Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zerwałem z dziewczyną a chce teraz do mnie wrocic i ja tez..

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam taki problem poniewaz ok 2-3 tygodnie temu zerwalem z dziewczyną bo sie duzo klocilismy, a nadal cos do niej czuje a ona do mnie (chyba nikt jej nie chce) a wcześniej zrobila obcemu facetowi nagie zdjecia (on ją szantażował że jego kuzyn ją pobije) ale wybaczyłem i powiedziała rodzicom a jej rodzice pozwali go do sądu, i nie wiem czy wrocic czy nie bo nie chce wyjsc na idiote lub naiwnego a do kogos z takimi problemami nie mam gdzie wlasnie...

Gość gość
Pogadajcie otwarcie o swoich obawach , co cie " boli " czego sobie nigdy w zyciu nie wyobrazasz , wysłuchaj jej uwag i zacznijcie nowy rozdział nigdy NIGDY ale to nigdy nie wracajac do tego co było . Kazdy ma prawo do błedu . Nie wiem dlaczego z jakiego powodu były te wasze kłotnie .

Gość gość
No klotnie byly z byle jakiegos powodu moze przez to ze, te zdjecia.. I dzieki za odpowiedz dzisiaj na pewno o tym porozmawiam i sie okaze jak to będzie :)

Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować