Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leeennnkka

Kopiowanie uszu u Pitbulla

Polecane posty

Gość leeennnkka

Witam serdecznie proszę o jakieś namiary na weta który podejmie się obciecia uszkow u mojego bulla nie potrzebuje umoralnien tylko namiarow województwo śląskie może być łódzkie pozdrawiam a adres e mail lenkadamianw@gmail.com dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam numer do porządnego weta, 226 036 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem piękną więcej mi nie potrzeba a innym dziękuję bardzo za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PolAki cebulki poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu można te numery zgłosić, bo niestety ale Ci weci dokonują przestępstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich niestety znam .. a zależy mi aby moje słodkości było całe i zdrowe miałam ast i często miała zapalenie uszu dlatego teraz postanowiłam przy picie obciasc bo się znów boje to nie są chimery mam swoje lata i wiem co zdrowe dla psa dlatego szukam weta dobrego moge jechać nawet daleko nie szukam moralow tylko weta który się tym zajmie a ci co nie znają rasy nawet niech się nie wypowiadają z reszta hejt mnie śmieszy wiec mów mi more polska śmieszny kraj jak buldogi francuskie z ogonami itp wiec niech będą moraly dla dzieci a nie dla mnie szukam konkretnych wetow a ci co sądzę że pity to boli to śmiech na sali .. ale nie mi osądzać ludzi wiec jak ktoś zna dobrego proszę o kontakt a dzieci siedzieć cicho moja i męża odpowiedz jest taka pozdrawiam i czekam na dobrego weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszam cię to fundacji która zajmuje się tego typu psami. Chcesz popełnić przestępstwo i oka leczyć psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny, dobry weterynarz nie zgodzi ci się na pikowanie uszu czy obcięcie ogona bo te zabiegi są podciągnięte pod okaleczanie. I zupełnie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także dzieci drogie nie znacie ras nie piszcie głupot bo dla mnie to chore i z deka śmieszne ale jeszcze za młode jesteście pewnie połowa z was nie miała tyle lat ile moja ezra przed odejściem szukam dalej.. czekam na dobry kontakt leeenkka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pssst... jeden z tych numerów to kontaktowy do dyżurnego Komendy Stołecznej Policji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie z będę poczytaj trochę o psach bojowych może się czegoś dowiesz nim ocenia się ludzi trzeba poznać ale widzę ze tu są same dzieci jak zwykle a ja kobieta po 40 .. super .. hejt za hejtem tak mówicie gówniarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ta rasa musiałaby mieć pikowane uszy, to z takimi by się rodziło każde szczenię, a jakoś każde rodzi się z normalnymi pełnymi uszami. Specyfiką rasy jest charakter oraz to czy podlega próbom pracy, a nie chore urojenia człowieka w XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wiem co to za numery .. a chory hejt mnie nie interesuje dlatego grzecznie podziekowalam a cebulaki dalej nie rozumieja a moj maz sie smieje .. norma idioci sa idiotami taki swiat .. dzieci dalej swoje chociaz gowno wiedzia .. norma .. sama kiedys bylam szczylem .. dopuki nie kupilam amstaffa a tez pewnie gowno wiedza norma napisze drukowanymi DZIECI NIEPISAĆ hahah szukam ludzi ktorzy to znaja a NIE DZIECI takie mam sama w domu baaa a nawet 3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 6 psow w tym 4 przygarniete z ulicy morały nie dla mnie moi drodzy szukam weta nie porad idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty g****o wiesz o ortografii. I o psach najwidoczniej też, bo o ile nie ma mocnych przeciwskazania zdrowotnych. (a tych póki co nie masz) to te zabiegi są zabronione. Po pierwsze z racji tego że to okaleczanie, po drugie, w ówczesnych czasach są kompletnie zbędne, bo twój pies nie będzie polował czy w aktywny sposób chronił dom. Będzie typowym kanapowym pupilem z opcją straszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wet ci odpowiada na pytanie. Jest to zakazane i nikt kto lubi swoją licencję wykonywania zawodu nie obetnie uszu bo Ty masz taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec wiecej nie pisze dostalam namiary temat zamkniety bedzie kanopowcem jak kazdy moj pies.. zeby kazdy tak traktowal psy jak ja .. bedzie w raju bozym debilom czapka z daszkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie To śmieci nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, potrzebuje namiary na kopiowanie uszu u dobermana proszę o info walec 1968@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×