Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ładny ale niski czy znajde kobietę?

Polecane posty

Gość gość

Do tej pory jedna mnie chciała i sama podrywala. (Ja nie podrywalem nigdy) Mam 24 lata i 170 cm wzrostu i rzadko wychodzę z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ja nie mam po co. Tamtą poznalem w pracy ale już nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zadajesz pytania na które znasz odpowiedź? Dostałeś dowód do rąk, że możesz się podobać dziewczynie, a ty nadal masz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 170 cm wzrostu ? to wcale nie jest tak mało , ja mam znajomego który ma 161 cm , nie przeszkadzało mu to w poznaniu dziewczyny , obecnej żony z którą ma już trójkę dzieci. Uważam że wzrost nie ma tu nic do rzeczy jeśłi masz interesującą osobowość to nie odpędzisz sie od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że wzrost nie ma tu nic do rzeczy jeśłi masz interesującą osobowość to nie odpędzisz sie od dziewczyn X Co za bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dokładnie odwrotnie. Jak masz wzrost to osobowość nie ma znaczenia i tak się nie opędzisz od dziewcząt. Nawet można rzec im gorsza osobowość tym większe powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam 182 cm i żadna dziewczyna się mną nie zainteresowała bo wolały bardziej doświadczonych życiowo mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało ! Facet zaczyna się od 172 !! Szukaj butów na koturnie albo zapuść grzywe i idź w tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj jakąkolwiek kobietę/dziewczynę jaki powinien być mężczyzna/chłopak :P... KAŻDA powie na 1szym miejscu, że WYSOKI. Kurduple to niestety 30 letnie prawiczki lub faceciki 2go sortu co dostaną jakąś dziewczynę któej nikt inny nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ta co mnie podrywala byla bardzo atrakcyjna i każdy ją chciał więc tu sie nie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost nie jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziedz. Więcej pewności siebie. 170 to nie tragedia, przestań o tym myśleć. Jeśli dziewczyna Ci się podoba to podrywaj. Uda się to dobrze, nie uda się szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :D 170 to wzrost skrzata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozciąganie do Rosji marsz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kasę straci a te 2 cm nic nie zmienią. Nawet tka karlica ze 150 cm to chce faceta tak ze 185.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jesteś konusem i jedyna opcja to kobieta 155cm czyli karlica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrozwódka
ale paciaki.... nie jest wazny wzrost, nie wazna uroda, nie wazne pieniądze, ani inne... ja miałam samych przystojnych i wysokich i g****o z tego wyszło :( ważne jest, żeby facet wiedział czego chce w życiu, żeby szanował to, że kobieta też ma prawo chcieć czegoś od życia i najważniejsze.... żeby intymności i seksu uczył się ze swoją kobietą, a nie z p****li albo od puszczalskich szmat nadyskotekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec gdzie szukac odpowiedniej dziewczyny, czy sie zakochasz, czy będziesz z nia szczeliwy, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygnębiony_22latek
To prawda, mam 183 i niestety spotkałem się z opinią kobiet, że średnio, bo ich kręcą faceci 190, najlepiej bruneci na innych nie patrząc bo wyglądają jak polscy wiesniacy - dosłownie słyszałem taką opinię i to od dziewczyn ze studiów, teoretycznie głupie nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat prowo (niżej ten samgość tylko wysoki) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa ten sam chciałbym miec 183, nawet 175 by mi wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat może i provo ale zagadnienie prawdziwe 🖐️ My, niscy faceci, mamy problem z atrakcyjnością. Bądź szczera!!! chciałabyś faceta równego wzrostem? albo z 2-5 cm wyższego, jak sama jestes niska. Nawet szpilek nie założysz na jakieś większe wyjście bo będziesz od niego WYŻSZA. Poza tym w przypadku męzczyzn AUTORYTET jest silnie skorelowany ze wzrostem. Masz na ten temat duzo badan prowadzonych przez poważne uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 188 ale brzydką mor/dę więc uwierz mi na słowo lepiej być niskim i ładnym niż wysokim i brzydkim... jest dużo ładnych kobiet koło 160-165... mnie generalnie większość kobiet za wygląd odrzuciła. Wysoki wzrost nie daje gwarancji atrakcyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlica13
mój facet ma 170 cm i wcale mi to nie przeszkadza :) ja mam 158 (więc według opinii niektórych w tym temacie wzrost karlicy ha ha :) Wzrost nie jest najważniejszy :) Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wysoki i brzydki - szczerze to wolał bym być ładny i mieć 170, bo powodzenia mam równe zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×