Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa nie poczuwa się do odpowiedzialniści aby zapytac się czy mi nie pomóc

Polecane posty

Gość gość

Syn ma 2 miesiące, jest mi ciężko, mąż pracuje a ja bym chciała tez wyjść czasami i zaszaleć. Teściowa ani razu nie zapytała się czy może mi pomóc, nie poprosiła że chce zająć się małym. Szczerze - myślę że ona ma nas w d***e i mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko - twój obowiązek, a nie teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy poczeciu tez byla tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi Cię to? Moja też taka jest, a ja właśnie każdego dnia pokazuje jej, że świetnie sobie radzę sama. Całą rodzinę mam ponad 500km od aktualnego miejsca zamieszkania i mogę liczyć tylko na siebie lub męża. Radzę sobie bardzo dobrze, z domem, dzieckiem i pracą. Teściowa nie jest widać najfajniejszą babcią czy mamusią ale prawda taka, że nie oczekuj pomocy...nie musi. Dziecko jest Wasze, chcieliście to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki tekst..."nie poczuwa się do odpowiedzialności" ! Ile masz lat? Ogarnij się babo! Ona wcale nic nie musi, Twoje dziecko, nie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie dalabymze duzo za taka tesciowa. Moja traktuje moje dziecko jak wlasne przyjezdza nawet 4 razy w tygodniu na cale dnie i wszystko ona chce przy nim robic lacznie z uspokajaniem przy piersi :/ a jak chce nakarmic to zawsze teksty pozniej bo i tak dobrze wyglada badz zaraz bo sie chwile naciesze i jade po czym siedzi jeszcze z 5 godzin ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko marne prowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opieka nad wnukiem to nie obowiązek babci ale jej dobra wola. nie wiem jaka jest teściowa, ale czy zapytałaś się jej czy by nie przyjechała na godzinkę popilnować małego i Ci pomóc? może właśnie na to czeka, a nie chce się narzucać. i pisze to z własnego doświadczenia, bo jak nie potrzebowałam pomocy to moja teściowa się nie angażowała, ale jak potrzebowałam pomocy i ją o to poprosiłam to chętnie się nim zajmowała i zajmuje do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast oczekiwać pomocy bo przecież jest babcią to zaproś ją na kawę, a przy okazji posiedzi i zajmie się trochę maleństwem... Ona jest babcią, może wpaść na 15 min, pogadać do dziecka, potrzymać i tyle. Chcesz nianię to sobie ją zatrudnij! Dziadkowie są od rozpieszczania, a nie zajmowania i opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz większość babć jeszcze pracuje, więc nie będą jeszcze niańczyć dziecka. poproś wprost o pomoc, że chciałabym w końcu wyjść np do fryzjera lub samotne zakupy. teściowa na pewno zrozumienie. nie rozumiem takiego podejścia, że babcia musi się zajmować dzieckiem bo jest babcią, mam taką koleżankę jak się zapytałam czy babcia będzie się w stanie zając małą jak wróci do pracy, a ona że przecież nie ma wyboru (w sensie babcia dziecka nie ma) :/ to się we mnie serio zagotowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.14 "mnie to martwi" __ a nie martwi cięto że jesteś jeb..ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja matka to święta krowa? zagoń do niańczenia,bo dostanie płaskodooopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszaleć? Mając 2 miesięczne dziecko? Albo marne prowo ,albo "niezła " z ciebie mamusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teściowa ma się poczuwać do odpowiedzialności z Twoje dziecko? Hmmm... Ty na pewno masz zdrowy rozum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×