Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam na imieniny od faceta tylko "bombonierkę"

Polecane posty

Gość gość

Ok powiecie jestem zachłanna materialistka, nie, nieprawda,zarabiam i stoje na wlasnych nogach...ale jest cos jednak w prezentach od faceta....co pokazuje jak bardzo mu zalezy:( Czy ktoś sie wypowie? Jestesmy razem 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czego sie smiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko ze sobą jesteście, więc po co ma wydawać większe pieniądze? Nie widzę sensu. Z resztą, imieniny? To jeszcze obchodzi sie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:55 Z Twojej głupoty :o liczy się gest A nie byś chciała nie wiadomo co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczka by chciała być obsypana diamentami buahahahahaahahahahahahhaahahahhaahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię. Mój chłopak twierdzi ze JESTEM księżniczka i tak mnie traktuje, również w sferze prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny prezent, na osłodę życia (chyba że na diecie jesteś). Bierzesz czekoladkę, delektujesz się i myślisz sobie, że facet pamiętał o Twoich imieninach i wybrał dla Ciebie tę bombonierkę. Zacznij się cieszyć małymi rzeczami to życie będzie lepsze. Ciekawe co Ty byś chciała? Biżuterię albo perfumy? Spoko prezent ale na urodziny, rocznicę albo walentynki, a nie na imieniny. W większości krajów się imienin nie obchodzi. A rzeczy które wymieniłam to nie jest coś co zjesz i już, tylko coś co będzie zajmowało miejsce i musi Ci się naprawdę podobać, bo inaczej jest zbyteczne i nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem powiedz mu co lubisz. Nie oczekuj, że przez 7 miesięcy będzie wiedział o tobie wszystko i tym bardziej co chcesz dostawać na imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostalam nic wiecej oprocz zegara do pokoju za 30zl i breloczek do kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żebyś nie połknęła pierścionka Były takie przypadki, kiedy przyszła narzeczona nieświadoma niespodzianki krztusiła się, albo łamała ząb jedząc deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa kobieta, której nie dogodzisz. Nie ma co próbować nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłaś facetowi że masz imieniny ? Ja to w ogole nie rozumiem uznawania tego dnia za jakiś wyjątkowy. Co to kogo obchodzi. Ciesz się z czekoladek materialistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź od niego skoro cię to mierzi i masz problem z głowy. Czego oczekujesz się dowiedzieć w tym wątku? tak btw to stara musisz być jak imieniny obchodzisz... Żaden z moich znajomych nie obchodzi. W ogóle to wyprawiłaś te imieniny że oczekujesz prezentu? Jakieś ciasto, chipsy, szklaneczka whisky? Czy tak prezent chcesz bo tak i ch**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostalam troche wiecej tez bombonierke dwa paczki i kk****a do raczki ale na moje urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
ale jest cos jednak w prezentach od faceta....co pokazuje jak bardzo mu zalezy xxxxx za 1000 zł już mu zależy bardzo czy jeszcze tak średnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem z facetem rok i 5mcy i dostałam tylko życzenia... bo on nie obchodzi imienin. Ale ja obchodzę!!! Tj bym chciała... ale od wielu lat od nikogo nie dostałam prezentu. Ani od rodziny. Ani od znajomych. Fakt faktem nie wyprawiam imienin, ale ja wszystkim zawsze prezenty robię i tak mi smutno było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś od mojego ex po dwóch latach związku dostałam czekoladę, którą kupił przy mnie. W drodze do domu podał i mi ją i mówi: "masz"... hahahaha. Już z nim nie jestem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Ale potem nie dziwcie się, że piszemy... że łatka materialistki przywiera do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię o drogich rzeczach ale o drobnych upominkach góra 100 złoty lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobne upominki za 100zł? Drobne to są za 20/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Ja nie mówię o drogich rzeczach ale o drobnych upominkach góra 100 złoty lub mniej. xxxx tak, mniejsza czy facet was szanuje, czy jest dobry, wazne sa upominki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od męża dostałam ''tylko'' życzenia i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba tez zyje skoro napisala temat prawda? Tylko smutne jak sie partner nie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Pamiętał? To miłe ale autorce to za mało, ech nie chce mi się używać wulgarnych słów. Gardzę materialistkami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
bosz, tylko bombonierka... co AUTORKA robi dla swojego faceta? przynosi mu chociazby przyslowiowe piwo na imieniny, kiedy w ten dzien wraca zaorany fizycznie a pewnie i psychicznie z roboty? No zarabiasz i stoisz na wlasnych nogach. I bardzo dobrze. wiec dlaczego ma wypier..lac pol wyplaty na jakies brednie na imieniny? Gest jest, nie umiesz docenic, to i gestu nie jests warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie dostalam nic wiecej oprocz zegara do pokoju za 30zl i breloczek do kluczy A breloczek za ile? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie, nie jesteś materialistką:) Mało tego uważam,że bombonierkę to się daje kolezance z pracy czy staruszce z domu opieki i to całkiem bezinteresownie. Tu nawet nie chodzi o jakis materializm tylko zwyczajne okazanie, ze nam na Kimś zależy,że chcemy komuś sprawić przyjemność, uszczęśliwić zwlaszcza osobe bliską, więc kupujemy coś czym chcemy taką osobę miło zaskoczyć:) I na pewno nie jest to bombonierka czy czekoladka lub kwiatek za 5 zł bo takie coś to byle komu mozna dać co dnia. Było Ci przykro i ja to rozumiem, zacznij swego chłopa obserwowac i rozmawiać na tematy powiedzmy materialne,hmm, zobacz jak on traktuje swoich bliskich pod tym względem np matke,babkę,siostrę bo albo to dusigrosz albo egoista dla ktorego liczy się jego przyjemnośc a nie Twoja. Bo gdybyś dostała bukiet z 30 -50 róż ułożony w pięknym koszu,czyż nie byłabyś zadowolona?:) Facet moim zdaniem nie jest w Tobie zakochany i perfidnie Cię wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajnie facio się nie stara bo mu nie zalezy po co ma zabiegac o względy jak wszystko ma na talerzu? a po drugie gdy kogos kochamy to się wysilamy co jest rzecza naturalną bo chcemy zrobic kochanej osobie niespodziankę przyjemną nie prawdaz?:) powinien wiedziec co lubisz co czytasz co ci sie podoba jakich zapachow uzywasz czy chociazby droby prezencik od siebie łancuszek, kolczyki, bransoletka to nie są drogie rzeczy chłopy miesięcznie więcej na fajki wydają ale Ci się palant trafił, wspólczuję i nie angazuj się w ten związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×