Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

UBEZPIECZENIE OC online zaufane znacie?

Polecane posty

Gość gość

Kończy mi się OC podobno na necie taniej ale gdzie bezpiecznie można podać swoje dane i wykupić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabnietka
Wiesz co, powiem Ci tak, może nie konkretnie na necie, bo nie próbowałam nigdy, ale polecam Ci PZU, mam u nich ubezpieczenie AC wykupione (Oc również) i cenowo bardzo dobrze, obsługa klienta na najwyższym poziomie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz żeby było tanio, to sprawdź sobie na kalkulatorze cuk, on porównuje polisy wielu firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubezpieczeniesamochodu32
Ja polecam firmę https://www.gothaer.pl/ Fajne jest to, że do ubezpieczenia OC Gothaer dodaje ubezpieczenie Auto Assistance Podstawowy, w ramach którego w razie wypadku możesz liczyć na dodatkową pomoc. Oczywiście każdy z nas boi się podawać swoje dane w podejrzanych miejscach czy też przelewać pieniądze za pośrednictwem dziwnych serwisów. Wielu użytkowników obawia się również tego, że mogą oni popełnić jakiś błąd podczas odpowiadania na pytania z formularza albo wypełniania danych do wybranego ubezpieczenia. Nie ma jednak co się martwić na zapas, ponieważ w takiej sytuacji zawsze można skontaktować się z wybranym towarzystwem i poprosić o poprawienie błędów. Zazwyczaj tego typu problemy są załatwiane na bieżąco, a ich rozwiązanie nie zajmuje wiele czasu. Niekiedy jednak trzeba będzie się liczyć z tym, że nowa polisa może zostać przesłana po kilku godzinach, jeśli była wysyłana na adres e-mail lub kilku dniach, jeśli prosiło się o wersję papierową dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszZinternetu21
Sprawdź jeszcze jakie warunki zaproponuje Ci towarzystwo http://www.mtu24.pl/ Dlaczego warto korzystać z ubezpieczenia online? Jest to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dodatkowo w razie jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości, za pośrednictwem e-maila lub telefonu, łatwo można skontaktować się ze kompetentnym specjalistą. Ważne jednak aby pamiętać, że cena ubezpieczenia dla każdego klienta będzie inna, ponieważ inne będą dane, które poda on w formularzu. W przypadku autocasco wszystko jest jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ pod uwagę brane są szczegółowe dane o samochodzie, jak np. wersja jego wyposażenia, posiadane zabezpieczenia, czy miejsce parkowania nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlasir
Nie ma co szukać małych ubezpieczycieli, wybieraj tylko tych największych. Ja mam polisę OC w PZU odkąd pamiętam, zawsze dawali dobre ceny, nie mam powodu do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem zadowolona z concordia , tam mam OC i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w warcie,hdi dokładnie.Wyliczałam na necie i wychodziło mi drożej niż w biurze :D Tak że to ściema z tymi rankomatami,przecież ktoś musi płacić za obsługę tychże stron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenie samochodu należy do jednych z najprostszych ubezpieczeń, jeśli mówimy o OC. Sama wykupuję w Concordii, mam znajomego agenta i zawsze mam dobrą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evildeed
Nie trzeba szukać na dziwnych stronach, PZU ma ubezpieczenia komunikacyjne, które można wykupować online - po co szukać na innych stronach jeśli można bezpośrednio u najlepszego, moim zdaniem, ubezpieczyciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie ubezpieczenia samochodu to najlepiej skontaktuj się z http://kubinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona sprawdzić ofertę ubezpieczyciela w www.hrj-ubezpieczenia.pl ja u nich ubezpieczałem auto, dom a nawet mam wykupioną polisę na życie . Można umówić się na spotkanie z konsultacje i wszystko umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem jest szukanie polisy przez jakąś porównywarkę. Można i czas i nerwy zaoszczędzić, kiedyś sprawdzałem sobie składki – na piechotę, czyli od firmy do firmy chodziłem i po 3 krotnym wypełnieniu tych samych danych już miałem dość...Profesjonalnie działa na pewno strona rankomat.pl, tutaj biorą pod uwagę 60 kilka różnych ofert, także nie ma takiej sytuacji, że wysyłają Twój formularz do 2 -3 towarzytw tylko...i to jeszcze tych nie do końca korzystnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba lepszego sposobu żeby nie przepłacić za OC jak po prostu szukanie i porównywanie sobie warunków w kilku a najlepiej w kilkudziesięciu miejscach. Dużo tutaj pomogą porównywarki takie jak https://najtaniejuagenta.pl/ gdzie nie trzeba po kilkadziesiąt razy wklepywać tego samego formularza ,tylko on z automatu jest kopiowany i przesyłany do kilkudziesięciu różnych marek sprzedajacych OC/AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekMisiak
Moim zdaniem warto gdybyś poczytał trochę w internecie, znalazł jakieś rankingi czy też popytał znajomych co oni sądzą na temat ubezpieczeń OC. Dobrym sposobem na wybranie konkretnej i atrakcyjnej oferty jest skorzystanie z dostępnych kalkulatorów jak np. https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle w bardzo prosty i szybki sposób dobierzesz odpowiednie pakiety, a aplikacja wyliczy twoją składkę. Dzięki temu będziesz wiedział za co płacisz, a także dobierzesz ubezpieczenie, które idealnie spełni twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie 10 – 15% zaoszczędzisz na kalkulator-oc-ac.auto.pl przy podpisywaniu polisy OC, czy AC. Porównanie jest stosunkowo szybkie, nikt ci dziwnych materiałów później na maila nie wysyła. Do tego masz kalkulator podstawiony pod oferty ubezpieczyciela, z którego, np. obecnie korzystasz, a to jednak duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wyszedłem na porównywaniu polisy OC przez http://rankomat.pl. Podpisałem umowę online od razu po zaakceptowaniu warunków. Nie ściemniają, kalkulator mi pokazał aktualne dane polisy. Mogłem porozmawiać z doradcą, bez dodatkowych opłat. Ranking jest wiarygodny i nie mam do tej pory problemów z obsługą. Jakby coś się działo to od ręki odpowiadają na pytania. Dla początkujących, czy ludzi szukających oszczędności czasu i pieniędzy, jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Jak chcesz tańszą polisę, właściwie w ogóle najtańszą na rynku to https://kalkulator.kalkulator-oc-ac.auto.pl/kalkulator/oc-ac/. Zawsze dodatkowa zniżka wpada za ubezpieczenie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian

