Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AdamWarszawa

Jak odzyskać była dziewczynę?

Polecane posty

Drogie Panie, 2 miesiące temu rozstałem się ze swoją narzeczoną byliśmy 3 lata, kłóciliśmy sie,nie mogliśmy sie dogadać, byliśmy tym wszystkim zmęczeni. Ona odzywała sie do mnie przez pierwsze 3 tyg,pisała,dzwoniła, a ka nie chciałem z nią rozmawiać,była mi obojętna. 2 tyg temu dotarło do mnie że straciłem miłość swojego życia, byłem u niej z kwiatami, ale ona powiedziała ze nie chce ze mną być bo wie że i tak nam juz nie wyjdzie, powiedziała ze moze sie ze mną widywać ale żebym nie robił sobie żadnej nadziei bo nie bedziemy juz razem. Podpowiedzcie co mam zrobić by ona znów mnie pokochała i wróciła do mnie?

Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
Autorze daj jej d**y :D

Wpis powyżej to jest podszyw autorze słyszałeś o takim mieście jak Namysłów? Czy Namysłów kojarzy ci się z ulicą Namysłowską w Warszawie?

Daj jej fióta:D

Gość gość
Namysłów nie spamuj ... przez żołądek do serca jak to mówią :D

Gość gość
Jeśli powiedziała że możecie się widywać, tzn że dała ci "otwartą furtke" więc teraz musisz jej udowodnić jak ci zależy. Wysyłaj jej kwiaty i miłe liściki, zapraszaj na kawe, wyjazdy itd, masz o nią zabiegać i starać się jak na początku znajomości.

Gość MarianKowalik

Ja po wielu próbach postanowiłem zaufać warsztatom http://odzyskacbyla.com.pl/ . Po kilku lekcjach, przeczytaniu poradników udało mi się całkowicie zmienić myślenie jak i podejście do tematu. Teraz jestem w szczęśliwym związku.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować