Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wera_35

Podróże singielki. Czy pojechalibyście z "obcym" facetem na wakacje?

Polecane posty

Gość Wera_35

Jestem singielką. Może nie z wyboru bo kto chce być sam? Ale nie to jest istotą tego. Są wakacje. Pologowałam się na portale dla podróżników by znaleźć ludzi do współnych wakcji i nic więcej. I wiecie co? Czuję się jak na sympatia.pl No może z tą różnicą, że Panowie są dużo grzeczniejsi, nie są tak bezpośredni ;) Myślałam, że takie olneo.pl jest raczej nastawione na łaczenie ludzi do podróży, a nie w pary. W zasadzie to jestem w kropce. Bo nastawiłam się na wyjazd z innymi singielkami, ale o nie ciężko jak się okazuje i chyba wiem czemu. Nie mniej czy uważacie, że warto podjąć ryzyko i jechać z obcym facetem? Wiadomo, że wchodzi w grę wyjazd via biuro podróży i jakieś poznanie się przed wyjazdem, ale czy nie zalatuje to nieco „Randką w Jasno”, gdzie każdy płaci za siebie? Życie różne scenariusze pisze jak choćby pary, które poznały się w... samochodzie. Co myślcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie nacisk roohanie, bo tak to po co? chyba że z inną babą pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zaryzykować ale musisz sie liczyć z następującymi sytuacjami: 1. Możesz zostać wykorzystana seksualnie bez Twojej zgody 2. Możesz zostać sprzedana na części 3. Możesz zostać sprzedana do burdelu 4. Możesz trafić na sadystę/degenerata, wielokrotnego mordercę, gwałciciela. Pełno takich wolno chodzi po świecie. 5. Wersja najbardziej optymistyczna spośród tych powyżej : możesz trafić na dupka. Do odważnych jednak świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź sama i arab cie poderwie i wyrooha, bo oni tacy słodcy, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpusc sobie wszelkie portale, lepiej pojedż na jakiś obóz. Może żeglarski, zależy co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno będzie rochańsko. A jak jesteś brzydka to nikt z tobą nie pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to lepiej mieć coś do ******** na wyjeździe niż samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umyj i ogol pipe bo będzie nadużywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kraju z obcym na drugą stronę ulicy nie przejdzie. Na wyjeździe za osobistą dziwkę będzie robić. Pocieszna ta k***wska natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jesteś prostszy od konstrukcji pinezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera_35
Bardzo fajne odpowiedzi... W zasadzie czego się spodziewałam to nie wiem. Pytałam bo dla mnie to jak poruszanie się bla bla carem. Nie wiesz z kim jedziesz, ale jedziesz tak? Domyślam się, że wielu facetów "łowi" kobiety wszędzie gdzie się da i widze po wiadomościach, które do mnie pisza na olneo, ale dla mnie mocno przesadzie i sprowadzacie wszystko do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobista k***a nie jest zła. Wystarczy być inteligentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poznasz kogoś sympatycznego to dlaczego masz z nim nie jechać? Zawsze lepiej być z kimś niż samemu, wyjdziesz sama wieczorem do klubu? Na dyskotekę? Wakacje są po to by się bawić a samemu jest to ograniczone. Jeśli się sobie spidobacie będzie klimat itd to dlaczego nie macie iść ze sobą do łóżka? Mamy XXIw a nie XIX !!! Nikt cię siła nie będzie brał nie słuchaj głupich wpisów, od razu powiedz że jedziecie jako znajomi a nie para, spędzacie czas razem ale każde robi co chce, poznasz faceta to z nim będziesz się bawić , jak on pozna kobietę na wyjeździe też będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, proponuj***ardziej sprawdzone portale: strefasingla.pl strefaaktywnych.pl sprawdzone bo sama z tego korzystalam i zapewniam cie ze nie poczujesz sie jak na portalu sympatia.pl to sa portale nastawione na przyjaznie, na poznawanie nowych ludzi a nie na parowanie, sponsoring itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie bym pojechał z Tobą by nie jechać samemu Większość życia jestem w podróży wiec urlop fajnie z kimś Nie kietowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się oszukiwać. 99% chętnych do wyjazdu facetów będzie oczekiwało od ciebie seksu. Ważne aby nie trafić na jakiegoś zboka, psychopatę czy żądnego kobiecego ciała recydywistę, który dopiero co opuścił ZK. No ale jak trafisz na porządnego faceta, który tobie się spodoba możesz przeżyć fajną przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie, nie i jeszcze raz nie....odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz z biurem podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej wziąć sobie jedynkę w biurze podróży zamiast ryzykować, że wyląduje się w hotelu z jakimś chrapiącym bucem? Zresztą z inną singielką też może być niefajnie, możecie mieć inne podejście do odpoczynku. Sama się tak umęczyłam kiedyś z koleżanką, gorąco, ale ona nie chce okna otworzyć, bo się można przeziębić... ratunku, przy 20 stopniach w nocy??? Jak się poszuka, to są takie biura, które nie zdzierają na takich ofertach, kiedyś trafiłam na ofertę, gdzie dopłacałam tylko 100 zł. Poza tym można sobie zorganizować wyjazd bez biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole z obcym facetem w jednym pokoju? na wakacjach? nie mozesz byc taka gloopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. ja bym nie ryzykowala - sama widzisz, ze faceci traktuja te portale jako okazje do sexu. no i ja bym sie czula niekomfortowo, z obcym facetem. wole sprawdzonych znajomyxh, a jak sie nie da to tez czasem jezdze sama -wlasnie sie wybieram. wole to niz byc skazana na towarzystwo nie wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieloni
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko napisz po co? i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×