Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ameljanon

Obuwie przez internet

Polecane posty

Gość ameljanon

Przymierzam się do kupna butów w sieci, polecicie jakieś sklepy nie drogie gdzie mogłabym kupić lordsy oraz buty na koturnach ?

Gość gość
wojas ,ccc ja tam kupuje buty, poza tym nie online bo jak to tak nie boisz sie ze rozmiar nie bedzie pasowal

Gość nesterka
Ten sklep sobie przejrzyj https://multu.pl/kobiety-home , jest rewelacyjny. Ja tam kupowałam z mamą buty letnie, pasowały rozmiary, są precyzyjne i nie ma czego się obawiać jak i na mnie tak i na mamie wszystko idealnie leży.

Gość Hanixx
też zdecydowanie wojas, bo mają tam teraz duże wyprzedaże, więc to najlepszy moment żeby zrobić tam zakupy, ewentualnie jeszcze na domodi możesz szukać, bo tam masz po prostu wszystko razem zebrane, więc jest wygodniej :)

Gość flurrybird
Hej, szukając butów przez internet warto zwrócić uwage na jakosc i wykonanie, ja od lat jestem wierna tej marce >>http://www.quik-shop.com buty naprawde warte swojej ceny

Gość gość
A ja osobiście bardzo lubię buty marki Clarks, kilka razy już je sobie zamawiałam z internetu, ze sklepu http://clarksonline.pl/, i zdecydowanie mogę polecić. Fajnie leżą na stopie, są wygodne i solidnie wykonane. A zakupy przez internet to już w ogóle polecam - kilka kliknięć, a na drugi lub trzeci dzień kurier buty przynosi do domu, strasznie lubię ten moment :D

Gość Monnika92
Ja od dawna kupuję w Wojasie. Już nieraz trafiły mi się fajne promocje. Często nie mam czasu, żeby pójść do sklepu - więc taka opcja kupna przez internet jest dobra.

Jeśli chodzi o obuwie damskie to niestety nie pomożemy, ale jeśli szukacie butów męskich do zajrzyjcie koniecznie do Ombre - to sklep internetowy stworzony z myślą o mężczyznach. Mamy duży wybór nie tylko ubrań, ale także butów na różne okazje - od sportowych, codziennych po zimowe :) Proponujemy naprawdę fajne produkty za małe pieniądze :) Odwiedźcie nas, a sami się przekonacie :) Tu jesteśmy ---> www.ombre.pl

Gość gość
Sportowe buty zamawiam tylko i wyłącznie na http://www.perfektsport.pl/. Mam tam w czym wybierać, a cenowo biją na głowę konkurencję. Rabaty rzędu 30% czy 40% często się u nich pojawiają więc można sporo zaoszczędzić.

Gość gość
bardzo często kupuje buty przez internet. fajnym sklepem jest multu.pl mają tam mega wybór obuwia w przystępnych cenach. nigdy problemów z rozmiarem nie było ani z niczym innym:) polecam

Nie ma większego ryzyka przy zakupach butów w sieci, jeśli chodzi o dobranie odpowiedniego rozmiaru to wystarczy jedynie kierować się długością wkładki buta bo numeracja może być jednak różna. Dobrej jakości męskie obuwie sportowe można znależć w sklepie http://www.active.sklep.pl/mezczyzni/buty.html. Mają też spory wybór markowych butów dla kobiet i dzieci, ceny ok.

Gość gość
Ja w ogóle preferuję zakupy przez internet. Nie cierpię łażenia po sklepach... A piękne lordsy i koturny znajdziesz w Wojasie, oczywiście przez internet jak najbardziej :)))

Gość gość
Zakupy obuwia przez internet to naprawdę wygoda i duża oszczędność w porównaniu do sklepów stacjonarnych, ja często zamawiam na www.BucikSklep.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Gość gość
Jak dla mnie ok jest Zalandlo. Wojas odradzam prze nigdy... i ja znajomi co by nie raklamowali wszystko odrzucaja buty ze skory chyba psudo skory po dwoch zalozeniach na moment wygladaly jakby z 5lat chodzone. Nawet rzecznik praw konsumenta pow ze on nigdy z wojasem nie wygral... w wojasie kupuja frajerzy bo placi sie nie malo a w zamiam ma sie nic

cześć , ja nie jestem zwolennikiem kupowania butów przez internet bo ciężko trafić z rozmiarem i nie wiesz jak chodzi się w takim bucie , czy jest wygodny. Ale jak już miałabym kupować na siłę to w sprawdzonych i znanych sklepach typu CCC, Deichmann, Higo eobuwie.com

Gość gość
Ja zamawiam przez internet często, a mój ulubiony sklep to http://clarksonline.pl. Już wiem z doświadczenia, jaki mam rozmiar zamówić i że buty Clarks są z reguły super wygodne :) Tak że nie obawiam się, że buty przyjdą za duże lub za małe albo że będą mnie cisnąć. :)

Gość gość
Ja bardzo lubię z internetu, wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy :) Bardzo fajny jest sklep http://clarksonline.pl/, zdecydowanie polecam zajrzeć, buty Clarks są wyjątkowo wygodne i naprawdę świetnie się je nosi :)

Gość gość
ja często zamawiam na renee lub born2be, przystępne ceny a produkty warte uwagi :)

Gość Artek0412
Kupowanie butów przez internet to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda, zwłaszcza gdy sklep ma w swojej ofercie możliwość darmowej dostawy oraz darmowego zwrotu, za to właśnie lubię sklep born2be.pl, Ich buty są dla mnie świetne, a w razie gdyby okazały się za małe, bez problemu mogę odesłać i zamówić nr większe :)

Gość gość
Często zamawiam obuwie przez internet, trzeba tylko wiedzieć gdzie je kupić aby było bezpiecznie i tutaj zdecydowanie polecam stronę www.Alfasan.pl

Gość Krzysztof2305
Kupowanie butów w sklepach internetowych jest dla mnie o wiele wygodniejsze, bo mogę je na spokojnie przymierzyć w domu. A w sklepie born2be w którym zazwyczaj kupuje jest jeszcze wygodniej, bo i dostawę i zwrot (gdyby za duże były) mam za darmo. I to właśnie lubię :)

Gość gość
Mam swoją ulubioną stronę z której nie tylko zamawiam obuwie, ale również ubrania. A od niedawna mają torebki <3

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować