Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość

10 rocznica ślubu się zbliża i nie wiem co mu dać. Lubi majsterkować, myślałam o nowej szlifierce kątowej ale waham sie bo ja np. uwielbiam gotować a nie chciałabym dostać AGD:-) co myślicie czy moje wahania są słuszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, jeśli mąż marzy o takiej to czemu nie, ale wtedy napewno bym cos jeszcze dorzuciła, portfel, zegarek, albo zdjęcia zrobione specjalnie dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy czy lubi majsterkować, czy to dla niego przykry obowiązek. Ja bym się nie obraziła za coś co służyłoby mi również w pracy, jeśliby ułatwiało mi życie i sprawiało przyjemność. Faceci są prości, nie rozkminiają tak czy wypada czy nie, jak coś chcą to o tym mówią. Mój jest do bólu praktczny i prezenty też woli takie dostawać, typu kalendarz, narzędzia, gadżety elektroniczne których używa w pracy. No i wielka czekolada obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze warto, żebyście rocznicę spędzili wspólnie, dlatego właśnie proponuję, żebyś zorganizowała nieco bardziej "romantyczną" niespodziankę... Może na przykład wspólne wyjście w jakieś ciekawe, ważne dla was miejsce? Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie tego dnia, myślę, że powinnaś rzucić okiem na: https://pokazy-iluzji.pl/ Osobiście uważam, że taka niespodzianka bije szlifierkę kontową na głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaG_85
Hej, ja polecę tego sprzedawcę: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1164223 Kupowałam u niego rok temu zegarek Emporio Armani AR5905. Wszystko było w najlepszym porządku, zarówno zegarek (oryginalny) jak i cena. Minus, że trzeba poczekać ok 14 dni roboczych, ale warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, zegarek to bardzo praktyczny prezent, a przy okazji może być dobrym gadżetem. A jak wiadomo, mężczyźni lubią gadżety ;) Ja swojemu kupiłam zegarek w sklepie internetowym https://www.demus-zegarki.pl/, bo zawsze mają jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za reklamy, mąż nie lubi zegarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie zleciala natretna reklama. Ja niestety nie kupuje nic mężowi bo trudno go zadowolic. Poza tym na rocznicę to ja zawsze dostaje prezent plus zaproszenie na kolacje albo plus jakis wyjazd. Moze zamowisz kolacje w restauracji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do restauracji pójdziemy oczywiście:-) ale chciałbym sprawić mu jakąś fajną niespodziankę, co roku mąż się bardzo stara w rocznicę a mi nawet raz zdarzyło się zapomnieć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno po rocznicy, mąż dostał wymarzoną szlifierkę i nową wiertarkę, było kino i restauracja. Zegarka napewno by nie nosił. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie ma sensu na siłe ciskać komuś reklamy zegarków jak wyrażnie pisze że mz ie chce zegarka!!! To co ja bym mogła polecić to zawsze dobry alkohol który mąż czy partner lubi , rto się zawsze przyda , choćby na romantyczny wieczór w tą rocznice. Wpradzie autorka pisała że już po ale może przyda się komuś innemu - ja kupiłam w sklepie internetowym wino ze specjalną etykietką z napisem "Kocham Cie" , to był taki prezent od serca. Etykietka kosztowała tylko 2 zł https://winezja.pl/akcesoria/etykiety patrzcie sami jak to fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie jakiś praktyczny prezent. Może lepiej postawić na coś do ubrania? Jakaś elegancka koszula czy modne w tym sezonie koszulki polo, albo sweter na chłodniejsze dni. Taki prezent przyda się na co dzień, a każdy facet będzie zadowolony, bo dobrze wiemy jak oni lubią chodzić na zakupy...:) I tutaj polecamy siebie - sklep internetowy Ombre - mamy całą masę stylowych męskich ubrań w super cenach:) Wpadnij, a na pewno coś wpadnie Ci w oko :) Tu nas znajdziesz: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaagata79
Zegarek jest rzecza, z ktorej kazdy chlop sie ucieszy ;). Ja mojemu kupowałam Jordan Kerr rok temu i do tej pory ani razu chyba nie sciagnal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faceci mają nam dawac prezenty a nie my im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×