Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 tc i sen o krwawieniu

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny. Jestem w 14 tc i mialam straszny sen ze zaczelam krwawic i chyba poronilam. Boje sie o mojego maluszka bo mam krwiaka od miesiaca. Czy Wy tez mialyscie takie glupie sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam i takie o poronieniu i o chorobach, snimy czesto o tym czego sie boimy, o czym rozmyslamy w ciagu dnia. Teraz mam dwoje, mam nadzieje zdrowych dzieci, nie martw sie, to na pewno nie byl proroczy sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, tez mialam takie sny pare razy . po prostu tego sie boisz i to sie wyraza w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy. To prawda, boje sie o malenstwo. Krwiak caly czas jest i sie nie wchlania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ile razy mo się snilo że krwawie.... Albo czarny kot itd. A byłam już po jednym poronieniu więc się balam i stąd te sny chyba. Ale wszystko było ok, corcia juz na świecie :) nie boj się, to tylko sny, twój strach się w nich odzwierciedla a nie przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz chcialabym zeby byla koncowka grudnia i moj skarb na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zleci szybko zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale leżysz cały czas z tym krwiakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leze prawie caly czas. Juz dostaje swira od tego bezruchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to leż, wstawaj tylko do toalety. Nie podnos nawet czajnika z wodą! Piszę poważnie. Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i jeśli cię to pociesza, to dodam, że ja też leżę cały czas. Pierwszy trymestr z powodu krwiaka, drugi z powodu szyjki. Też już czekam na jesień-zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wizyta w pt. Chodze co 10 dni. Mam cicha nadzieje ze krwiak chociaz zmniejszy sie. Ja mam szyjke 3 cm wiec jest w porzadku na szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, chodź co 10dni. Szyjką ważne żeby się nie skracala. Moja była ostatnio nawet dluzsza ale i tak lekarz kazał leżeć. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam sen, ze krwawię będąc w ciąży, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne. Bo ponad 3 cm to naprawde dluga szyjka! Chyba ze po chodzeniu sie skraca? Ja bede samotna mama wiec nawet zakupy zamawiam przez internet. Czasami przyjdziie do mnie kolezanka pomoc mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie mogę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje Ci bardzo :( Ten bezeuch jest straszny. Co innego mozna robic oprocz ogladania tv, czytania i przegladania internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to samo pytanie próbuje znaleźć odpowiedź. Ostatnio przyjęłam strategie przespać. Śpię ile się da. Przez bezr******* potworne migreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sen o krwawieniu oznacza ze bedziesz miala gosci, nie przekładaj tego na rzeczywistosc bo zazwyczaj sny maja znaczenie odwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się tej nocy śniło że krwawiłam i wszyscy mi mówili że przesadzam że chce jechać do szpitala:-) moja szyjka ma 1cm. 23tc. Leżę cały czas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×