Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malena77

Czy samotna wdowa moze?

Polecane posty

Czesc , mam do was pytanie, ale takie poważne. Otóz jestem wdową, mam dwóch podrosniętych synów, jestem samodzielna finansowo. Teraz moje pytanie- jest w okolicy meżczyzna, który ewidentnie okazuje swoje zainteresowanie moja osobą. Niestety, i on i ja jesteśmy chyba na tyle nieśmiali, zeby podjąc jakąkolwiek luźną rozmowę, patzrymy tylko na siebie, szukamy okazji, by byc w jednym miejscu obok( np w kosciele) .On jest sam. Tylko dzieli nas różnica 15 lat, on jest starszy...Nie szukam tatusia dla synó, bo oni tatę mają - po drugiej stronie....Co byscie mi poradizli, tylko prosze . bez złosliwosci, tej na co dziń każdy ma chyba dosć....dzieki z góry za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upusc chusteczke w kosciele, etam, zagadaj i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, tylko co , jeśli nasza rozmowa nie bedzie się kleić? ( juz myślałam o tej chusteczce w kosciele, cha cha, dzięki! Fajny pomysł). On ma psa, często z nim spaceruje- wiec moze coś o tym psie? tylko co? Nie znam sie na psach, bo psa nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mu reke jak bedzie znak pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przeciez nie pogadamy przy znaku pokoju. A co z różnicą wieku? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkościoła
Jakiego psa? Nie mam żadnego psa i już na pewno nie chodzę z nim do kościoła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkościoła
...ja je tylko wyprowadzam, taką mam pracę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszczuj mu dupskiem kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pogadac to podam ci meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy " poszczuj mu du.skiem - 23.03"- wczoraj??? Sorry, nie wiem, serio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze tez nie masz psa ;) Ale w zadnym razie nie kupuj tylko z tego powodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaIena77
Temat do zamknięcia. Powiedziałam mu prawdę o swoich uczuciach i mnie przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gratuluje 🖐️ ale o zamknieciu tematu nie decydujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena77 2017.07.21 patzrymy tylko na siebie, szukamy okazji, by byc w jednym miejscu obok ( np w kosciele) A jak ci tak już patrzy głęboko w oczy to nie szturcha cię czasem wiklinową tacą? Może to kościelny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem Autorko czy z tym zamknięciem tematu to było poważne. JA PORADZĘ CI TAK: skoro ON chodzi na spacer z psem, to Ty w tym samym czasie ubierz się na "sportowo" i wyjdź na "szybki spacer" (do biegania nie zachęcam bo obciąża kolana he-he). Jak będziesz mijała tego faceta to po prostu ZAGADAJ O CZYMKOLWIEK (pies, pogoda, różne sprawy dotyczące osiedla na którym mieszkacie)... NIE ZMARNUJ TEJ SZANSY, bo w dzisiejszych czasach poznać fajnego faceta (zwłaszcza gdy nie ma się już 20 lat!) jest BARDZO TRUDNO (wiem to po moich doświadczeniach). Życzę powodzenia i pozdrawiam :) P.S. Odezwij się tutaj jak poszło :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedz się, na czym się zna i czym interesuje i jako samotna kobieta poproś go o pomoc w takiej dziedzinie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena z 17:58 to troll. Ja mam nick zastrzezony. Nie zamykam tematu,dziekuje Wam wszystkim za tyle rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gisc z 18:49- bardzo Ci jestem wdzieczna za odpowiedz. Tak tez robie, sportowy stroj i na spacer, ale...jest takie fajne slowo z lat naszej mlodosci- " dygam sie". Nie jestem taka odwazna. Wiem, musze byc, skoro mi zalezy....wiesz, jest jeszcze roznica wieku... Jakos specjalnie mi to nie przeszkadza, ale juz piętrze