Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perka6

Urządzenie salonu

Polecane posty

Gość Perka6

Jak urządzić salon aby był ponadczasowy, nie nudził się szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde pomieszczenie w którym często przebywamy po jakimś czasie się nam znudzi . Autorko Ty sama musisz wiedzieć co ci się podoba a co będzie Cię drażnić . i co ewentualnie by odświeżyć wygląd salonu po czasie mogłabyś wymienić, Trudno Ci cos sensownego doradzić gdy nie wiemy jakie masz upodobania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dobrym pomysłem jest urządzenie go na styl klasyczny. Aranżując pomieszczenia w stylu klasycznym, sprawdzi się we wnętrzu wszystko co będzie eleganckie i dobrej jakości. Kolory są zwykle łagodne i stonowane. Mocniejsze akcenty stanowią dodatki i tekstylia. Wszystkie materiały są naturalne. Styl klasyczny nie nudzi się szybko, nie podlega chwilowym modom, jest przytulny i większość z nas będzie dobrze czuła się w takich wnętrzach. Najlepszymi słowami opisującymi Klasykę jest harmonia, prostota, umiar, oraz powaga. Kluczowymi zasadami w tworzeniu klasycznego wnętrza jest symetria i równowaga. Styl klasyczny wyraża się przez wybór stonowanych kolorów we wnętrzu – w palecie brązowej, beżowej, kremowej, ale także bieli czy szarości. Można także zastosować ciemne nasycone kolory - bordowy, zielony, granatowy. Doskonale dopełniają go złote i srebrne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon jest bardzo ważny! a moje ulubione meble to te w stylu prowansalskim milemaison.pl/meble-prowansalskie-montreux-urban-grey,, ten sklep poleciła mi moja koleżanka, która zajmuje się projektowaniem wnętrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jesteśmy producentem mebli, u nas www.robeconcept.pl można zamówić meble na wymiar. tel. 502 522 660, e-mail: kontakt@robeconcept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zainwestować w meble drewniane, naszym zdaniem to inwestycja, która się opłaca. Drewno jest produktem ekologicznym i ponadczasowym, można je łatwo odnowić. Co do stylu, to zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i salonu firmowego. Proszę przejrzeć i zobaczyć jakie klimaty robią wrażenie. Dla ułatwienia dodam, że najlepszym rozwiązaniem jest vintage, styl prowansalski a genialny jest Rustykalny, który można przełamać rattanem dla nadania lekkości. Same meble rustykalne na zdjęciach robią wrażenie ciężkich a w rzeczywistości bardzo zyskują. Zapraszamy i służymy poradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie piękną kuchnię połączoną z jadalnią salonem zrobiła firma www.zakki-schody.pl/zabudowy/kuchnie55/. Zdjęcia ich projektów na stronie nie oddają całego piękna wykonania. Jestem zadowoloną klientką i przy następnej okazji na pewno do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym wyjściem jest zastosowanie w domu wielu fototapet, obrazów, plakatów. Mogą one sprawić, że wnętrze będą prezentowały się dużo lepiej i będą miały swego rodzaju charakter. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno musisz znaleźć meble, które są jednocześnie modne a jednocześnie klasyczne. :) ja aranżowałam swój salon za pomocą mebli od http://www.terminex-meble.pl/ - spełniają moje wszystkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielna aranżacja to super pomysł, przynajmniej masz pewność, ze będzie całkowicie zgodna z Twoim gustem. Ja aranżowałam swój dom za pomocą mebli od http://steckomeble.pl/ - moim zdaniem wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa78
Polecam salon meblowy York. Kontakt do nich jest na stronie https://www.york-meble.pl/ Mają na prawdę świetnych doradców i duży wybór mebli. Ja akurat kupiłam mebli firmy Taranko i na prawdę nie mam się do czego doczepić :) trochę kosztowały są z drewna nie z płyty jak większość masówek typu BRW. Myślę że długie lata mi posłużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dużo sklepów meblowych, w których można nabyc fajne meble. Ja większość mebli kupiłam przez internet. Ostatni mój nabytek to witryna i komoda do salonu ze sklepu http://mebledosalonu.co.pl/ . Oferują solidne meble pasujące do każdego wnętrza. Czasem nawet można u nich nabyć coś w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakubowska
