Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić telefon???

Polecane posty

Gość Fancuz

Ja mam samsunga s8 i sobie chwalę, aparat super, działają wszystkie aplikacje płynnie. I wielkośc wyświetlacza jest odpowiednia. Polecam w Komórkomacie porównać kilka flagowych modeli i wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka

No ale co to znaczy flagowy model, bo popularne są Xioami tak samo jak iPhone. I w każdej porównywarce pokazuje te same modele. A oponie o nich są różne. Dlatego warto może by wymienić modele które się posiada i napisać obiektywna opinię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj ja skynet.pl jest to sklep z bardzo dużym asortymentem smartfonów czy też laptopów i innych urządzeń. Wszystko w przyzwoitych cenach i bardzo dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2018 o 22:37, Kaja21 napisał:

zajrzyj ja skynet.pl jest to sklep z bardzo dużym asortymentem smartfonów czy też laptopów i innych urządzeń. Wszystko w przyzwoitych cenach i bardzo dobrej jakości. 

Też w zeszłym miesiącu kupowałam smartfona w tym sklepie skynet.pl i faktycznie ceny mają naprawdę przyzwoite jak za tak dobry sprzęt. Kupiłam tutaj iphona za ponad 200zł mniej niż winnych sklepach polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skynet_pl
Dnia 18.01.2019 o 00:11, Justysia233 napisał:

Też w zeszłym miesiącu kupowałam smartfona w tym sklepie skynet.pl i faktycznie ceny mają naprawdę przyzwoite jak za tak dobry sprzęt. Kupiłam tutaj iphona za ponad 200zł mniej niż winnych sklepach polecam. 

Iphone mamy w dobrych cenach 🙂 ostatnio w sklepie pojawiły się także nowe modele np. Apple iPhone Xs Max 64GB Space Gray 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sprawdzałabym te bardziej sprawdzone sklepy internetowe z elektroniką które od lat są na rynku np. sferis itd. Często oferty tych sklepów są także na allegro ( w lepszych cenach). W przypadku zakupu z pewnego źródła jest pewność co do dystrybucji produktu a jak i również że nie będzie problemu z ewentualną realizacją gwarancji w razie problemów ze sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem telefon Motorola g6 nie mogę dostać nigdzie szkła i obudowy.Poleccie jakieś strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek874

Na bestcena.pl mają dobre ceny na telefony i smartfony, mają też w sprzedaży inny sprzęt elektroniczny. Kupiłem tam swój telefon jakoś miesiąc temu i jak do tej pory jestem z niego zadowolony. Szybko wysłali i był dobrze zabezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska

mnie się udało kupic na black friday w media expert smartfona w dobrej cenie, trzymam na prezent pod choinke dla wnuczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhu

Możesz kupić telefon w rtv euro agd albo media expert czasami w dobrej cenie w nocnych wyprzedażach. Ja zwykle jednak biorę na umowię u mojego operatora sieci Play. Stąd też mam nowy model Iphone XS i bardzo sobie go cenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biore jedynie telefony w abonamencie w Playu, co 2 lata wymieniam na lepszy model. Obecnie mam LG k51s, ktry kosztuje mnie jedynie 75zł/msc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, niedługo będę zmieniała telefon najprawdopodobniej zdecyduję się na iphone'a dokładnie iphone'a 13 pro max więc mam kilka pytań, czy ten telefon jest faktycznie taki mega dobry i jest wart swojej ceny? Opłaca się go kupić na około 4 lata? Najbardziej zależy mi na tym, żeby bateria długo trzymała i żeby jak najdłużej chodził płynnie i się nie zacinał. Jeśli to ma jakieś znaczenie, byłby to mój pierwszy iphone, do tej pory używałam samych androidów, aktualnie mam huawei'a p20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji, kilka dni temu przesiadłem się z p30 na 13 pro  https://ispot.pl/iphone-13-pro-max-alpine-green . Wiedziałem, że Huawei kopiuje iOSa, ale nie sądziłem, że aż tak xD Czy przesiadka na iPhona była bolesna? Nie, szybko poszło, nawet można się przyzwyczaić do braku dymków w Messengerze. Czy jest warty swojej ceny? Ciężko powiedzieć, ale obecnie kosztuje tyle, co flagowce konkurencji, więc chyba nie ma tragedii - za to trzeba doliczyć dodatkowe wydatki typu ładowarka, kable, przejściówki. Na twoim miejscu przemyślałbym, czy na pewno chcesz wersję Max, bo dla mnie to już trochę mniej smartfon, a bardziej nieporęczna cegła - i mówię tak mimo tego, że nie jestem przeciwnikiem dużych telefonów. Natomiast znajomi ajfoniarze mówią, że jeżeli kupować iPhona teraz, to albo 12, który jest tańszy od 13, a niewiele gorszy, albo poczekać do premiery 14. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×