Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na wakacje w listopadzie?

Polecane posty

Gość gość

Witam Was, możecie doradzić mi jakiś fajny kierunek podróży w listopadzie dla dwojga? Myśleliśmy o dominikanie i Kubie lub Mauritius czy któraś z Was była może w tym czasie w tych miejscach? Chciałabym już zarezerwować jakiś wyjazd, ale niestety praca, praca... wyjdzie na to ze wszystko na ostatnia chwile i zastanawiam się czy znajdę jeszcze jakieś ciekawe oferty z all inclusive na w miarę przyzwoitym standardzie. Może się orientujecie coś w tym temacie? Oczywiście jeśli byłaby ta opcja last minute to w jakich cenach? Myślałam narazie żeby zmieścić się w granicach 6 tys/os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja w listopadzie mam w planach odwiedzić sobie na tydzień dobre spa (Unitral). I taką opcję polecam, bo robię tak co roku. Taka regeneracja przed zimą i wgl. Pomyśl sobie może o czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co roku na jesień lubię odwiedzać polskie morze. Moim zdaniem poza sezonem jest dużo piękniejsze. W zeszłym roku odkryłam Hotel Lubisz w Ustce i w tym roku znowu właśnie tam jedziemy z mężem. Mają bardzo fajne spa i korzystne ceny, a warunki sa na prawdę ekskluzywne. Można naładować baterie na cały rok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mówimy nie jeśli chodzi o polskie morze i tym podobne :) tu akurat możemy pojechać w każdej chwili, a do spa tez często jeździmy, dlatego chcemy udać się w jakieś tropiki za granicę żeby wypocząć we dwoje i odciąć się od spraw codziennych No i kiedy u nas w kraju będzie zimno :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś piękne polskie miasto? Ja jestem fanką Krakowa, a jesienią jest on szczególnie piękny. Romantyczne knajpki na kazimierzu zyskują szczególny klimat. :) Nie polecam tylko noclegów w ścisłym centrum. Warto poszukać czegoś w sąsiednich dzielnicach. Można zyskac spokój, odpoczynek od turystów i hałasu, a dojazd i tak jest bardzo dobry. Ja na przykład odwiedzam regularnie Hotel Panorama na ul. Lipińskiego. Świetna lokalizacja, wygodne pokoje i dobra cena. Po co przepłacać i się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antarktyda.Będzie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w hotelu Bristol w Busku Zdroju: http://bristolbusko.pl - rewelacja, fantastyczne SPA, dużo luksusu. Polecam każdemu na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tutaj? http://bristolbusko.pl Ja uwielbiam to miejsce, ten hotel jest niesamowity, magiczny i cudowny :) oczywiście malownicza okolica.. piękne tereny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcja i nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja zdecydowłam sie ze teraz pod koniec sierpnia bedę leciec do Turcji  z Coral Travel - szczerze mówiąc nie mogę się doczekać bo w końcu gdzies polecę. A biuro zapewnia że jest na prawdę komfortowo i bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ten kierunek jest na prawdę warty wyjazdu! super fajnie i pogoda dobra! no a samo biuro to moim zdaniem jest godne uwagi! doskonały organizator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadawolona z Coral Travel. i nie mam zamiaru zmieniać biura bo z nimi się czuję na prawdę pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×