Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jarosław Uć

Jakie są Wasze ulubione marki odzieżowe?

Polecane posty

Gość gość
Co do markowego obuwia w niższej nie to ja często kupuje na stronie www.Alfasan.pl i polecam, błyskawiczna przesyłka i do tego niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo mam marek odzieżowych które lubię ale moim konikiem jest Cross jeans. Ze względu na jakość wyrobu, bardzo wytrzymałe maja np.spodnie jeansowe nie ważne co w nich robię to do tej pory nic się nie przedziurawiło, czy przetarło. Lubię też Levisa (bluzy), czy też inne marki, trudno wymieniać tak od razu. Ostatnio kupiłam sobie np. takie cudo jeansy Adriana https://www.jeans24h.pl/damskie-spodnie-cross-jeans-adriana-light-mid-blue-461-344-p-146181.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja bardzo lubię Marco Diamanti, a zamawiam ze strony zwegrodzki.pl 🙂 Ubrania sa dobrej jakości, ładnie skrojone, ale w normalnych cenach. No i plusem jest szybka wysyłka i to, że sprzedają też biżuterię i nie muszę szukac rzeczy w kilku miejscach na raz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ich sporo. W sumie nie mam jednego ulubionego sklepu ale na pewno są to

rylko oraz wojas - moze nie maja tanich butów ale buty nosi sie wygodnie oraz chodzę w butach całe długie lata

ochnik - jeśli chodzi o torebki, mają dobrej jakości skórzane torebki, polecam jednak czekać na sezonowe promocje bo wtedy mozna kupić je o wiele taniej

z ubran polecam sinsay i bershka - w wyprzedażach mozna kupić ubrania za grosze a mają sporo ciuchów z naturalnych tkanin https://ding.pl/sinsay,1121 Dobre oferty na ciuchy do sklepu Sinsay dobrze jest sprawdzać sobie na ding. Sa spore zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to HIBOU https://hibou.pl/pl/ Ja to w sieciówkach już nie kupuje, bo szkoda mi pieniędzy. Po jednym praniu rzeczy są rozwleczone, albo skurczone, traca kolor… No i sam poliester. Zdecydowanie wolę takie "niszowe" polski marki, które kładą nacisk na jakość, a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poliester może nie jest tak zdrowy, zwłaszcza latem (wiadomo) : ) i środowisko też niekoniecznie się z nim nie lubi, ale plusem jest to, że takie ubrania nie płowieją, nie niszczą się aż tak szybko... i jak ktoś nie wymienia nałogowo garderoby to takie ubranie może go nawet przeżyć... : ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do marek to wsio rybka, ostatnio w sinsay kupiłam bardzo wygodne jeansy (dzwony) i czarna czapkę z daszkiem na jakieś wypady lub spacery... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednej z sieciowek trafiłam na taką tkaninę spod szyldu Eco:

"Eco Aware Viscose

To przyjazna dla środowiska wiskoza wyprodukowana z celulozy drzewnej pozyskiwanej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i gwarantujący ich ponowne zalesienie. Sama produkcja włókna odbywa się w procesie zamkniętym. W porównaniu do procesu wytwarzania konwencjonalnej wiskozy pozwala on na redukuję zużycia wody o 33%, na zmniejszenie ilości zanieczyszczeń generowanych do tego medium oraz na obniżenie ilości emitowanego dwutlenku węgla. Włókna celulozowe są biodegradowalne i nie zanieczyszczają wód mikroplastikiem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ...enki to lubię markę loola. Mam od nich kilka różnych modeli i mimo wielokrotnego prania kompletnie nic się z nimi nie dzieje. Jakość na 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawości, przyczepię się-czy wiskoza to złe tworzywo?

wszystko, co mam z tego materiału jest genialne i wygodne-mi się wydaje, że 100%wiskoza to jak 100%bawelna 

Jesli szukalibyście jakichś wygodnych butów na jesień, polecam zastanowić się nad mokasynami:

https://mymo.pl/eleganckie-i-wygodne-mokasyny-damskie/

Na stronie jest kilka podpowiedzi gdzie kupić wygodne mokasyny na ten sezon 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie doradzę jak zrobić to "od nowa", ale należę do kobiet basicowych do bólu i 99% mojej garderoby to właśnie czarny, biały i szary. No, jeszcze jeans dla ożywienia.  Na pewnym etapie uznałam że to definitywnie mój klimat i przy każdych zakupach konsekwentnie sobie o tym przypominam. W efekcie po czasie prawie wszystko do siebie pasuje, a ja nie dostaję apopleksji patrząc na milion kolorów w szafie. Główne źródło zaopatrzenia to vinted i sieciówkowe promocje, bo mam alergię na przepłacanie za rzeczy na których można zaoszczędzić, jak choćby bawełniane t-shirty czy jeansowe spodnie. 

Buty kupuję jedynie dobrej jakości, lubię się w nich czuć komfortowo. I jednak jest to jedna z rzeczy na jakie zwraca się uwagę w pierwszej kolejności:

https://www.opencolor.pl/artykuly/modne-i-oryginalne-biale-botki/

 Kilka podpowiedzi co będzie modne tej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×