Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić telefon???

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Znalazłam wreszcie telefon, który chciałabym kupić, ale stoję przed kolejnym trudnym wyborem mianowicie znalazłam sklep Ceneo i tutaj są fajnie wypisane różne oferty: www.ceneo.pl/43223879#crid=125095&pid=14556 Ale czemu ich jest tak dużo i tak różnią się cenami ?? Mam wybrać ten najtańszy, czy to nie oszustwo? Czy moze właśnie najdroższy bo to teoretycznie daje większą gwarancję otrzymania sprzętu? Możecie mi doradzić który sklep wybrać?? Tylko proszę sprawdźcie dokładnie wszystko, czy nie ma tam żadnych haczyków bo ja sama nawet nie wiem gdzie ich szukać, może popytajcie też innych o ich doświadczenia z kupna z jakiegoś z tych podanych sklepów. W końcu to nie tani telefon. Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaCourts
Najlepiej w popularnych sklepach rtv , agd ;) albo na internecie ;) Ja nie tak dawno kupiłam maxcoma z serii smart ms 514 ;) bardzo polecam bo ma świetne funkcje , jest bardzo sprawny a przy tym wszystkim dałam za niego na prawde nie dużo bo niecałe 500 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkasamośka
ja takie rzeczy kupuje od lat w media expert. maja spoko oferte ratalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zależności czy telefon jest nowy jaką masz dystrybucję czy ktoś Ci robi jakiś bundle różne są opcje. Najlepiej brać telefon w jakiś sklepie gdzie się wcześniej sprawdzi komentarze i opinię. Ja ostatnio często kupuję w sferisie bo jeszcze na tym sklepie się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikon
Najlepiej robić zakupy w sprawdzonych sklepach, często robię w satun, media, sferis, euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikiita
Ja wybieram albo Euro albo Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa3105
Mnie to obojętne , grunt by bylo ze sprawdzonego żródła a najlepiej z wczesniej wymienionych sklepów , jak tu ktoś podał itd . Moim ostatnio nabytkiem jest maxcom ms 456 ;) bardzo wytrzymały telefon .I w dobrej cenie go kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłkapiłka
ja kupowalam w media expert na raty i jestem turbozadowolona, wiec to moge polecic ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ME na raty spoko wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo tanio jeśli chodzi o takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panek22
Ostatnio zauważyłem że w sferisie mają bardzo często fajne promocje, ostatnio nawet skorzystałem z promocji jednodniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missjackson
Ja swoje kupowałam w Teletorium i Media Expert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demilka_eem
ja takie rzeczy na ogol kupuje w media expert. najtaniej i maja obsluge, ktora zawsze doradza, wiec jak sie niespecjalnie znasz, to ideolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli9
W sferisie mieli fajną promocje na telefony, ostatnio sam skorzystałem z hitu dnia i dla syna kupiłem plecak+piórnik fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajotek
Ja zwykle kupuję telefony w sieci jak biorę abonament, miesiąc temu przedłużałam umowę w Playu i wzięłam Huawei P10 Lite, ładny, zgrabny telefonik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaa90
Ja już kilka sprzętów, w tym również telefon kupiłam w sklepie internetowym Mobalu i za każdym razem wszystko było w jak najlepszym porządku, dlatego jeśli szukasz uczciwego sprzedawcy, fachowej obsługi i szybkiej wysyłki mogę polecić ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
Swój telefon zakupiłem w super cenia na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo tanie telefony widziałam ostatnio na avans.pl . Ja co prawda kupowałam drożyszy niż 200zł, ale tanie też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilinka
Kupując swój wymarzony telefon skorzystałem z rat 0%, obecnie są dostępne np. w euro, sferis, media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipeek
Wybrałem już konkretny model i teraz szukam fajnej okazji, na dzień dzisiejszy w sferisie cena najlepsza, ale poczekam jeszcze na promocje noworoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingamarzeniama
ja akurat wygralam w media expert 750 zl, wiec moglam kupic troche drozszy tel niz zamierzalam i kupilam iPhone 7. moim zdaniem wybor najlepszy z mozliwych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamol
A ja po prostu zamówiłam telefon na internecie , zamówiłam maxcoma z serii ms 553 lte i jestem mega z niego zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałabym sprawdzić najniższą ofertę w internetowych porównywarka np. Ceneo, które od razu wskaże ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo :). Poza tym zawsze zostają takie sklepy jak allegro czy sferis gdzie oferta jest na bieżąco aktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajja
Przecież autorka właśnie na Ceneo patrzyła, wg mnie warto kierować się opiniami o sklepie, a nie tylko ceną :) Ja akurat swój kupiłam w Teletorium, ale byłam też zadowolona z Euro czy ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×