawcy. Przesyłka przyszła z adresu ze skrzynki pocztowej CABROZ LOGISTICS Urząd Pocztowy Warszawa 131 Skrytka Pocztowa 54 03-996 Warszawa. Na ten adres kazano mi odesłać paczkę wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy. Zrobiłam to i wyrobiłam się w terminie 14 dni. Zażądałam w e-mailu potwierdzenia, czy przesyłka dotarła. Łaskawie odpowiedziano mi, że tak i że w najbliższych dniach otrzymam wiadomość o rozpatrzeniu reklamacji. Co z tego, że kontakt e-mailowy po moich monitach był, skoro jak do tej pory z działu reklamacji nie otrzymałam potwierdzenia o pozytywnym rozpatrzeniu mojego pisma. Napisałam ponownie w kontaktach z zapytaniem o rozpatrzenie mojej reklamacji. Czekam na odpowiedź. Jeśli nie otrzymam zwrotu pieniędzy, zgłaszam się do rzecznika praw konsumenta. Wszystkie e-maile od nich zachowałam. 

Ostrzegam was, nie bądźcie głupi, nie zamawiajcie niczego od tych oszustów!

Gość Gość

Witam. 27 września napisałam post ze firma tez mbie oszukala. Przyszła do mnie przesyłka a za 281 odebralam ją bo zamówiłam kosmetyki z allegro i myślałam kam ze to one. Ku mojemu zdziwieniu orzyszly jakieś plastry na odchudzanie, ktorych nie zamawiałam.  Ktoś niby pidal zły adres i zamiast do woj. Świętokrzyskiego dotarl do Podlaskiego. Towar odeslalam i odstapienie od umowy też Po miesiącach walki gròźb i ciągłego mailowania wreszcie oddali mi pieniądze. Nastąpiło to po tym jak zgłosiłam tą sprawę dla radcy prawnego i Rzecznika Praw Konsumenta mojego powiatu. Walczcie o swoje, a najlepiej nie dajcie sie naciagnac bo produkty tej firmy to jaskis bubel a firna to jabt i oszust

Pozdrawiam

Gość Dobra rada

Szanowni Państwo,

ja także miałam problem z tą firmą. Nie przysłała zamówionego towaru. Zgłosiłam reklamację, która została przyjęta. Nie oddano mi pieniędzy. W związku z powyższym napisałam do operatora, za pośrednictwem którego płaciłam za zamówienie. Był to Dotpay. Pieniądze zwrócono mi następnego dnia. Jeżeli ktoś z Państwa płaci za zamówienie w internecie za pośrednictwem Dotpay, Paypal itp. to w przypadku Państwa problemów, ten operator ma obowiązek zwrócić pieniądze, które następnie odzyska od firmy, z którą współpracuje.

CO najdziwniejsze po kilku miesiącach przysłano mi zamówioną paczkę, ale jej nie odebrałam.

Gość Dana

Witam wszystkich  właśnie dostałam e-mail że jakoby  zamówiłam  coś.  Nie będę tego sprawdzać,  tylko chyba trzeba coś  zrobić.  Wniosek z tego że  nadal naciągaja ludzi

Ja rowniez chcialam przestrzec przed zakupem w tej firmie.Kupilam plastry SLIMINAZER i zuzylam jedno opakowanie a dwa sa nienaruszone.Wczesniej jak rozmawialam z konsultantem to zapewnil mnie ze ze zwrotem nie bedzie problemow.Oczywiscie zadnego dowodu zakupu na kwote 371,00zl nie otrzymalam i wyslalam dzisiaj wiadomosc do Nich to wyslali mi e-mail ze musze spelnic warunki zawarte w regulaminie https://pl.e-natureslab.com/terms/site-rules i wyslac wniosek wraz dokumentacja fotograficzna.To jakis absurd..co mam sobie strzelic fotke,aby udowodnic czy schudlam!!jakas paranoja.Chce aby zwrocili mi chociaz za te dwa nieuzywane opakowania,ale nie moge sie do nich dodzwonic.Prosze o jakos porade.Iwona

Gość Kasia

Witajcie, i ja ...ka dałam się wrobic. :(( Podpowiedzcie mi paczke z nieuzywanym towarem dokąd powinnam odesłać? Na adres z którego przyszła w Warszawie?  A potem oczywiście walczyć o kasę?

