Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aabuena

Shaper cut moje wrażenia o tym spalaczu

Polecane posty

Gość aabuena

Hej dziewczyny chciałam się zapytać czy któraś z was zna takie pigułki na odchudzanie jak shaper cut??? odchudzam się sama od lat, ale jakoś nie wychodzi a koleżanką mówiła mi ze na takich mocnych tabletkach można zrzucić ok 10kg i w sumie chętnie bym spróbowała. co o tym sadzicie? ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillzaa
Cześć, ja chyba mogę cos od siebie powiedzieć bo trochę takich tabletek próbowałam Generalnie unikaj specyfików dla facetów! ręce się po nich trzęsą i strasznie się pocisz ;/ masakra jakaś jak oni mogą to w ogóle brać! ja wzięłam raz jet fuel cos tam i nigdy więcej! tych shaper cut nie próbowałam ale moja siostra zamówiła jakiś czas temu i mocno chwaliła wiec może sama spróbuje za jakiś czas :) na razie mówi ze zgubiła 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitelaaa
Mnie się udało zgubić 8kg a odchudzam się z shaperem dopiero od miesiąca :) Mój mąż tez bardzo sobie chwali te tabletki mówi ze teraz wyglądam “jakoś tak bardziej sexy” hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuena
oo super :) mozesz napisac cos wiecej o tych tabletkach?? gdzies widzialam ich reklame ze niby dodaja jakas diete do tego? to prawda? no i calkiem sporo kosztuje ten shaper ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjaa
A ja dzieki shaperowi w koncu moge bez problemow wcisnac sie w moje zeszloroczne bikini :) 10kg mniej w 2 miesiace ale bylo warto Nawet kolezanki w pracy zauwazyly zmiane na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillzaa
ok dzisiaj sie z nia widzialam po pracy i mowila ze daja do tego liste posilkow ale sa naprawde smaczne i normalne jedzenie podobno :) no sporo kosztuje ale mowi ze tanie preparaty wogole nie dzialaja i tylko stracila na nie kase wiec warto sie wykosztowac na tego shapera jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizzinka
U mnie minus 6,5kg w ciagu pierwszego miesiaca i waga leci naprawde dobrze! :) Jestem strasznie szczesliwa bo nawet mniej sie poce co bylo bardzo niekomfortowe szczegolnie w mojej pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedzcie tego syfu co ten spamer tu reklamuje.Tylko wystarczy przejść na dietę i zadbać o codzienną porcję ruchu..Waga leci jak szalona.Chcecie koniecznie suplement? Kawa jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gosc Przestan sie wtracac jake ewidentnie nie masz pojecia o czym mowisz! Dziewczyny nie czytajcie tego trola! Ja robilam cwiczenia i stosowalam wszystkie diety i co? I nic! Dopiero shaper pomogl mi wstac z kolan i wam rowniez zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haallina
Hejka ja chetnie tez bym sie dowiedizala czegos o tych tabletkach. w zeszle lato bralam tabletkiz jagodami goyi i duzo spacerowalam ale waga nie chciala spadac ;/ A po co daja te posilki tam? same tabletki nie wystarczaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka8888
Ja biore dopiero tydzien i na razie tylko 1kg mniej ale bardzo szybko trawienie mi sie poprawilo Jedzenie nie zalega na zoladku i czuje sie tak jakos lekko przez wiekszosc dnia :) Ciekawe czy to efekt tych tabletek czy diety ktora dodaja ale wazne ze jest lepiej Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritaan
Przez cale studia mialam kompleksy na punkcie mojej nadwagi. Krepowalam sie ze swoim cialem nawet przed moim owczesnym narzeczonym, z ktorym jestesmy juz razem od 4 lat. Nosilam tylko dlugie spodnice, zadne spodniczki nie wchodzily w gre Wstydzilam sie swoich ud i posladkow Jakies daw miesiace temu kolezanka z zajec fitnes podzielila sie ze mna informacja o jakims nowym spalaczu tluszcu Biore shapera od 7 tygodni i udalo mi sie juz zrzucic 8kg :) to dla mnie ogromny sukces Wczesniej diety nic mi nie pomagaly a tylko bylo gorzej np na takiej diecie warzywnej ;/ Teraz czuje sie jakos tak lekko, mam duzo energii i samopoczucie powoli wraca do normy Znowu czuje sie atrakcyjna dla mojego narzeczonego :) Dziewczyny jesli macie takie same problemy jak ja to nie wahajcie sie Naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuena
z ta cena chyba masz racje ;/ moja ciocia w zeszle lato zamówiła jakieś dziadostwo z chin i tylko po tym biegunki dostała i zgubiła wodę Bez sensu zupełnie Już chyba lepiej dać raz a dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rregaan
ja trafilam na shapera przypadkiem szukajac opinii o spalaczach w internecie Po ciazy z moja coreczka mialam strasznie rozregulowane hormony. Lekarze mowili ze moze minac troche czasu zanim wszystko wroci do normy ale ja przez caly czas tylam. Probowalam srodkow dla facetow - hydroxacut czy jakos tak ale nic nie pomoglo tylko mi sie rece trzesly od tego strasnzie ;/ Miesiac temu zamowilam tego shapera na probe i nie chce zapeszac ale zgubilam 4kg wagi na razie :) No i oprocz tego mam mniejsze wahania nastrojow z czego szczegolnie sie cieszy moj maz bo juz wytrzymac ze mna podobno nie mogl hahhaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillzaa
Oj to wspolczuje mocno cioci ;/ A te posilki sa rozpisane bo bez pilnowania co jesz ciezko cos zgubic bo sama sobie niszczysz efekty WIem po sobie Jak dostane wyplate to sama sobie zamowie jedno opakowanie na probe zobaczymy czy cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haallina
nie ma co wspolczuc Jak ktos oszczedza to potem tak sie to konczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poolinka22
Dziewczyny jestescie pewne ze to dziala? Duzo jest takich tabletek na rynku i powiem szczerze ze sporo zlego o nich slyszalam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusinska
Mi z shaperem udalo sie spalic na razie 8kg tluszczu i ide po wiecej :) Mialam dosc dyszenia po przejsciu 1 pietra schodow i ciaglego pocenia sie ;/ na razie dalej mam slaba kondycje mimo spadku wagi ale to pewnie dlaego ze na kondycje trzeba sobie zapracowac cwiczac Chociaz i tak mi to nie prezszkadza za bardzo bo najwazniejsze ze chudne! :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillzaa
Wiesz co ja tez sie troche balam ze to beda pieniadze wyrzucone w bloto, wiem ze bardzo duzo jest roznych “specyfikow” ktore niby maja ci pomoc w odchudzaniui nie wiesz juz za co sie chwycic bo jest to ryzyko ;/ ale moja siostra generalnie jest od jakiegos czasu bardzo wkrecona w odchudzanie i przez ten czas sporo sie w sumie o tym dowiedzialam wiec chyba wie co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila12313
Moim zdaniem warto zacząć od jakiś nawet najprostszych ćwiczeń, żeby rozkręcić naturalnie metabolizm. Ja na razie jestem 1 miesiąc na redukcji. Z aktywnosci fizycznych biegam 2 razy w tygodniu na biezni po około 1,5 h, poza tym chodzę na jogę. Nad spalaczem się jeszcze nie zastanawiałam, ale sądząć po opiniach to warto spróbować tego Shapera. Czy ktoś może podrzucić jakiś link skąd mogę to zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiluki
Fajnie ze ktos sie zaintereowal tematem shapera w koncu Ja musialam kupic w ciemno bo wtedy jeszcze nikt o nim nie mowil Ale powiem wam ze nie zaluje jak na razie :) Zgubilam 3kg w 2 tygodnie, jak dobije do 5 to chyba sie upije ze szczescia ;D Przy okazji przestalam zajdaac stres w pracy i jakos lepiej spie choc nie wiem czy to jest zasluga akurat shapera Moze sie przypadkiem zbieglo w czasie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuena
Dzieki za pomoc! strasznie mi pomoglyscie :) wlasnie zamowilam swoje pierwsze opakowanie na probe Przeyslka ma dotrzec do 3 dni Oby byly efekty…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morania
Najlepsze pigulki na odchudzanie jakie dotej pory mialam! 4 tygodnie za mna i 5kg na wadze mniej! Moj rekord zyciowy jak na razie :D Jeszcze 2kg i zmiesze sie w moj zeszloroczny kostium kapielowy a wakacje tuz tuz! Dzeiwczyny bierzcie i sie nie zastanawiajcie nawet Szkoda zycia na pocenie sie na silowni albo bieganie po betonie hahah W kazdym razie ja na razie nie zamierazam dopoki waga sama spada w dol ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillzaa
NIe ma problemu :) trzeba sobie pomagac w takich sprawach bo duzo firm sprzedaje oszukane produkty i mozna kupic kota w worku. Moja siostra w zeslzym tygodniu stracila kolejny kilogram, teraz juz zgubila w sumie 4 kg i wyglada coraz szczuplej Gdybym nie miala genow po mojej chudej mamie to pwnie sama bym zamowila hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patitka18
Dziewczyny mozecie polecic cos na rozstepy po ciazy? ;/ Odchudzam sie po ciazy na shaperze juz 3ci miesiac i zgubilam juz sporo bo jakies 11kg ale przy okazji bardziej widac te ciazowe rozstepy ;/ Chociaz poki co tylko mnie to przeszkadza bo maz sie cieszy ze jestem coraz zgrabniejsza ale ja i tak sie z tym zle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haallina
A twoja siostra cos cwiczy?? czytalam na jakims blogu o odchudzaniu ze bez ruszania sie waga nie spada a sama nie mam czasu na bieganie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaa88
hej dziewczyny! chcialam sie pochwalic moimi efektami A wiec w 4 tygodnie zgubilam juz 5kg :) Ciagle mam sporo dodatkowych kilogramow i to dopiero poczatek mojej walki ale jestem strasznie zmotywowana i zdeterminowana Moj cel? 15kg mniej i nie poddam sie do konca! :) Mialam juz po prostu dosc bycia “ta przy kosci z ksiegowosci” i tych wrednych usmieszkow zyczliwych “kolezanek” z pracy kiedy robilam sobie w kuchni cos do zjedzenia Teraz slysze za plecami juz tylko “jakby troche schudla ale pewnie to tylko luzniejsze ubrania Gruba zawsze zostania gruba” Ja im jescze pokaze! :) Powodzenia dziewczyny i trzymajcie sie swoich postanowien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillzaa
Nie ona w ogole sie nie rusza tylko tyle co czasem wyjdzie do klubu potanczyc a tak to siedzi w domu i oglada netflixa hahah No ona tez mi mowila ze jej tak mowili z tym odchudzaniem ale to podobno sciema ktroa ma napedzac klientow sieciom silowni Najwaznieksjza jest podobno dieta a bieganie czy silownia to tlyko niewielki dodatek do efektow Wiec nie trezba wcale biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haallina
O dzieki Uspokoilas mnie :) chbya tez sie skusze na jedno opakowanie tego shapera na testy. jak nie bedzie dzialac to przeciez zawsze moge zwrocic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×