Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosć Asia51

makijaż permanentny brwi

Polecane posty

Gość ALa

Bardzo dobrze makijaż permanentny robi pani facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Robiłam u niej makijaż i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miłą, delikatna, a przy tym ma dużą wiedzę na temat makijażu permanentnego. Poleciła mi fajne kosmetyki i jak dbać by wszystko było ok 

Gość dominikafrenc

Niedawno takowy robiłam i powiem Wam, że jestem mega zadowolona. Dałam się namówić siostrze i nie żałuję. Samo malowanie zajmowało mi sporo czasu każdego ranka, a nie oszukujmy się - każda z nas chce dobrze wyglądać. Dlatego właśnie zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Wstaję teraz później, robię delikatny makeup i nie boję się spojrzeć w lustro. Co do salonu kosmetycznego gdzie go wykonywałam, to było to Perfect Glamour. Zdecydowanie warto!

Gość monika

Ja robiłam makijaż u Pani Marty Ifkowicz. Ma gabinet na Żytnej 18. Pierwszorzędnie mi zrobiła brwi. Widać że zna się na rzeczy. Duża uwagę przywiązuje też do materiałów na jakich pracuje. Jest miła, dokładna i chętnie udzieli rad jak dbać by efekty był długo ładny 

Gość wiczelka

ja tez mam makiajż permanentny, zrobiłam sobie brwi w salonie Magic Visage, makijaż robiła mi Estera, super dobrała metodę oraz kolor brwi, dobrze doradziła a to sobie bardzo cenię, dlatego polecam to miejsce. 

Gość Karolina88

Makijaż permanentny to bardzo duża wygoda. Wiem bo zdecydowałam się na brwi u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic i jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu. Właśnie na takim mi zależało.

Gość czileka

jak juz robić makijaż permanrntny to warto pójśc do kogoś kto ma doświadczenie i wiesz że nei zrobi ci krzywdy, ja robiłam w salonie magic visage na mokowskiej w warszawie, bardzo profesjonalnie miejsce w którym otrzymasz usługę na bardzo wysokim poziomie.

Gość Ewelina

Długo zastanawiałam się nad makijażem permanentnym. I jak zobaczyłam jak koleżanka ma świetnie zrobione brwi to stwierdziłam że warto zaryzykować. Ta koleżanka poleciła mi świetny gabinet na ul Żytniej 18 w Warszawie pod opiekę wzięła mnie Pani Ula. Jestem mega zadowolona. Makijaż zrobiony perfekcyjnie i estetycznie. Polecam

Gość Per

Śmieszą mnie dzuewczyny które piszą ze wola poświecić pare minut na makijaz brwi rano niż zrobic permanentny. Właśnie w makijazu normalnym wyglada się z reguły zle, permanentny jest delikatny (o ile nie wybierzesz inaczej), porządny salon nigdy Cię nie oszpeci. Robiłam 3 lata temu, teraz poprawiłam, efekt rewelacja.

Gość gość

Jak długo powinien utrzymać się taki makijaż? Ja robiłam w marcu i juz mocno mi się wchłonął barwnik. W tej zewnętrznej części, gdzie już było mniej włosków mocno wyblakł, czy powinnam reklamować?

Gość dereszka

dlatego ja uważma, że warto robić takie rzeczy u sprawdzonej lingeristki, ja robiłam makijaż permanetny brwi w salonie magic visage na mokotowskiej i wyszło perfekcyjnie, wręcz idealnie, taki makijaż powinien utrzymać się około 2 lat. 

Gość dereszka

dlatego ja uważma, że warto robić takie rzeczy u sprawdzonej lingeristki, ja robiłam makijaż permanetny brwi w salonie magic visage na mokotowskiej i wyszło perfekcyjnie, wręcz idealnie, taki makijaż powinien utrzymać się około 2 lat. 

Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim salonem urody na terenie Wrocławia, który zajmuje się makijażem permanentnym, polecam charismabeautyclinic.pl Sama byłam u nich nieraz i zawsze wychodziłam od nich bardzo zadowolona.

Gość gość

Dla mnie dobrą opcją będzie makijaż permanetny w strefa-piekna.pl/. Bardzo przyjemna atmosfera w salonie i kosmetyczki, które faktycznie wiedza co robią i jak powinny to robić, co potem widać na efektach ich pracy. Tak więc od tej strony w mojej ocenie ten gabinet bez wątpienia się wyróżnia.

Gość Dominika Banach

Odważyłam się http://fitnessshake.pl/czy-trwaly-makijaz-jest-dla-kazdego/ nie żałuje dobrze u mnie to wygląda.

Dziewczyny, robiłam makijaż permanentny na początku stycznia tego roku i teraz jest jakby taki wyblakły, mało widoczny. Zastanawiam się czy to normalne, czy może moja skóra jest beznadziejna i wchłania za dużo pigmentu, albo nie wiem co to może innego oznaczać. 😞

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować