Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Astra211

pominieta tabletka w 3 tygodniu co dalej

Polecane posty

Witam,biore Yasmin od paru lat. W 3 tygodniu wzielam 17 tabletke (liczac od calego blistra), w 3 tygodniu to 4 tabletka o godz 11.(15 lipca).16 Lipca nie wzielam tabletki (5 tabltke z 3 tygodnia i 18 z calego blistra).17 Lipca wzielam brakujaca tabletke o 5 rano i kolejna wzielam juz o stalej godzinie.Nie robilam przerwy miedzy blistrami,odrazu rozpoczelam nowe opakowanie.Czy jestem chroniona czy powinnam sie zabezpieczac? I czy po kolejnym odstawieniu bede chroniona 100 % .Dziekuje Ania 1 raz zdarzylo mi sie tak zapomniec.czy dobrze zrobilam ,ze nie robilam przerwy?Ochrona jest czy powinnam sie wstrzymac ze stosunkiem i przez ile dni? dziekuje za porade, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak, myślę, że dobrze zrobiłaś, rezygnując dla pewności z przerwy.Ale ja bym po każdej pominiętej tabletce stosowała jeszcze dodatkowo prezerwatywę przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
Też sobie zainstalowałam tą aplikację Różowe Lusterko po tym jak kilkukrotnie zapomniałam tabletkę i miałam ogromny stres że zajdę w ciążę, wolałam sobie tego oszczędzić i zainstalować aplikację niż się tak stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×