Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Fajny DJ Wodzirej na wesele Giżycko

Polecane posty

Pan Paweł rozkręci każdą imprezę bardzo szybko, tak, że skończy się dopiero nad ranem :P Można pogadać i zamówić piosenkę bez najmniejszego problemu, a również atrakcje organizowane przez niego zachęcają innych do wspólnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym również postawił na DJ Pana Pawła, niesamowicie pozytywny człowiek, który zna się na prowadzeniu zabaw i rozrusza dosłownie każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Paweł to naprawdę niesamowity gość, zawsze rozkręci na maksa każdą imprezę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DJ Pan Paweł zawsze wie, co zrobić aby rozruszać wszystkich gości w krótkim czasie, dlatego jeśli znowu miałabym wybierać DJa na swoje wesele, postawiłabym ponownie na Pana Pawła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół No Problem gra tak jakby jutra miało nie być, czyli z prawdziwą pompą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Na Przykład grał na Naszym weselu, weselu mojego brata, naszym znajomym oraz na wielu innych weselach, gdzie muzyka była na żywo bardzo dobrze zagrana. Wiele lat doświadczenia mówi samo za siebie. Polecamy serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompleksowa oprawa wesela z pewnościa zostanie zapewniona przez usługi zespoło Na Przykład. Nie mają sobie równych, bawilam sie z Nimi już kilka razy i zawsze było doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno zespół Na Przykład jak i DJ Pan Paweł są doskonałym wyborem na kazde wesele i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Na Przykład ze swoją muzyką z pewnością trafi w gusta każdego z gości, dlatego to właśnie na nich warto postawić planując swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały zespół to Zespół Na Przykład, wspaniali ludzie. Byłam na dwóch imprezach i weselu na których grali niesamowity talent. Z całego serca polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dj Pan Paweł każdą weselną zabawę zmieni w coś niesamowitego! Normalnie lepiej nigdzie w życiu się nie bawiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na weselu mojej siostry bawiłam się z zespołem Na Przykład i naprawdę wspominam to wydarzenie rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również bawiłam się na jednym z wesel na którym byłam z zespołem Na Przykład i powiem, że to było najlepsze wesele w ciągu ostatnich 5 lat na jakim miałam okazję być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Na Przykład zawsze wymiata i nie ma przebacz! Polecam z całego serca współpracę z tymi ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam DJ Pana Pawła, naprawdę niesamowita osoba, która potrafi wciągnąć do wspólnej zabawy każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespoł Na Przykład zawsze w czasie imprez daje z siebie wszystko! A poprowadzone przez nich zabawy są naprawdę zabawne i nie tandetne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każde wesele wybór Pana Pawła jako DJ'a rozkręcającego całą imprezę z pewnością będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Na Przykład to jak dla Mnie najlepsza opcja na każde wesele! Nikt inny, tylko oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×