Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KaronaZyla

Kurs prawo jazdy

Polecane posty

Gość KaronaZyla

Hej, na ile przed 18. urodzinami mogę zapisać się na kurs na prawo jazdy w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juntus
pewnie na spookojnie możesz podejść kilka miesiecy przed ale do egzaminu możesz podejść dopiero jak masz 18 lat skończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejŚ
Witam, nazywam się Andrzej Świsulski i współwłaścicielem OSK Kursant we Wrocławiu. Jestem również instruktorem jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Zanim zapiszesz się na egzamin państwowy w WORDzie, konieczne jest ukończenie szkolenia teoretycznego i praktycznego. Kurs na prawo jazdy kategorii B możesz rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18 lat. W takich przypadkach przed rozpoczęciem szkolenia niezbędne jest uzyskanie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Do samego egzaminu można podejść miesiąc przed 18. urodzinami. Jednak nawet jeżeli uda Ci się zdać egzamin, sam dokument możesz odebrać dopiero w dniu uzyskania pełnoletności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja zapisałam się miesiąc przed osiemnastką. To znaczy rozpoczęłam kurs u www.prawkoredcar.pl. Jestem z Poznania i polecono mi tą szkołę. Fajnie się z nimi jeździło, no i zdałam za pierwszym razem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz, 18 musisz mieć skończone jak zdajesz egzamin. :) jeśli szukasz dobrej szkoły jazdy to polecam http://www.koszela.com.pl/ - dzięki nim zdałam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka Chw
Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy to polecam zwrócić uwagę na OSK Pegaz oczywiście jeżeli jesteście z Poznania ponieważ jest to ośrodek zdecydowanie godny polecenia ze względu na podejście instruktorów, dobre ceny i do tego wysoką zdawalność mi się udało za pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurs na prawo jazdy najlepiej wykonać w sprawdzonej firmie, która się tym zajmuje. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to zgłoście się do www.manewr.com.pl Mają szeroką ofertę i zatrudniają świetnych instruktorów, którzy naprawdę uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

A mi to chyba prawo jazdy nie jest pisane...no chyba, że to w wersji kolekcjonerskiej z deluxe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Kochani, nie ma co się zastanawiac, Prawo Jazdy to ogromna niezależność i wygoda. Ja zrobiłam swój kurs w ALB w Gdańsku i dzięki nim zdałam za pierwszym razem, chociaż również w siebie nie wierzyłam. 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian

Pełna zgoda, wreszcie człowiek jest uniezależniony od komunikacji miejskiej. Ja prawko robiłem w www.osk-borawski.pl/ w Łomży i to był bardzo dobry wybór - wysoka jakość szkolenia  i fajni instruktorzy, będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetac

Ja zdałam za drugim razem, więc jestem bardzo zadowolona, bo wiem jak to bywa 🙂 Co do szkoły to uczyłam się w szkolyjazdypzm.pl w Lublinie i dobrze ich oceniam, w końcu to że tak szybko zdałam to tez ich zasługa 🙂 Fakt, że kocham jeździć, od razu dobrze mi szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Olsztynie znajduje się ośrodek szkolenia kierowców TEST. Jeżeli mieszkacie w pobliżu tego miasta i rozglądacie się za porządną szkołą nauki jazdy to polecam wam się do nich zgłosić. Sama tam odbyłam swój kurs na prawo jazdy, który wszystkiego mnie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc101

Rzeczywiście Ośrodek Szkolenia Kierowców Borawski w Łomży to bardzo dobry ośrodek. Super instruktorzy z fantastycznym podejściem do kursantów, bezstresowo i finansowo zdecydowanie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenuszka

Mnie bardzo dobrze wyszkolili http://serwis-opel.com.pl/odpowiednia-szkola-jazdy-z-krakowa/ miałam przyspieszony kurs,zdałam perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie dobrą szkołą jazdy jest Motorex. Robiłam tam kurs i mój brat również tam robił prawko. Potrafią odpowiednio przygotować do egzaminu. Instruktorzy mają dobre podejście do kursantów. Wiedza jak uczyć i mają dobre efekty  Zarówno ja jak i mój brat zdaliśmy egzamin bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo jestem zadowolona z kursu w szkole Master w Łomży. Nauczyli mnie jeździć odp podstaw. Wybrałam ta szkołę z dwóch powodów. Po pierwsze mają dobre opinie wśród moich znajomych  to że maja w ofercie wczasy z prawem jazdy i można zrobić prawko w dwa tygodnie. Wszystko sprawnie przebiegało. Instruktorzy zarówno na zajęciach teoretycznych i praktycznych dobrze szkolą. No i w efekcie szybko zrobiłam kurs i zdałam egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłam kurs w OSK Master. Dobrze uczą i mają cierpliwych instruktorów. Samochody dobrze wyposażone, sprawne i zadbane. Egzamin zdałam bez problemu. Dziękuje całej ekipie z Mastera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzięki za info o OSK Master. Po przeczytaniu opinii na temat tego ośrodka zdecydowałam się tam pójść na kurs na prawko, I nie żałuję. Bardzo fajnie prowadza zajęcia. Instruktorzy na poziomie, kulturalni z poczuciem humoru. Dobrze przedstawiona teoria. Jazdy z cierpliwym i spokojnym instruktorem który świetnie uczy jeździć. Szybko nauczyłam się jeździć i egzamin zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×