Gość Dokąd odsyłałaś towar?
Dnia 9.07.2018 o 16:55, Gość Katarzyna Świercz napisał:

Ja też ostrzegam przed tą firma. ja zwróciłam towar i czekam od marca na zwrot kasy. firma nawet nie odpowiada na emaile. lepiej nic u nich nie kupować bo pozbędziecie się kasy i tyle. Dzwonią ciągle z innych numerów raz kierunkowy na Gdańsk teraz na Włocławek a firma w Warszawie. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś obiekcje to proszę pisać w miarę możliwości odpowiem: storczyk24@interia.pl

Gość wiesia

Przestrzegam przed zakupami w e natureslab.Utopiłam już ok 100zł. Towar przysłali nie ten co zamawiałam . I mimo zwrotu towaru niezamawianego nie mam zwrotu gotówki/ Nie wiem jak taki stragan może działać w Polsce. Nawołuje do pozwu zbiorowego. Tak nie może się dziać.

Gość andy4

Witam wszystkich naciągniętych przez firmę e-natureslab. Pisałem na tym forum 3 grudnia 2018r. w jaki sposób zostałem naciągnięty na 137 zł. W dniu wczorajszym odzyskałem tą kwotę przelewem od firmy, której nazwa jeszcze nie występowała w mojej korespondencji mailowej z e-natureslab. Po odebraniu przesyłki i zapłacie za nią, okazało się, że w opakowaniu jest co innego niż zamawiałem. Napisałem maila, że chcę odesłać niezamówiony towar i odstąpić od umowy. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na jaki adres mam odesłać towar oraz przysłać pisemne odstąpienie od umowy. Aby odstąpienie od umowy było skuteczne, musi nastąpić w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Tak też zrobiłem. Podałem również konto na jakie mają zwrócić pieniądze. W regulaminie sklepu e-natureslab jest zapis, że pieniądze przelewają w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru. Oczywiście w tym terminie tego nie zrobili. Napisałem do nich ponownie podając im jakiś termin (około 2 tygodni) na zwrot pieniędzy, a jeśli to nie nastąpi to skieruję sprawę do rzecznika konsumentów oraz złożę zawiadomienie do organów ścigania. W tym terminie również nie zwrócili pieniędzy, przysyłali jedynie maile, że zamówiony wcześniej przeze mnie towar jest przygotowany do wysyłki. W związku z tym skierowałem do nich drogą mailową przedsądowe wezwanie do zapłaty (wzór można znaleźć w internecie), a do wiadomości wysłałem do rzecznika konsumentów w moim mieście, również mailem. W wezwaniu tym dałem im 5 dni na zwrot pieniędzy. Piątego dnia roboczego od momentu wysłania maila otrzymałem przelew na całą kwotę 137 zł. Gdyby ktoś miał jakieś pytania w tej kwestii, to chętnie odpowiem. Mój adres andy.4@wp.pl.

Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez e-natureslab.  

Gość Kabor

Wyrafinowani oszuści - f. e-natureslab.

Pod koniec listopada 18r zamówiłem opaski antychrapaniowe.. Było miło, z zainteresowaniem odzwoniono do mnie proponując mi większą ilość towaru na tzw pełną kurację , Pani się przedstawiła-teraz wiem że zmyślonym imieniem i nazwiskiem , telefon też milczy.

Byłem czujny i nie zgodziłem się zapłacić wcześniej przelewem to przysłali mi paczkę kurierem GLS któremu przy odbiorze zapłaciłem 249 zł. Po otwarciu paczki wewnątrz były 2 buteleczki tabletek o nieznanym składzie. Natychmiast zadzwoniłem  do miłej pani (wtedy tel. jeszcze działał) i poinformowano mnie że nastąpił błąd pakowacza ale właściwy towar będzie niezwłocznie. Trzy dni później otrzymałem e-maila sprzecznego z wyjaśnieniami telefonicznymi z którego wynikało że ze względu na wyjątkowe zainteresowanie brakło im w kraju towaru ale będzie.

Odczekałem 14 dni i z  okienka na stronie złożyłem reklamację żądając towaru lub zwrotu pieniędzy na podane konto w ciągu 14 dni. Oczywiście żadnych efektów.

Gość hz53

Witam Ja również zostałam Oszukana przez tą firmę E-natureslab.Proponuję wszcząć kroki prawne począwszy od rzecznika konsumentów policję i zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającej na wyłudzaniu podaję swój email hz53@o2.pl i Proszę o ewentualny kontakt co zrobiliście ja będę pisała na bieżąco. Nie dajmy się oszukiwać darmozjadom, nie robiąc nic pozwalamy im na dorabianiu się i poczucie bezkarności pozdrawiam wszystkich

Gość Gość  kolejny

Witajcie, czytam to i jestem przerażona, Zamówiłam dzisiaj urządzenie na haluksy, na szczęście nie zapłaciłam...bardzo miły pan zadzwonił i zaproponował...blebleble...trzeba przyznać, że miał zdolności przekonywania...dodatkowy aparat lepszy. Zgodziłam się , zgodziłam się również na przetwarzanie moich danych osobowych....tylko nazwisko,imie i adres no i telefon.... Po zakończonej rozmowie dopiero zaczęłam myśleć....rychło w czas, zaczęłam szukać w internecie no i znalazłam Wasze wpisy.Weszłam na stronę tego sklepu i napisałam w formularzu kontaktowym, że rezygnuję z zamówienia, napisałam dwa razy ,byłam również na Policji i zgłosiłam fakt, że prawdopodobnie zostałam oszukana. Po kilku minutach na maila przyszła wiadomość,że moje zamówienie zostało wysłane..... znowu napisałam w formularzy kontaktowym,że zrezygnowałam z zamówienia, żeby mi nic nie przysyłali bo nie zapłacę i nic nie będę odbierać.Szybko działają . 30 minut po zakończeniu rozmowy telefonicznej z panem już wysłali zamówienie. Na Policji powiedzieli żeby nie odbierać i nic nie płacić.Co sądzicie   ?

Gość Gość G.

Wczoraj zamówiłam tabletki, po czym chciałam anulować zamówienie, ale nie ma żadnego nr. napisałam dwie wiadomości w formularzu kontaktowym rano dzwoniono do mnie z Warszawy, ale nie odebrałam, a jak oddzwoniłam nie było nawet połączenia, zero kontaktu z firmą, zamówienie było za pobraniem więc go nie odbiorę, ale teraz zastanawiam się czy nie będę musiała ponieść kosztów kuriera. Co zrobić w tej sytuacji?

Dnia 22.01.2019 o 17:39, Gość andy4 napisał:

Witam wszystkich naciągniętych przez firmę e-natureslab. Pisałem na tym forum 3 grudnia 2018r. w jaki sposób zostałem naciągnięty na 137 zł. W dniu wczorajszym odzyskałem tą kwotę przelewem od firmy, której nazwa jeszcze nie występowała w mojej korespondencji mailowej z e-natureslab. Po odebraniu przesyłki i zapłacie za nią, okazało się, że w opakowaniu jest co innego niż zamawiałem. Napisałem maila, że chcę odesłać niezamówiony towar i odstąpić od umowy. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na jaki adres mam odesłać towar oraz przysłać pisemne odstąpienie od umowy. Aby odstąpienie od umowy było skuteczne, musi nastąpić w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Tak też zrobiłem. Podałem również konto na jakie mają zwrócić pieniądze. W regulaminie sklepu e-natureslab jest zapis, że pieniądze przelewają w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru. Oczywiście w tym terminie tego nie zrobili. Napisałem do nich ponownie podając im jakiś termin (około 2 tygodni) na zwrot pieniędzy, a jeśli to nie nastąpi to skieruję sprawę do rzecznika konsumentów oraz złożę zawiadomienie do organów ścigania. W tym terminie również nie zwrócili pieniędzy, przysyłali jedynie maile, że zamówiony wcześniej przeze mnie towar jest przygotowany do wysyłki. W związku z tym skierowałem do nich drogą mailową przedsądowe wezwanie do zapłaty (wzór można znaleźć w internecie), a do wiadomości wysłałem do rzecznika konsumentów w moim mieście, również mailem. W wezwaniu tym dałem im 5 dni na zwrot pieniędzy. Piątego dnia roboczego od momentu wysłania maila otrzymałem przelew na całą kwotę 137 zł. Gdyby ktoś miał jakieś pytania w tej kwestii, to chętnie odpowiem. Mój adres andy.4@wp.pl.

Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez e-natureslab.  

Witam. Mam podobny problem. Wysłałem kilka mailii zero odpowiedzi.

Obawiam się, że jeżeli nie podadzą adresu zwrotu i minie 14 dni to "klops"

Pytanie: na jaki adres odesłał pan towar.

Pozdrawiam

Gość Firma E natureslab ostrzeż

E-natureslab ZŁODZIEJE jeszcze raz ZŁODZIEJE mimo nie przyjęcia przesyłki z rzekomym lekiem nie oddali pieniędzy .

Gość BIU

Takiej firmy nierzetelnej ,jeszcze nie widziałem,po prostu firma która okrada klientów.Przepycham się z nimi od 7 grudnia 2018 r.Mimo,że zamawiałem opaskę dostałem tabletki nie wiem czy to były na porost włosów,może na hemoroidy ,a może na sraczkę.Fakt faktem,że na drugi dzień odesłałem im to g-no z powrotem.Po trzech tygodniach ,prosili o potwierdzenie nadania -wysłałem.17 stycznia 2019 r. otrzymałem maila,że pieniądze zostaną zwrócone,niestety do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałem.Czy to nie jest dziwne,że z urzędu nie są prowadzone takie sprawy? Przecież oni powinni być ścigani nawet gdyby byli na księżycu.Przysyłają klientowi produkt bez paragonu,f-ry a gdzie Urząd Skarbowy ? szukają pieniędzy wszędzie ,ale dlaczego nie ścigają tych ludzi ?====

Gość Użytkownik

Witam serdecznie, korzystałem z różnych produktów firmy (Gastramim, Detosil) i muszę powiedzieć że te produkty pomagają. Na początku chciałem zamówić jedno duże opakowanie na próbę, jednak specjalistka z firmy przekonała mnie  na 4 miesięczną kurację. Powiedziała, że efekty przy moim stanie zdrowia  będą widoczne po dłuższym czasie stosowania. Wytłumaczyła mi że to nie są cudowne kapsułki tylko produkt naturalny, który musi się wchłaniać dłużej do organizmu. Nie byłem do końca przekonany, lecz teraz wiem że miała racje. Z doręczenie przesyłki był problem, bo kurier nie skontaktował się wcześniej ze mną. Poprosiłem o zmianę miejsca doręczenia na adres pracy i kurier przujechał pod zmieniony adres. Potwierdzenie płatności poprosiłem na adres email. Przyszło przed doręczeniem paczki. Po pierwszym miesiącu nie było wyraźnej poprawy. Ale mimo to nadal stosowałem produkt zgodnie z zaleceniem. Pod konic drugiego miesiąca moje dolegliwóści zaczęły stopniowo ustępować. To naprawdę zadziałało. Poszedłem na badanie lekarskie i okazało się, że jest wszystko dobrze. Bóle w podbrzuszu, nadkwaśność żołądka ustąpiły. Teraz stosuje już czwarty miesc i jest bardzo dobrze. Mogę spożywać dania, które wcześniej powodowały niepożądane dolegliwości. Ten suplemen diety pomógł mi. Obsługa firmy bardzo profesjonalna i niezwykle pomocna. Kuracja moja była przygotowana indywidualnie na podstawie szczegółowego wywiadu. Został mi dokładnie omówiony jej przebieg. Otrzymałem też bezpłatną poradę żywieniowa, gwarancję satysfakcji oraz możliwość darmowej konsultacji w trakcie leczenia. Mi to pomogło, być może dlatego że cierpliwie stosowałem i pamiętałem o codziennej dawce.

