Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olfi

tajemniczy klient ankieter praca dodatkowa

Polecane posty

Gość olfi

Tajemniczy Klient Firma OLFI oferuje pracę dodatkową, która jest w pełni zdalna(wykonywana w domu). Badania nie wymagają specjalistycznej wiedzy-każdy może spróbować. Wymagania: 1. Obywatelstwo polskie 2. Własny komputer 3. Pełnoletność Proszę o pozostawienie danych kontaktowych (imię, nazwisko, nr tel) na e-mail: olfi.rekrutacja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opcja spoko, ale ja bardziej jestem za dorabianiem sobie na np. twojeankiety pl bo wypełniam ankiety, wystawiam opinie, dostaje za to punkty i zamieniają mi to na gotówkę na przykład. wystarczy mieć powyżej 15 roku życia. wygodnie z domu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. a ja polecam coś lepszego - dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją dodatkową pracą jest praca zdalna!Pracuje jako ankieterka a oferty pracy wyszukuje sobie przez stronę pracuj-online com!Mega dużo ofert pracy mają i to w kilku kategoriach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×