problemy: a to, a to sio, a co ludzie....Potrzepac by mna trzeba, bym sie opamietala! Dzieki za slowa otuchy, bede pisac co i jak, jesli cos sie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jako samotna kobieta poproś go o pomoc w takiej dziedzinie Upewnij się, czy naprawdę się zna. Ja poprosiłam sąsiada o wymianę uszczelki w kranie to zalał moją łazienkę i mieszkanie z dołu. Tak go pogoniłam, że mu się klucz francuski na plecach odbił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena77 dziś - Odpowiadam 18.49: Różnicą wieku się nie przejmuj. Są młodzi mężczyźni, którzy są "starcami" i faceci trochę starsi ale mający w sobie wiele humoru, entuzjazmu i dobrej energii. Ciekawa jestem ile masz lat? Pisz tu Autorko jak poszło i NIE ZMARNUJ SZANSY a co naprawdę z tego wyniknie- czas pokaże. P.S. Nie tremuj się! Jeśli go zagadasz a faktycznie "wpadłaś mu w oko", to on tego nie przepuści :). Nawet jak sam się trochę zestresuje (czasem i tak bywa!) to drugim razem ON SAM do Ciebie zagada. Wtedy jak będziecie rozmawiać- poproś go o jakąś pomoc- najlepiej "rozeznanie czegoś" np. chcesz kupić nowego laptopa lub telewizor czy coś takiego :) Faceci uwielbiają "być pomocni". Jeszcze raz pozdrawiam i ODEZWIJ SIĘ :). Czasem tu zaglądam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha cha, nie , na razie chyba za wczesnie na takie pomaganie. Ale to tez wezmę pod uwagę, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 19:40- nawet nie wiesz, ile dodales/ -as? mi sily i dobrej energii!!! Wielkie dzieki. Wierze, ze nic sie nie dzieje bez powodu, bede pisac co i jak. Roznica wieku, jaka nas dzieli to...15 lat. Dla mbie to nie jest przeszkodą, od zawsze interesowali mnie starsi mężczyzni. Jest tak, jak piszesz- czasem ten młodszy jest juz starcem. Dobra, postaram sie zadzialac. Trzymajcie za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena77 dziś - Dzięki za dobre słowo:), niestety sama nie mam szczęścia do facetów niestety :P ale Tobie z całego serca życzę powodzenia! Pisz tutaj :). Pozdrawiam. P.S. 15 lat to jeszcze nie jest "koniec świata" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena77
Witam wszystkich a zwlaszcza Ciebie, droga powierniczko - gosc z 25.07 godz. 19:56. Otoz sprawy maja sie nastepujaco: spacery, jakie nie byly dlugie, nie przyniosly zamierzonego efektu- Pana z pieskiem nie spotkalam....Ale, ale- uwaga! Pan pracuje w pobliskim sklepie jako ochroniarz! Tadam! To chodze tam i trace kase, na zupelnie niepotrzebne d**erele, dobrze, ze to chociaz spozywczy! I dzis stoje przed regalem z dodatkami do ciast, gapie sie jak sroka w kosc i SODY nie moge znalezc. A Pan co? Stoi obok i tez sie gapi....to dawaj - pytam go, czy nie widzial sody( bardzo potrzebnej!), ale znalazlam sama. Wiem,glupiam - moglam dac mu sie wykazac. Ale odszedl takim pewnym krokiem, ho ho! No to pierwsze koty za ploty, jakos poszlo! Teraz - czas pokaze, co dalej. Trzymajcie, calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat to nie problem? Chyba chcesz zostać szybko podwójną wdową. :] Desperado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc z 21:32- nie chce, dlatego tutaj pisze. Dzieki za kubel zimnej wody, to akurat tez jest potrzebne....Hm. Wiesz, jestem wolna, nie chce sie wiazac, ale czasem smutno samemu, wieczory w samotnosci tez bolą, nie mowie o wiazaniu sie ale np. o wspolnym wyjsciu do kina, na kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkościoła
Jeżeli już mnie uśmiercasz to mam w dopie twoją kawę! 😠 ...jakaś modliszka kur/wa, o mały włos... UFF! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan sobie kpic z wdów debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkościoła
Myślałem że to złodziejka jak bum cum :-D ...przychodzi i się czai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×