Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możliwa ciaza ?

Polecane posty

Gość gość

Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bez uprawiania seksu? No np. Po pettingu gdy na ręce sperma, albo przez pieszczoty w ubraniu, albo po wytrysku poza partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu policzy, jak duże? Czy my wiemy, czy pchał Ci potem palce i jak głęboko, dokąd, na wierzch, albo Ty sama, czy ręce myte, dezynfekowane czy nie? Czy my wiemy, który dzień cyklu, jakie cykle? Czy tu już tylko dziec***iszą? Jeden plemnik wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to czy takie przypadki naprawdę się zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloreZZZ
no jest szansa ... taka sama jak na wygraną w totolotka. posłuchaj, 10 lat się nie zabezpieczałam i stosowałam stosunek przerywany. a w ciążę zaszłam, gdy zaczęliśmy się starać. po 3 miesiącach dopiero. szansa jest, ale to nie takie proste zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu się nad tym zastanawiam. Zanim coś zacznę chcę się doinformowac, a w Internecie jest tyle sprzecznych wiadomości. Czytam poradnik zdrowia, ponton...no i z tego wychodzi, że nie trzeba seksu żeby zająć w ciążę, ciągle tylko to ryzyko, ryzyko...dlatego się nad tym zastanawiam. Od najmłodszych lat na wdz mowia, że ciąża to wynik seksu, że antykoncepcja... A tu z niektórych wypowiedzi wychodzi, że wcale nie trzeba seksu, to co niepokalane poczęcie m zaintrygował mnie ten temat, który się roi w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks przez ubranie, ciąża z reki...dopóki nie zaczęłam siesoec w internecie to nie słyszałam o takich pojęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:43 Dokladnie! Ale przynajmniej jest sie z czego posmiac czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego się nad tym zastanawiam, bo to jest przerażające, a idzie to w internet i potem ludzie sobie dobierają do głowy. Czy to wgl możliwe? Ja uważam, że nie. Bo ciąża, to wynik seksu. No chyba, że inseminacja czy on vitro. Rozumiem, że w XXI wieku wszystko się zmienia, ale to jak się biorą dzieci chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża z reki? W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wyżej napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby uniknąć takich sytuacji, moze lepiej zacząć sie zabezpieczać?? Ja stosuje pigulki Vines z niską dawką hormonów i nie mogę narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając "fora" można się dobrze uśmiać. Dlaczego nie wchodzicie na strony,które publikują informacje opracowane przez lekarzy, potwierdzone badaniami, obserwacjami. Do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden plemnik, poczytaj jaka ilość ich wydobywa się podczas jednego wytrysku. Postudiujcie informacje związane z płodnością kobiety i mężczyzny, by nie stawiać pytań dla analfabetów. Szukaj stron: Płodność kobiety, Naturalne metody rozpoznawania płodności, Poczęcie dziecka i jego rozwój w łonie matki. Poczytaj też co znaczy "sex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×