Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie mozna pare groszy dorobic

Polecane posty

Gość gość

pracuje ale zarabiam ledwie 1500zł. na nic nie starcza.gdzie mozna znalesc cos.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako masażystka masz od ręki 10.000 zł/mc. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 5.000 złotych można dorobić przy sprzątaniu mieszkań. Mycie okien w willi, to zarobek powyżej 300zł dziennie, najczęściej w soboty panie takie zlecenia chcą. Wyprowadzanie psa - 3 razy dziennie na co najmniej 1 godzinę =60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat dorabiam przy roślinkach, ale pielęgnacja ogrodu to często 100 dziennie, w uzgodnieniu z właścicielką to nawet niemowlę 4 miesięczne mogę mieć przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cegły szlifuję, aby piękne były, bo panocki chcą mieć piękne chałupy. Płacą nieźle, w sobotnie wekendy zaiwaniam, ale nawet 200 zł zarobie. Tylko ten pył, bez maseczki na gębusie nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co dzień[po studiach magisterskich] pracuję na etacie w pewnej jednostce kulturalnej, jestem sprzątaczką za najniższą krajową, mąż elektryk z szeregiem uprawnień. Po pracy zajmujemy się renowacja starych mebli. Miałam to szczęście, że mój stryjek , jeszcze w PRL-u zajmował się podobnymi sprawami, a ja od niego uczyłam się. Dzisiaj to procentuje, etat mam, ale zarabiam na własny rachunek, nieźle zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się było kształcić i dokształcać to zarabiałabyś porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikak96
Jeśli szukasz łatwego i szybkiego zarobku, miłej pracy, która zajmuj***ardzo mało czasu, zniżek na kosmetyki dla siebie i swoich najbliższych do -40% to odezwij się, a wszystko Ci wyjaśnię. Jestem Dominika i jestem Liderem Sprzedaży w Avon. Sama miałam duże obawy, dopóki nie spróbowałam, otrzymałam już wiele gratisów, klientów przybywa lawinowo i łatwo godzę pracę z wymagającymi technicznymi studiami. Jeśli masz jakieś pytania - proszę o kontakt: dominika.k.96@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiory owoców się teraz zaczęły. Można się zatrudnić do porzeczek, agrestu albo borówki amerykańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezdzilam rok temu na borowke. taka slabizna byla zawrobilam zaledwie 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowana zarabianiem dodatkowych pieniędzy zapraszam do wypełniania ankiet przez internet!

Ankiety do wypełnienia otrzymujesz na maila, a w zamian masz do wyboru przelewy pieniężne 50 zł, doładowania telefonu, gadżety firmowe i in. Ilość nagród zależy od ilości wypełnianych przez Ciebie ankiet!

Jeśli jesteś zainteresowana wypełnij formularz do rejestracji na stronie ---> https://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×