Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćSylwia

Narzeczony mnie zdradził bo nie chciałam uprawiać anala i orala z połykiem

Polecane posty

Gość gośćSylwia

Przeleciaał moją znajomą, ona chce o niego walczyć, on mnie prrzepraszal ale czuje ze to nie bylo szczere, mowil ze po pijaku mu odbilo a ona byla nachalna i ze SAMA ZACZELA TO ROBIC I DOBIERAC SIE DO NIEGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź nad tym do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze zrobił, po co mu taka idiotka co tylko w pisde chce ciupciania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna wyemancypowana kobieta by to zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta znajoma to jakas desperatka, facet raz ja przelecial a ta juz marzy o milosci i chce o niego walczyc :D. Wysmialabym ja na Twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrafall
Troche smieszne jak dla mnie.. chyba powinnas go zostawic no nie? Dla mnie to oczywiste.. ale teraz moze inne czasy sa nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, sama jesteś sobie winna. Jeśli nie chcesz czegoś dać mężczyźnie to znajdzie się inna, która da. Kobiety ciągle mówią zostawiając mężczyznę, że zasługują na więcej. Ta sama sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JKT
Sylwia!! Moim zdaniem to nie jest facet dla ciebie. Po prostu On nie jest ciebie wart. Skoro nie umie uszanować zalet których posiadasz. Ja byłbym dumny mając taką kobietę u swego boku. Która ma takie wartości i nie toleruje Anala czy orala. Sam jestem przeciwnikiem takiego rodzaju seksu, gdyż uważam że usta kobiety nie są po to by facet mógł w nie finiszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest ciebie wart. x to ona nie jest jego warta, takie ''ograniczone'' są najgorsze, załosne ''niby katoliczki z wartościami'' - ja juz znam takie relilgijne k***wki, obłuda zakłamanie hipokryzja rynsztok okraszony koscielnym kadzidłem autorka rozkłada nogi raz w tygodniu w jednej pozycji w celach prokreacyjnych, po slubie seks no no = bo dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już wiesz ile byłaś dla niego warta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJKT
No ja mam odmienne zdanie na temat takiego seksu. To pierwsze!! A po drugie facet powinien uszanować jej zdanie i do niczego jej nie zmuszać. Ewentualnie się rozstać jeśli para ma odmienne podejście do rodzaju seksu! Bardzo bym chciał poznać właśnie taką kobietę ja Sylwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mi proponowal wiele razy abyśmy spróbowali anala ale ja odmawiam i jesteśmy razem już 10 lat. Jak tylko to się dla niego liczy nic więcej to niech spada ale on jest ze mną. To dobrze świadczy o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×