Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po jakim czasie zmieniacie status związku na fb

Polecane posty

Gość gość

Po jakim czasie zmieniacie status na fb na zajęta po tym jak kogoś poznacie i się z nim spotykacie. Po deklaracji? Zaraz na początku po kilku spotkaniach kiedy czujecie To, czy czekacie jakiś określony czas - czy aby na pewno wyjdzie między wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ślubie jesteś w związku bez ślubu to zwyczajne seksualne puszczanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy. Jestem w związku a nie mam nic ustawione na facebooku ale nie mam też ustawione wolna. Kto ma wiedzieć ten wie a resztę niech to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę sobie jednak ustawiać coś, bo to bufor bezpieczeństwa- gdyby on i jego "była" mieli coś ustawione, to nie dowiedziałabym się po 2 latach, że to jednak nie "była", a jego żona. I to nie ja jestem ta zła, bo o niczym nie wiedziałam, szukałam śladów, ale ona nic nie miała na fb- żadnych wspólnych zdjęć, żadnego oznaczenia. Więc nie wiedziała, ze ciągle z nim jest, a on się podawał za wolnego... fb kazda nowa osoba może łatwo sprawdzić, więc trochę podejrzane jest, gdy ktoś nie chce nic umieszczać- pewnie chce dla świata być nadal potencjalnie wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle tam nie ustawiam żadnych "związków". Żenada i dziecinada w jednym. Nie zamieściłam i nie zamieszczę żadnego info o mojej ciąży, tym bardziej zdjęcia nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah co ja k***a pacze... xDDD Moje gałki jap*****le... Serio k***a? Chuj kogo boli ten fejsik i twój statusik. Kurwa to już płytszego pytania nie było? Co za ludzie ja j***e... Zeby pytać się ludzi po jakim czasie... nie hahahah ROZ JE BA NE! Po całości. Brawo wygrywasz komplet r*********h płyt winylowych? Dlaczego r*********h zapytasz. Bo w głowie masz najwyraźniej rozp*****l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.06 Masz w 100% rację, ale swoimi wulgaryzmami nie wytłumaczysz jej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×