Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka1231

kurs dla nauczyciela

Polecane posty

Witajcie, jestem aktualnie ma urlopie wychowawczym, rok temu urodziłam bliźniaczki. Ukończyłam studia pedagogiczne i jestem nauczycielem w szkole podstawowej klasy 1-3. Planuję wrócić do pracy już od września, jednak tera z w okresie wakacyjnym kiedy moja Mama ma więcej czasu postanowiłam, że odbędę jeszcze jakieś dodatkowe szkolenia, które zwiększą moje kwalifikacje . Dużo moich koleżanek "po fachu" ma już za sobą różnego rodzaju kursy współpracy z dziećmi uzależnionych od Internetu czy mających nadpobudliwość. nie zdecydowałam się jeszcze na żaden konkretny ale chcę najpierw zdecydować się na firmę, która prowadzi tego typu szkolenia nauczycielskie. Przejrzałam wczoraj naprawdę bardzo dużo ofert i między innymi natrafiłam na http://orke.pl/ Czy ktoś z Was przeszedł tu kurs? Jak wrażenia? Czy długo się czeka na taki kurs? A i przede wszystkim pytanie do rodziców, jaką Waszym zdaniem dodatkową wiedzę powinien mieć nauczyciel oprócz stricte edukacyjnych kwestii.:) Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfika84
Jak chcesz skorzystac z dobrych szkoleń dla nauczycieli , t masz m.in terapia ręki czy strategie sensoryczne. Zresztą zajrzyj sobie tutaj : http://www.soyer.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosma88
Zdecydowanie polecam od nich szkolenia. Są bardzo fajnie prowadzone i profesjonalnie! Przekazują sporą wiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alose
Ja również mogę pochwalić szkolenia przeprowadzane w warszawskim Centrum CBT, są niezwykle merytoryczne. W tym tygodniu wybieram się do tej placówki na warsztaty dotyczące samouszkadzania i zachowań autoagresywnych u młodzieży. Jestem zadowolona, że właśnie teraz się ta oferta pojawiła, ponieważ ostatnio mieliśmy w szkole kilka takich przypadków i niestety nasza kadra nauczycielska uświadomiła sobie, że nie znamy odpowiednich metod na postępowanie z takimi uczniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×