Ja jak myślałam kiedyś o pracach domowych i o urządzaniu wnętrz, to robiło mi się słabo. Do momentu aż nie wyszłam za mąż i nie zaczęliśmy urządzać wspólnego gniazdka. Wkręciłam się w to tak bardzo, że poszłam do szkoły policealnej na architekturę wnętrz. Świetna sprawa i super kierunek. Bardzo polecam, można się wiele nauczyć i przyswoić bardzo praktyczną wiedzę. Nie zajmuję sie tym zawodowo co prawda, ale pomagam urządzać wnętrza znajomym. Zawsze służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ostatnio zdjęcie na szkle akrylowym w https://holy-art.pl Bardzo fajnie wygląda. Akurat wisi w salonie. Zdjęcie przedstawia widok na morze z wakacji w Grecji na których byłam. Wspomnienia są jak patrze na zdjęcie :) Dodatkowo bardzo fajnie wygląda. Polecam taka dekoracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w trakcie urządzania salonu. Postawiłam na kominek w: starecegly.com/pl oświetleniowe z maszwnetrze.pl i karnisze elektryczne z viz-art.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało można powiedzieć, że właściwe meble to tak naprawdę klucz do ładnie urządzonego mieszkania. Bez tego raczej w ogóle nie ma o czym mówić... Pomieszczenia powinny być urządzone gustownie i z klasą, a do tego potrzebny jest odpowiedni sklep meblowy. O wybór właściwego sklepu meblowego może i nie jest obecnie jakoś specjalnie trudno, ale o wiele ciężej jest wybrać sklep, który ma na tyle szeroką ofertę, żeby umeblować wszystkie pokoje w mieszkaniu. Na terenie Krakowa jest całkiem ciekawy sklep http://www.meblelargo.pl/ Co ważne, oferują oni sprzedaż mebli nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami kraju. No i mają naprawdę obszerne doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu raczej nie musimy się obawiać o wysoką jakość :) Ceny mają całkiem niezłe i oferują również różnego rodzaju bonusy, promocje i rabaty. Wydaje mi się zatem, że zdecydowanie warto tam zajrzeć po więcej szczegółów i uważam również, że nikt nie będzie tego żałował ;) Oferują też profesjonalne doradztwo w razie, gdybyśmy nie mieli pomysłu czy po prostu zastanawiali się nad wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirko33
Jakiś czas temu urządzałem salon razem z żoną i zdecydowaliśmy się na meble ze sklepu makrodom.pl mają szeroki wybór i dość tanie meble a co najważniejsze po otrzymaniu okazały się być wysokiej jakości. Jeśli czegoś szukacie to warto zajrzeć może coś dla siebie wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaa3001
U mnie w salonie bardzo ważną rzeczą są dodatki. Lubię lustra itp. Na https://antyki24.pl/pl/103-przedpokoj jest kilka pięknych antycznych dodatków, które na pewno świetnie będę pasować zarówno w przedpokoju jak i salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto pomyśleć o odpowiednich dodatkach do salonu. Ja sporo artykułów dekoracyjnych znalazłam na stronie www.sklep.dastal.com.pl Wiem że takie dekoracje są bardzo ważne i wpływają na ostateczny wygląd salonu, więc warto się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska8080
Nie jest to łatwe zadanie. Na pewno nie ulegać jednorocznym trendom- no chyba,że w dodatkach. Mi w urządzeniu mojego mieszkania pomogła pracownia projektowa - Wnętrza od nowa - https://wnetrzaodnowa.pl/ Zaoferowali ciekawe rozwiązania i fajna aranżację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Gohna
Również uwielbiam styl skandynawski ;) Co do urządzenia salonu by się nie znudził, to w miarę możliwości polecam postawić kominek ;) Ja np. mam taki biokominek NEST , który zamawiałam na kratki.pl . efektownie wygląda i fajne ciepło oddaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×