Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić telefon???

Polecane posty

Gość Ujsoły
Na internecie albo w jakimś sprawdzonym sklepie stacjonarnym . A z telefonów to polecam maxcoma ;) bardzo dobre jakosciowo telefony w niskiej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OktawiaTarczyn
Jeżeli chodzi o elektronikę to ja kupuję ją tylko w sprawdzonych i pewnych sklepach. Ostatnio zmieniałam telefon i wybrałam nowego iphone x z oferty https://ispot.pl/iphone-iphone-X iPhone X. Najdoskonalsza forma. Rozpoznaje Cię, gdy tylko na niego spojrzysz. Odkryj najnowszy model iPhone od Apple. Najnowszy iPhone X cały jest ekranem. Najnowszy wyświetlacz Super Retina 5,8 cala pozwoli Ci zobaczyć jeszcze więcej, w jeszcze bardziej intensywnych kolorach. Wszystkie najnowocześniejsze technologie w jednym telefonie - tutaj wszystkie kamery i czujniki spełniają swoje zadanie idealnie, dzięki czemu możesz przejść na wyższy poziom i odkryć coś niesamowitego - Face ID. Iphone X w swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło ze wszystkich smartfonów, a dookoła spina go obręcz z chirurgicznej stali nierdzewnej. Iphone X ma dwa aparaty, a w każdym z nich system optycznej stabilizacji obrazu, który pozwala robić świetne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TimeToTime
Ja kupiłam w sklepie maxcoma , przesyłke miałam darmową praktycznie ;) a dokladniej seria smart 457 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wśród znajomych teraz na prawdę sporo osób na http://bestcena.pl/ zamawia telefony. I sobie chwalą że cena spoko, że szybko przyszły itd. Sam się zastanawiam aktualnie nad jakimś żeby wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka88
Najlepiej kupic na internecie . jeszcze zalezy jaki telefon , ale najlepiej wlasnie online ;) Godnym polecenia telefonem jest na pewno maxcom , który kupiłam w zeszłym tygodniu . robi zdjecia bardzo dobrej jakości , bateria jak na taki telefon wytrzymuj***ardzo długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie bierz na abonament, z mojego doświadczenia odradzam ci jakikolwiek abonament. ja jestem na kartę pripaid i jestem zadowolona, a jaestem w mobile vikings i płace tylko 29 zł meisiecznie, a telefon wzięłam na raty przez allegro 0%. pomyśl o tym, na allegro dużo hurtowni i sklepów stacjonarnych się ogłasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze mam Iphone’a i nie wyobrażam sobie zmieniać na inny model. Według mnie są szybkie, funkcjonalne i posiadają fantastyczny aparat, który robi ostre i wyraźne zdjęcia nawet w ciemności. Telefon zawsze kupuję na https://ispot.pl/iphone-iphone-8-plus Mają bardzo atrakcyjne ceny, wszy, a w razie problemów z telefonem, posiadają autoryzowany serwis. Jeżeli kupujesz przez internet, to warto zrobić to ze sprawdzonego i pewnego źródła. Dlatego bez wahania polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaraka
Możesz kupić u operatora, ja jak przedłużałam abonament w Play to tam brałam Samsung Galaxy S9, nie zapłaciłam wcale dużo (jakieś kilka stówek) a wszystko szybko w jednym miejscu załatwione. Sam telefon też polecam bardzo mocno bo jest kapitalny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyOne
Ja kupiłam telefon w internecie z maxcoma . Własciwie to zamowiłam ten telefon na ich stronie www ;) mam telefon ms 553 lte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Ef
Mam tez maxcoma i to tego pancernego smartfona , ale ja go zamawiałam o ile pamiętam chyba w saturnie . Sam telefon działa bardzo sprawdzie . Spadł mi dwa razy i nic mu nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiroki
No ten maxcom strong to tak jak piszecie pancerny jest. Mój mąż go ma do pracy - jest kierownikiem na budowach. telefon ma juz kolejny rok i nic -kurz, upadki a telefon cały i bateria trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w t-mobile raz brałam :D zapłaciłam prawie dwukrotność ceny za tel przez 3 lata. Nie polecam brania telefonów u operatorów. Jak widzę to większość osób ma z tym problem. Obecnie jestem na karcie w MV i zbieram na samsunga 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia512
Ja zamawiałam ostatnio Huaweia na https://www.skynet.pl/ dość duży wybór sprzętów w dobrych cenach. Wysyłka błyskawiczna polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U chińczyka słaba opcja bo potem praktycznie nie masz gwarancji. Jeśli chodzi np o xiaomi to bardzo fajne ceny mają w sferis. Najniższe w Polsce i brak problemów z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelcia91
W https://www.skynet.pl/ macie tanio też, Iphone 7 plus kupiłam ostatnio tam dość niedrogo przynajmniej w porównaniu do jednego z dużych elektromarketów, gdzie cena była dużo wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrendaMonek
Ja kupiłam w saturnie telefon z maxoma ms 553 lte. Ma wszystkie te potrzebne funkcje na których mi zależy i tyle. Bardzo dobrze działa telefon, nie zacina się. Dobrze tez działa aplikacja mobilna banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłkaa6
Lepsze ceny chyba mają w Skynet.pl tak jak ktoś wyżej pisał. Samsunga S9 niedawno tak kupiłam w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaH

Ja też w Skynet kupowałam tanio smartfona, jeden z tańszych sklepów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka

I opłaca Ci sie to? Bo sama sie zastanawiam czy brać abonament z telefonem czy może zmienić na kartę a telefon kupić osobno. W jakiej sieci masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy  w temacie telefonów to jaką sieć komórkową polecacie ? Bo rozglądam się za nową i zainteresowała mnie oferta z sieci Otvarta.  Oferują ciekawe pakiety w atrakcyjnych cenach np. za 17,99 zł możecie mieć już nielimitowane rozmowy i sms. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka

No właśnie się sama nad tym zastanawiam. W Komórkomacie można porównać oferty, taką stronę znalazłam w Google. Ale nadal nie wiem gdzie jakość usług jest dobra, bo to ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka

Ale co kupiłeś? Bo w każdym markecie jest duży wybór modeli telefonów, ale ti nie tylko o to gdzie kupić ale jaki model. No i pytanie dotyczy również tego w jakiej sieci opłaca sie mieć numer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_Konieczny

Ja używam tylko i wyłącznie iPhone, najlepsze telefony jakie znam. Co prawda szkoda, że po jakimś czasie tracą możlwiość aktualizacji iOS, bo modele są tak dobrze wykonane, że obecnie mojej żony 4s wygląda i chodzi jak nowa a trzeba będzie ją mimo wszystko wymienić. bo nie ma aktualizacji. I najlepiej sobie w jakiejś porównywarce specyfikacje sprawdzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka

No to jest minus iPhone, ale cuż. Ale Xioami też nie ma wsparcia androida mimo, że są jakieś nowsze wersje on działa na straszych. Może nie ma co dramatyzować. Ale iPhone znów nie kosztuje mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×