Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anhédonie

Mam miseczkę 70A XD

Polecane posty

Gość gość
Nic, dosłownie 70A to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namysłów opolskie miasto
anhedonie ty suko ty zdziro ty szmato ty k***o w*********j w podskokach z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę cię pieścić we dnie i w nocy (o ile jesteś pełnoletnia!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak ci 70a odpowiadają to nawet możesz pieścić swoich kolegów, mają takie same piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małopiersiaste dziewczyny mają zazwyczaj pięknie rozłożyste motylki oraz megasterczące, twarde sutki! Ja chcę taki zestaw! Jeśli do tego dziewczyna jest miła i chętna to mi więcej do szczęścia nie trzeba:) A kolegów zostawiam tobie, widać, że do nich cię ciągnie skoro o tym myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namysłów opolskie miasto
anhedonie poje/bonie po nazwisku to po pysku zapamiętaj to tępa głupia szmato za kogo ty sie k***a uważasz ? co ? gdybym cie spotkał to bym ci tak obił tą morde że byś wyądowała na SORze w ciężkim stanie co kozaczysz suko przez internet skoro jesteś taka odważna to spotkaj sie ze mną twarzą w twarz to gwarantuje że wylądujesz szmato w szpitalu ze wstrzasem mózgu i połamaną czaszką i z wylewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namysłów opolskie miasto
anhedonie co boisz sie cwaniaro tak to są groźby karalne i jestem z tego dumny chetnie bym ci ten ryj tak obił że zapamiętałabyś mnie do końca życia skoro jesteś taka odważna to spotkaj sie ze mną to gwarantuje że albo w ciężkim stanie albo martwa wyjdziesz stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namysłów opolskie miasto
anhedonie więc jeśli jeszcze raz mnie obrazisz i napiszesz na mnie kołbuc czyli po nawisku to ja cie po IP namierze i cie znajde i nie będzie ci tak wesoło szmato chcesz sie przekonać że cie znajde to pisz tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołbuc przegiął zadzwoń na policje anhedonie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów skoro ona cię tak wkurza to po prostu ją olewaj i nie wchodź w jej tematy. To chyba lepsze i spokojniejsze rozwiązanie, niż dostawanie ataku furii. Tym bardziej że czas który na nią marnujesz, mógłbyś przeznaczyć na pisanie z kimś kogo lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×