Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was adoptował zwierzaka mam pytanie

Polecane posty

Gość gość

Czy to jest prawda, że po adopcji przychodzi ktoś i sprawdza w jakich warunkach żyją adoptowane zwierzaki. Nie to, że mam z tym problem tylko czesto nie ma mnie w domu w sensie mam ruchomy grafik zwykle dwa dni pracy /dwa dni wolnego) i pracuje od 9-19 i chce adpotowac kotka a najlepiek dwa z ww. powodow zeby kot nie czul sie samotny. Jak to wszystko wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety przyłażą i wypatrują każdego potkniecia ;/ Tez chciałabym zaadoptowac, ale dla mnie nie do pomyslenia jest zeby obce osoby łaziły mi po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz koty i nie szukaj problemow tam gdzie ich nie ma. Niektore schroniska owszem, kontroluja czy srodowisko jest bezpieczne dla kota, ale nie po to, by robic komus problemy, a po to by upewnic sie ze zwierz dobrze trafil. Popros o kontakt przed ewentualna wizyta poadopcyjna i tyle, przeciez to tez sa ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze, że sprawdzają? Wolontariusze z fundacji i ze schronisk chcą wiedzieć czy zwierzęciu nie stanie się krzywda. Jak nie masz w domu bomby, ani syfu totalnego to o co ci chodzi? Ja też tak myślałam jak ty, mój dom i po co mi mają głowę zawracać. Biorę koty, znaczy stać mnie na wszystko, czego wymaga kot, ale są ludzie nieodpowiedzialni i potem nie mają za co leczyć, kiedy zwierzę zachoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jeśli chcesz adoptować kota z domu tymczasowego to podpisujesz umowę adopcyjną i przychodzą by zobaczyć czy masz odpowiednie warunki dla zwierzaka, zabezpieczone okna itp. To nie jest nic strasznego,bo też bym chciała wiedzieć do kogo trafia kot którym się aktualnie opiekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź lepiej jakiegoś z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×