Mogę polecić Ergo Hestię, szybko załatwiają sprawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Znamy 🙂 Ergo Hestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Tez Nie Ufam Tym Ubezpieczeniom Na Telefon A Co Do Oc Sama Szukam Ciekawej Oferty Interesuje Mnie Oc Z Nw. Tyle Ze Wiekszosc Atrakcyjnych Ubezpieczen Jest Przeznaczona Dla Aut Ponizej 10 Llat Ja Niestety Mam Troche Starszy. Dotychczas Ubezpieczalam Auto W Samopomocy Bardzo Latwo Zalatwia Sie Sprawy Zwiazane Z Odszkodowaniem. Jednak Maja Troche Wygorowane Skladki.

Polecam ogólnie zerknąć sobie tutaj:

https://www.portalkonsumenta.pl/jak-wybrac-najtansze-oc-dla-mlodego-kierowcy-kilka-prostych-trikow/

Na stronie jest kilka porad jak wybrać dobre ubezpieczenie oc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Zaufane to tylko Ergo Hestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam wykupić ubezpieczenie w uniqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igga

Ja mam ubezpieczenie z firmy Polins i mogę polecić. Przekonali mnie do siebie dobrym ubezpieczeniem za małą kwotę, z tego co zauważyłam, to w mniejszych aglomeracjach mają szczególnie dobre ceny OC. Uważam za ich plus takze szybki proces likwidacji szkody i sprawiedliwe wyliczenie odszkodowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marek

Żadne ubezpieczenia on-line nigdy nie będą zaufane. Po pierwsze aby były zaufane trzeba przeczytać ze zrozumieniem całe Ogólne Warunki Ubezpieczenia, po drugie często agent wyłączny Towarzystwa Ubezpieczeniowego ma lepsze zniżki niż te zastosowane w ubezpieczeniu on-line i po trzecie w tego typu ubezpieczeniach robi się sporo bledów nie znając branży ubezpieczeniowej. Jest jeszcze jedna sprawa dotyczącą mentalności Polaków a mianowicie kombinowanie i przy podawaniu on-line danych do ubezpieczenia nie wszystko wpisuje się zgodnie z prawdą myśląc ze przez to polisa będzie tańsza.

www.agent-ubezpieczeniowy.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×