Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malena77

Czy samotna wdowa moze?

Polecane posty

Gość gośćzkościoła
Może to Cię pocieszy że złodziejką sędziną ;-) ...ale i tak sobie nie myśl, ja jeszcze bym sobie pożył i z młodszą od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gośćzkoscioła- gratuluje poczucia humoru. Daj Boze, zeby Ciebie nie dotknelo cos tak przejmujacego, jak nagla smierc bliskiej osoby....ale wiesz co- warto sie tez rozejrzec za dobrym psychiatra( ponoc poprzez stalking ludzie wyrzucaja w internecie nieumiejetnosc radzenia sobie za swym polamanym dziecinstwem, tak że ten....). Pozdrawiam. Acha!Zlodziejem moze byc nawet i ta osoba, ktora podaje sie za kogos innego, dziecko, wez to pod uwage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkościoła
Po co, żeby mnie doprowadził do stanu jak twój? Ja próbuję Cię rozbawić a Ty mnie ściągnąć w dół :-D No pomyśl sama, kto się czai przy półkach w sklepie, no kto? Przecież nie wdowy :-P ...kafe to nie konfesjonał czy poradnia dla samobójców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto czai sie przy pólkach sklepowych?? Nie wiem. Na zdrowy rozum- klienci, tak? A dziekuje za probe rozbawienia mnie, doceniam. Tylko ze ja mam chyba inne poczucie humoru....milej niedzieli, gośćzkosciola- to co- widzimy sie w kosciele?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Malena 77. Tu Twoja "Powierniczka" (z kiedyś). Ciekawa byłam jak Ci poszło, dlatego odszukałam ten wątek. Cóż, z tą sodą to jakoś według mnie nijak poszło, skoro facet odszedł (choć jak piszesz- "pewnym krokiem" :) ). Niestety, muszę Cię zmartwić, bo W PRACY to on z Tobą raczej "w pogaduszki" nie pójdzie. Próbuj jednak dalej i nie ustawaj :). Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł: mogłabyś wrócić do tego sklepu kiedyś i przy półce (niekoniecznie z sodą! :) ) jeśli ON oczywiście będzie w pobliżu- zaaranżować (tylko umiejętnie), że... skręciłaś nogę. Spróbuj! :) " Wiesz, jestem wolna, nie chce się wiązać, ale czasem smutno samemu, wieczory w samotności tez bolą, nie mowie o wiązaniu się ale np. o wspólnym wyjściu do kina, na kawę..." XX Doskonale Cię rozumiem :) Jesteś jeszcze młoda, kobieta potrzebuje męskiego towarzystwa choćby tylko do rozmowy (naprawdę!) i tego nie da spotykanie się i rozmowa z najlepszą nawet koleżanką:) Ja mam tę samą sytuację (jestem "starą panną") ale znalazłam powiernika w necie (kawaler- młodszy :) ), piszemy ale więcej są SMS-y i rozmowy telefoniczne. Myślę nawet, że kiedyś się spotkamy- zobaczymy co życie przyniesie :). Życzę Ci powodzenia- działaj dalej i odezwij się tutaj czasem. Pozdrawiam. Twoja wirtualna "Powierniczka":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wirtualna " Powierniczko,", nawet nie wiesz, ile mamy wspolnego, serio ;). Moglybysmy sie wymienic meilami, jeslu chcesz, od czasu do czasu napisac cos poza forum? Wiem, ze pewnie jestes zajeta- praca, dom i jeszcze ten " zwiazek"- ach, doskonale Cie rozumiem! Zycze Ci rychlego spotkania z tym mezczyzna, oby Wam sie ulozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko postu. W życiu wszystko może się przytrafić i mieć szczęśliwe zakończenia, nawet w przypadku tych 15 lat związek może być udany. A to że jesteś wdową nie znaczy że jesteś gorsza od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena77 dziś - dzięki! Jeśli tu będziesz to zostaw ewentualnie jakiś kontakt. Faktycznie jestem trochę zajęta ale czasem możemy do siebie napisać czy nawet poradzić się w różnych sprawach (jestem starsza od Ciebie). Powodzenia i nie rezygnuj z szansy: jesteś młoda i WOLNA nikogo nie zdradzasz a życie toczy się dalej i nie warto odpuszczać okazji, które zsyła los:). Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim Wam za slowa otuchy! Cieszmy sie sloncem i latem, milej niedzieli, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko, Mam tu dla Ciebie jeszcze mały "muzyczny prezent". Życzę jeszcze raz powodzenia i napisz tutaj koniecznie! A oto piosenka DLA CIEBIE: www.youtube.com/watch?v=gv8TesI_oAA Pozdrawiam. "Powierniczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci DZIĘKUJĘ, Powierniczko! Z tym teledyskiem jeszcze nie znałam, super, aż miło na to popatrzeć! Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pogoda rewelacyjna, az chce sie spacerowac, tylko z kim...? Powierniczko, a moze by tak zaprosic Go do "znajomych" na slynnym portalu spolecznosciowym? Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×