Gość Użytkownik

Witam serdecznie, korzystałem z różnych produktów firmy (Gastramim, Detosil) i muszę powiedzieć że te produkty pomagają. Na początku chciałem zamówić jedno duże opakowanie na próbę, jednak specjalistka z firmy przekonała mnie  na 4 miesięczną kurację. Powiedziała, że efekty przy moim stanie zdrowia  będą widoczne po dłuższym czasie stosowania. Wytłumaczyła mi że to nie są cudowne kapsułki tylko produkt naturalny, który musi się wchłaniać dłużej do organizmu. Nie byłem do końca przekonany, lecz teraz wiem że miała racje. Z doręczenie przesyłki był problem, bo kurier nie skontaktował się wcześniej ze mną. Poprosiłem o zmianę miejsca doręczenia na adres pracy i kurier przujechał pod zmieniony adres. Potwierdzenie płatności poprosiłem na adres email. Przyszło przed doręczeniem paczki. Po pierwszym miesiącu nie było wyraźnej poprawy. Ale mimo to nadal stosowałem produkt zgodnie z zaleceniem. Pod konic drugiego miesiąca moje dolegliwóści zaczęły stopniowo ustępować. To naprawdę zadziałało. Poszedłem na badanie lekarskie i okazało się, że jest wszystko dobrze. Bóle w podbrzuszu, nadkwaśność żołądka ustąpiły. Teraz stosuje już czwarty miesc i jest bardzo dobrze. Mogę spożywać dania, które wcześniej powodowały niepożądane dolegliwości. Ten suplemen diety pomógł mi. Obsługa firmy bardzo profesjonalna i niezwykle pomocna. Kuracja moja była przygotowana indywidualnie na podstawie szczegółowego wywiadu. Został mi dokładnie omówiony jej przebieg. Otrzymałem też bezpłatną poradę żywieniowa, gwarancję satysfakcji oraz możliwość darmowej konsultacji w trakcie leczenia. Mi to pomogło, być może dlatego że cierpliwie stosowałem i pamiętałem o codziennej dawce.

Gość Marek

Witam.ja tak samo miałem kłopoty z suplementem na słuch Calminax. Tam trzymają się regulaminu A że tak obiecuja i namawiaja to nie ich problem a klienta i twardo stapaja po ziemi ze to moja wina i pozno przesłałem choć tak konsultant potwierdzi aby po 60dn odesłać i tu zaczyna się problem ze głowa boli. Chodzi o E Natures Lab co wysłali A zwrot przyjął Cabroz Logistis w Warszawie. Szkoda nerwów i dyskusji z tym wszystkim. Pracownika chronia i konsultanta A klienta gdzieś tam.

Gość Daria

Witam.

dzisiaj zamówiłam plastry po czym zaczęłam czytać na forum co to za złodzieje. po otrzymaniu emaila z numerem zamówienia napisałam szybko w formularzu kontaktowym że z niego rezygnuję. mieszkam w Niemczech i nawet nie miałabym jak zapłacić polskimi pieniędzmi. jestem kompletnie przerażona całą sytuacją. myślicie że odpiszą jutro i anulują to zamówienie czy jest już za późno? Proszę pomóżcie 😔

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.