Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nurekvava

intymnie z tesciową

Polecane posty

Gość markoso
Sexu z tesciową nie miałem ,natomiast nagosc nie jest jej obca,zawsze mozna wejsc do niej jak bierze prysznic ,mozna ją tez ''przypadkiem'' dotykac ,zwłaszcza piersi a ma je naprawde duże ,wszystko oczywiscie w granicach zdrowego rozsądku

Gość gosc4a
Wy wszyscy to macje szczescie fajne i cycate tesciowe a moja ani fajna ani cycata

Gość zimon
Swoja rozebrałem i wymacałem jak spała ,było to po zakrapianej imprezie robiłem co chciałem z nia ,rano nic nie pamietała i myslała ze rozebrała sie sama

Gość klejmotopola
Byłem kiedys w saunie z tesciową troche było dziwnie ale pozniej spoko

Gość gość
Pewnego razu po zakrapianej imprezie posuwalem zone i zapomialem zamknac sypialnie.A zona byla taka glosna ze az tesciowa uslyszala i weszla do sypialni uslyszalem od niej ze ona tez by ta chciala a juz nago obok nas stala

Gość gość
Zona sie przesunela na bok i zrobila miejsce tesciowej a ona sama sobie wlozyla bo taka spragniona byla

Gość ctr1
Moja tesciowa tez kusi i robi prowokacje zachowaniem i strojem ,zwłaszcza jak nie ma innych domownikow moja żona praktycznie nie ma piersi natomiast tesciowa nadrabia za wszystkich Wie jaki ma atut i umiejetnie z tego korzysta

Gość z5050
Moja mamuska jest,kretynką,i zazdrosną o wszysko idiotką,patrzenie na nia wywoluje u mnie reakcje wymiotną

Gość gość
Dzięki temu że posuwam teściową to jeżdżę pięcioletnim audi a moi dwaj szwagrowie piętnastoletnimi oplami choć to też jej zięciowie

Gość klejmotopola
Mojej wlazłem jak brała prysznic ,powiedziała no wchodz wiec spokojnie zabrałem co miałem zabrac****atrzac na nia poszłem do pokoju pozniej juz sie nie kryła i nigdy nie zamyka sie pod prysznicem wejsc moze kazdy

Gość gość
moj 60 letni kolega z pracy (pracuje w anglii, wiec ludzie maja troche inne spojrzenie na ******ie) opowidal mi historie jak to iedys walil tesciowa przez pare miesiecy. jego zona nic nie wiedzila, ale i tak ponoc pozniej sie rozwiedli podobno byla superrr, bo wiedziala, ze musi dac z siebie wszystko

Gość wladyslawo
Swoją przelecjałem kilka razy z żoną jest ubogi sex a z tesciową mam prawie wszystko plus duze cyce dostepne 24h

Gość gość
Moja teściowa lubi seks analny, którego mi żona odmawia więc nie nagabuje jej tylko, jak mam ochotę, to do teściowej...

Gość gość
A moja teściowa to mi codziennie przed snem myje jajka bo mówi, że ma delikatniejsze dłonie od żonki :)

Gość gość
Ja tez bzykam tesciową do dawna od kilku lat jest super za kazdym razem i nez problemów jak i koedy chcę i ona chyba czesciej potrzebuje

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.