Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki zespół polecacie na wesele

Polecane posty

Gość Adrian

Polecam zespół Efez. Doskonały repertuar oraz zabawy. Potrafią rozbawić każdego gościa nawet takiego, który nie lubi tańczyć. Sprawdziłem na weselu kuzynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Zdecydowanie zespół mayvon znakomity repertuar wykonanie również a zabawa była również super polecam!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz i Mariola

Efez to dobra decyzja. Organizacja całego wesela od A do Z w rozsądnej cenie. Nasza impreza przeszła do historii a wspomnienia są do dziś dnia. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella Kosiorek
Dnia 15.10.2019 o 13:17, Gość Mariusz i Mariola napisał:

Efez to dobra decyzja. Organizacja całego wesela od A do Z w rozsądnej cenie. Nasza impreza przeszła do historii a wspomnienia są do dziś dnia. Polecamy

U mnie też było wspaniale i wyjątkowo dlatego mogę przekazać informację kontaktową.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka

Jak chcecie mieć naprawdę udane wesele to tylko zespół Myvon 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekra

Również polecam zespół Myvon, dają czadu, wszystko idzie dogadać, a i z piosenkami na dedykacje nie ma problemu, goście byli zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Dla mnie nie ma lepszego zespołu niż Efez więc polecam🎈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaun

Zespół dałna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fyuu

Behemoth hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Myvon jak ktoś lubi muzyków grających wyłącznie na żywo i będących w czystym wydaniu profesjonalistami. Wesele od strony muzycznej przeprowadzili genialnie dając wszystkim dużo radości i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mayvon to naprawdę dobry zespół który rozrusza w trymiga każdą imprezę! Młodzi, pełni energii i bardzo kontaktowi, co pozwala na złapanie bardzo dobrego kontaktu z gośćmi bawiącymi się na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić zespół Golden One, bardzo fajny zespół który bez problemu zagra w każdym miejscu w Polsce jak i poza nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również miałam okazję bawić sie z zespołem Golden One i jestem pod wrażeniem, jak fajnie można przeprowadzić weselną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAk się dobrze bawić to tylko z Golden One! Zabawy z Nimi są nie do opisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłam się z żadnym zespołem tak dobrze jak z Golden One, dlatego polecam każdemu kto szuka zespołu na swoją imprezę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2020 o 21:39, Xyz67 napisał:

Krótko, zwięźle i na temat!! Golden One! 

Ooo super grają. Słuchałam ich demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Golden One!! Nie dość, że pomogli siostrze zorganizować wesele, to jeszcze super na nim grali we wszystkich tonach muzycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2021 o 11:26, kamilkpwo napisał:

Zespół Golden One!! Nie dość, że pomogli siostrze zorganizować wesele, to jeszcze super na nim grali we wszystkich tonach muzycznych. 

Też ich widziałam świetny zespół!! Muzyka, rytm i dobre poczucie humoru, to wszystko w nich jest! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie viper kaszana jakich mało. Najlepiej pochodzić po zabawach karnawałowych, wesela itp... Szukać kogoś kto nie fałszuje bo sporo takich i takich którzy wpadają w ucho. Zapytać o repertuar żeby było coś dla młodych i starszych. Ostatnio u znajomych koleś z zespołu niby grał same hity, ale głos jakby mu łaska jajka wypiła..... Nie dało się słuchać, niby zespół ma takie wzięcie itp.. To tak hak z Zenkiem niby król disco polo a z kim by nie gadać to każdy nie lubi go sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzycznie imprezy ogarnia Grupa Muzyczna M&M. Głównie Małopolska, ale pewnie jak się z nimi porozmawia to także w innych okolicznych województwach nie będzie problemu, żeby zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×