Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki wspomagające odchudzanie na recepte

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny ! Czy w Polsce są dostępne obecnie jakieś leki wspomagające odchudzanie dostępne na receptę ? Coś w stylu dawnej meridian czy sibu ? Czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rp. żryj połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz powyżej przewija się na każdym forum, żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie sam Foreverslim ale połączenie tych tabletek z dietą i ruchem przyniosło w moim przypadku efekty z których jestem bardzo zadowolona.Waga spadała w dobrym tempie ani nie za wolno ani nie za szybko.Efektu jo-jo się nie dorobiłam.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie jestem przekonana co do tabletek, ile było info, że kobiety paliły się w środku czy inne cuda się działy :/ jest może ktoś z częstochowy i może coś więcej mi powiedzieć o ofercie zdrova? to jakaś nowa firma, opinii prawie zero, a na stronie mają dość ciekawą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na receptę jest xenikal , to odpowiednik alli blokuje wchłanianie tłuszczu z pokarmu , w Czechach jest odpowiednik tego jak ktoś chce to mogę odsprzedać możliwy odbiór osobisty izabelaann@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alli było dobre lecz wycofane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje tabsów na odchudzanie - tych na recepte tez... po wszystkich eksperymentach z dietami mam zwyczajnie dosyc, juz moze nawet nie ja co mój organizm. Zaczal sie buntowac. Od czasu do czasu wracaja zaparcia, a po zjedzeniu czegos ciezszego to doslownie armagedon... lekarz stwierdzil ze jelita sie buntuja. Aktualnie jestem na kuracji dicopeg 10g aby je wspomoc. Dlatego po tych swoich doswiadczenaich, radze uwazac z takimi eksperymentami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid12312
Polecam odwiedzić witrynę nutriceo.pl. Można tam poczytać ciekawe artykuły na temat tabletek na odchudzanie i nie tylko. Redakcja jest bardzo otwarta i potrafi doradzić. Na ten moment jest recenzja dwóch preparatów. African Mango i Green Barley Plus Wejdź już dziś : www.nutriceo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam tabletki o nazwie Bioslank działają rewelacyjnie, sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi odzyskuję radość życia. Mogą to zrozumieć jedynie osoby które z nadwagą walczą całe życie i wiedzą jak to jest być odmieńcem.Teraz czuję się zupełnie inną osobą nie ta sama ja. Dzięki tym tabletką jestem znów laską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jedyne tabletki które gwarantują 100% skuteczności to Foreverslim.Pisze tak bo zanim trafiłam na Foreverslim to kilka rodzai przerobiłam.I niestety efektu nie była.A Foreverslim dała radę moim nadprogramowym kilogramom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam sie na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z tego jaki udało mi sie osiągnąć efekt. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobrze sobie radzę na Foreverslimie.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam sie na te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniyu Foreverslimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matetka
Tabletki na odchudzanie to mit. Wiadomo od dawna. Większość sukcesu to dieta, oczywiście bogata w błonnik, produkty wspomagajace przemiane materii plus jak najmniej przetworzone. To jakies 60-80% sukcesu. Reszta to ******cwiczenia. Jesli chcesz ewentualnie wspomagac odchudzanie, dorzuc do diety suplement typu coln slim. Oczywiscie pochodzenia naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam takie dostępne bez recepty. Polecam zastosowanie Forverslim bo to właśnie dziki nim schudłam 13 kg a zajęło mi to ok trzech miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W końcu schudłam. To nawet mało powiedziane. Straciłam całą nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerobiłam już kilka supli na odchudzanie, większość to po prostu dziadostwo. Nie działa, obecnie mam amlan forte z vital coś tam, po miesiącu na wadze - 4kg, szału nie ma ale jakiś efekt jest. Kupiłam kurację na trzy miesiące więc zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat pomogły tabletki Slimunox.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Foreverslim i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam namówić się kumpeli na kupno Foreverslimu u niej efekty były super u mnie waga spada wolniej ale spada po miesiącu stosowania na razie trzy kilo w dół może teraz trochę przyspieszy bo zaczęłam biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Slimunox.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że jeżeli chcemy schudnąć to pewne rzeczy trzeba zmienić.Wiadomo dieta trzeba się ruszyc z kanapy ja po za tym włączyłam Foreverslim.I muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox jak się odchudzałam i moim zdaniem był wart każdej złotówki na niego wydanej... To że schudłam było bardzo potrzbne dla mojego zdrowia, to że schudłam zawdzięczam temu, że stosowałam Foreverslim, więc żadna kalkulacja nie ma tu sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie natomiast cieszą efekty po stosowaniu tego cuda https://amlanforte.com Jest zemną od prawie trzech miesięcy, jak na razie udaje mi się chudnąć mniej więcej trzy kg na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się że nie ma prostszej recepty na odchudzanie niż dieta i Foreverslim.Dzięki temu mi udało się schudnąc 14 kg bez zbędnego wysiłku.Sama nie mogłam uwierzyć że poszło mi to aż tak szybko biorąc pod uwagę wcześniejsze próby odchudzania.Dla mnie równie ważne jest to że nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.Czyli odchudzanie było skuteczne i trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nieocenione właściwosci ma wyciąg z jagody acai. Spotkałam się z tym cudem w produkcie Acai Berry Extreme, który kupiłam na stronie http://nplink.net/pInmLwQg i jestem pod wrażeniem tego, co zrobiło ono z moim ciałem. Nie dość, że wspomaga odchudzanie, bo w jednej kapsułce zawiera aż 5000 mg jagody acai, to dodatkowo pomaga odnaleźć w sobie pokłady energii bez której nie ma mowy o odchudzaniu! Polecam gorąco, o jagodzie staje się coraz bardziej głośno i nic dziwnego, bo naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo stosownej diety i ćwiczeń nie schudłam za dużo dopiero po rozmowie z znajomą zdecydowałam się na zakup Slimunox.Podkreślam że nie stosuje ich jako tabletek na odchudzanie tylko jako wspomaganie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×