Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego macie do facetów pretensje o to że

Polecane posty

Gość gość

różnią się od was , chcą z wami seksu , nie chcą waszych fochów , chcą czasem świętego spokoju (a nie rozmów) , mają swoje pasje , mają inne zdanie , mają inne emocje , nie nadskakują wam gdy was zdobędą , lubią piwo , lubią muzykę , piłkę nożną itd itp nie znoszą zakupów godzinnych ciuchów i kosmetyków , odwracają się do was plecami w sypialni jak was nie chcą ? w zasadzie o wszystko się czepiacie i nie starczyło by mi życia , by to wszystko wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do kogo ty adresujesz te swoje zale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteście żałośni, myślicie k*****m traktujecie nas przedmiotowo. Potraficie przelecieć kobietę nic do niej nie czując. Chcecie tylko nas używać i jeszcze mamy was za to chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam do facetów żadnych pretensji. Najpierw prosto i jasno mowię mu co mi sie nie podoba w jego zachowaniu- jesli traktuje mnie bez szacunku, rozumiem, że facet może nie zawsze miec dla mnie czas czy nie zawsze musi mi nadskakiwać. Ale jesli to powtarza sie czesciej, drugi, trzeci raz, mimo rozmow, to koncze znajomosć. bez pretensji i darcia szat, ale szukam innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja po prostu mam taka zasade, ze nic na sile. Jesli cos mi sie nie podoba w zachowaniu faceta, to mu o tym mowie. Kazdy ma swoje wady, ale pewne jego wady moglabym zaakceptować, a pewne juz nie. Braku szacunku bym nie zaakcetowała. Wiec wtedy uznaje, ze to facet ma ze soba problem skoro sie tak zachowuje i widocznie nie da sie go zmienic wiec moje pretensje tu nic nie dadzą, wtedy koncze zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam pretensji do facetow . Roznimy sie i tyle .I trzeba te roznice zaakceptowac . To raczej faceci maja pretensje do kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki mężczyzna, jak opisany przez autora, potrzebuje kobiety tylko do seksu, A raczej do "ulżenia w napięciu", potem ta kobieta moze isc do innego pokoju, albo wrócic do siebie. Nie mam pretensji do takich facetów, niech sobie funkcjonują po swojemu. Znalazłam takiego, który ceni mnie jako kobietę, w całości. O dziwo lubi zakupy, a ja lubię piłkę nożną, szczególnie Ligę Mistrzów. Piwa nie pijemy oboje, każde z nas rozumie potrzebę pobycia samemu. Mój mężczyzna mówi, że nie ma ochoty, a nie odwraca się plecami grubiansko i demonstracyjnie. Nie mam fochów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×