Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trishhh

Poznałam faceta jestem w związku

Polecane posty

Gość Trishhh

No Wiec jestem w związku od ponad 3 lat z facetem jest nam razem dobrze ale ostatnio poznałam innego kolesia oczarował mnie jest sławny bogaty i przystojny .Facet jak marzenie zawsze szukałam kogos takiego ale mój tez nie jest duzo gorszy .Jestem zagubiona ponieważ nie mam serca rzucić mojego z dnia na dzień . Tym bardziej ze stara sie jak może żeby mi dogodzić . Jest dobry i uczuciowy jednak cos ciągnie mnie do tego drugiego . Boje sie ze nie ułożę sobie zycia mam dopiero 25 lat i duzo nieudanych związków między innymi przez takie sytulacje jak ta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie bała sławnego przystojnego i bogatego,wybrałabym przeciętniaka i spokojne zycie u Jego boku..jak Cie facet szanuje kocha i dba o Ciebie to nie szukaj u innych lepszych doznań ,no chyba ze Go nie kochasz..dziewczyny lecą na tych bogatych pięknych a potem szok i płacz bo znalazl sobie inną albo poniża i zdradza...mnie akurat nie pociąga ani sława ani wielkie pieniądze ale Twój wybór tylko licz sie z tym że mozesz bardzo cierpiec będąc z tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy gdyby tamten nie miał kasy ani sławy tez by Cie ciąglo do Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
# dziś Odpowiedź jest oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żw24
Nie ułożysz sobie życia reprezentując dno... Dlaczego ogarnięte babki trafiają na kryptodupków, a porządni faceci na puste bździągwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z pustakami
Co innego gdybys miała kiepskiego niedbającego o ciebie faceta ale masz dobrego opiekunczego i jeszcze wybrzydzasz bo cie c**a swędzi na myśl o kasie i ogrzewaniu sie w blasku jego popularnosci..obys sie nie obudziła z ręką w nocniku za jakis czas jak sie tamtemu znudzisz a ten nie bedzie chciał Cie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×