Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubieniec

Ważne pytanie

Polecane posty

Gość Zagubieniec

Witam.Jestem po przejściach z żoną.Sytuacja zmusiła mnie do tego bym się wyprowadził-honor mi nie pozwolił być dłużej u teściów.Żona została niestety z matką i ogólnie cięzko wyczuć co bedzie dalej bo ma na mnie wyj****e.Ja sie staram,tak mi się wydaje a ona skupia się tylko na dziecku i wogole nie chce mi pokazac chociaz cienia nadzei czy jest o co walczyc.Nabroilismy oboje-bez zdrady.Ale ostatnio dala mi do myslenia jednym zdaniem.Cos sie zeszlo ze moze ona juz kogos wczesniej miala a klotnia byla tylko pretekstem?Powiedziala to niby zartobliwie,jednoczesnie z szyderczym usmieszkiem.Nie wiem co o tym sadzic bo wczesniej przez 5 lat malzenstwa nie dawala mi nigdy podstaw bym cos podejrzewal.Jest na mnie zla to fakt,ale czy mozna przy zwyklej wymianie zdan tak z nikad wymyslec taka teorie czy moze jest cos na rzeczy?Kobiety pomozcie bo nie moge tego zrozumiec i mam metlik w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała kogos moze tylko mentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrozwódka
jak mówi, że miała to miała, jak juz Cię olewa to nic z tego nie będzie, dajcie sobie przynajmniej trochę czasu, ustalcie kiedy możesz być z dzieckiem, a ją też olewaj, łatwo jest zbywać kogoś kto się stara, a jak odwdzięczy się obojętnością to druga strona jest znacznie milsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak nie miała-po czym to wnioskujecie?Może chciała tylko postraszyć by się przejął i robił więcej by dać jej dowody że mu zależy?Gdyby faktycznie kogoś miała to tak bez ogródek by się przyznała?Wtedy przecież facet już by o nią nie chciał walczyć i co by tym zyskała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady34
Może dałeś jej powody by Ci się odgryzła?Gdyby faktycznie miała to tak łatwo raczej by o tym nie mówiła.My kobiety mamy swoje tajemnice często latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała cię po prostu zranić i wymyśliła to. Daj sobie z nią spokój, poszukaj fajnej, miłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×