Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zestresowanaa

ustanie objawów ciąży w 8 tygodniu

Polecane posty

Gość zestresowanaa

Dziewczyny, bardzo proszę o pocieszenie. Jestem w 8 tygodniu ciąży. Od prawie samego początku ciąży miałam nieliczne jej objawy (zero mdłości czy senności). Bolały mnie za to cały czas piersi i to bardzo mocno. Od dwóch dni ból słabnie, dziś już prawie w ogóle go nie odczuwam. Strasznie się martwię, że to zwiastuje martwą ciąże. Czy któraś z Was tak miała? Badanie USG mam pojutrze ale od wczoraj tak się denerwuje, że nie mogę miejsca sobie znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia. Ja jestem w 3 ciazy i zawsze mialam szybko rozpoczete mdlosci, wymioty, zawroty w glowie i zslabniecia. W I i w II trwalo to do 16 tyg. Teraz 12 tydzien i nie moge doczekac sie tego 16tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie martw się tak ! Ciesz sie ze nie męczą cię wymioty , mdłości , silne bóle głowy itd. I że możesz się cieszyć spokojna ciążą :) na pewno wszystko jest dobrze :) ja jestem w 7 tygodniu ciąży i mam tylko bóle piersi raz mocniejsze raz słabsze, tak samo podbrzusza czasem boli i czasem nie i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowanaa
Bóle podbrzusza też miałam, bolało mnie w zeszłym tygodniu jak przy miesiączce tylko trochę niżej. Kłucia też odczuwałam jakby nad lewym jajnikiem. Wtedy martwiłam się, że odczuwam takie bóle a teraz z kolei martwię się, że nic nie odczuwam.... Ale najbardziej zmartwiło mnie to, że piersi przestały boleć... Za dużo się naczytałam wpisów, że to źle wróży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenyfer
Ja jestem już prawie w 8 tyg i jest katastrofą . Mdlosci wieczne uczucie glodu potrafię obudzić męża o 5 rano żeby mi zrobił jeść masakra . I wieczne uczucie pełnego pęcherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze nie masz się co martwic. Objawów praktycznie nie mialas co innego gdybyś wymiotowala dziennie i w jeden dzień by ci to przeszło. Ja tez nie miałam wcale objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się na zapas. Ja poronilam a piersi bolały mnie jeszcze przez 2 tygodnie. Ból ustal dopiero jak beta spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 5 tygodniu. Jeszcze nie byłam nawet u lekarza wizytę również mam pojutrze tak jak ty autorko i powiem ci że nie mam żadnych objawów.. piersi mnie bolą tylko jak mocno uścisnę czasem nawet w ogóle nie czuję bólu. W poprzedniej ciąży już 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki miałam mdłości,uderzenia gorąca,osłabienie,w 5 tygodniu.miałam wymioty,a teraz NIC :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenyfer
Dla mnie to jest w pewien sposób uspokojenie te objawy bo wiem że dzidziuś cały czas tam coś ode mnie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to świadczyć ale nie musi o pustym jaju płodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tez świadczyć ze ciąza przestała się rozwijać ,kluczowe będzie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowanaa
Puste jajo na pewno nie, bo w 6 tygodniu miałam USG i widziałam już bijące serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciąza mogła przestać się rozwijać są takie przypadki, do 12 tygodnia jest czasem ważnym w którym ciąza się utrzyma lub też nie ale często bywa tak że brak objawów lub ustanie ich są istotne dla przebiegu i rokowań dla ciąży ,a ze serduszko jest są przypadki że przestaje bić i do 12 tygodnia wszystko może się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wszystko okaże się po usg nic niestety na to nie poradzisz a stres zle wpływa na ciąze jeżeli coś będzie żle to organizm sam poradzi i natura wię co robić w takich przypadkach a jeżeli będzie ok to ciąza będzie się rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam tak. w 8 tygodniu wszystko mi puscilo. czulam sie nagle jak przed ciaza. nie oznaczalo to nic. teraz jestem w 18 i wszystko jest super. nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie martw się co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
w tym czasie to na dwoj***abka wróżyła, na wizycie może się okazać że to koniec, a może tez się okazać, że wszystko w porządku, nic już teraz nie poradzisz, pozostało czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowanaa
W ramach aktualizacji chciałabym napisać, że byłam w zeszłym tygodniu na USG i wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Dzidzia rośnie zgodnie z normą, ginekolog mówi, że rozwija się prawidłowo. W tym momencie poza częstym siusianiem w nocy i zmianą smaków nie odczuwam żadnych objawów ciąży, ale wg lekarki nie jest to powód do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktorynkaMaj
Spokojnie, może jesteś tylko zmęczona i masz niedobory witamin. Ja tak mialam w ciąży i pomogły mi suplementy Pregna Plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy nie mialam zadnych klasycznych objawow,gdyby nie to ze mialam swira na punkcie dzidziusia i skrupulatnie pilnowalam daty okredu, pewno nie zorientowalabym sie ze jestem w ciazy do conajmniej. 6 mc , bo dopiero wowczas brzuch mi sie leciutko zaokraglil. A tera przy drugiej, chyba nie ma dolegliwosci ktora by mnie nie dopadla, lacznie z kichaniem, jak tak dalej pojdzie to nie dozyje rozwiazania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem w 9 tygodniu ciąży bardzo się martwię bo przestały boleć mnie piersi. Od początku ciąży miałam byle jajników dostałam luteina o teraz się boję bo przestało podbrzusza boleć i piersi. Jestem panikara bo poprzednia ciaza skończyła się przed terminem martwą ciaza syn owinol  się pepowina. wszyscy muwia że mam przestać panikowac ale ja nienpotrafie wizytę mam 13 listopada 2020. Za często niechce chodzić do lekarza bo naprawdę będą uważać mnie za wariatka ale nie przeżyje jeżeli coś się stanie mojej fasolce. Psychika nie ta sama. Jednego synka już mam 9 lat ale on też się ucieszył jak usłyszał że będzie miał rodzeństwo mimo że to początek to całuje brzuszek i gada do brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie myśleć źle i się nie denerwować ale to naprawdę trudne. :classic_sad:

Jestem panikara tak bardzo chciałam być w ciąży kolejnej mam synka 9 lat A teraz panikuj że nawet mój partner nie może tego słuchać pierw pajikowalam ho bolało Podbrzusze po wizycie dostałam luteina i dalej bolało przed jakiś czas od 2 dni nic ni boli A od wczoraj przestały boleć piersi jestem w 9 tygodniu. Nie przeżyje jeżeli co się stanie z fasolką. To naprawdę dla mnie jest dar Boży że jestem w ciąży mimo że 7 lat temu urodziłam martwego synka miesiąc przed terminem porodu z powodu zatrzymania serca okazało się ze owinol się pepowina. Od tamtej pory strasznie panikuje z jakim kolwiek byłem A ta ciąża jest dla mnie bardzo ważna bardzo chce mieć dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kasiagwiazdka napisał:

 

Wiesz, jeśli dzięki temu będziesz spokojniejsza... Masz w domu stetoskop? Taki od "starego" ciśnieniomierza nawet. Jeśli nie, to kup sobie w aptece. Przez powłoki brzuszne stetoskopem da się wysłuchać serduszko dziecka. Jak się dobrze ustawi i nie będzie wierciło w trakcie osłuchiwania 😉 

Może takie domowe" badanie" Cię uspokoi.

Nie denerwuj się. Trzymam za Was kciuki!

Edytowano przez Gość_2
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×