Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nurekvava

intymnie z tesciową

Polecane posty

Gość Ams

Jak długo robiliście podchody do teściowej by w końcu uległa? Jest jakiś dobry sposób?

Gość Mark
11 godzin temu, Gość Ams napisał:

Jak długo robiliście podchody do teściowej by w końcu uległa? Jest jakiś dobry sposób?

7 lat

Gość wronski

Moja to raz przy mnie i przy teściu wywaliła cyce na wierzch (a ma rozmiar F)) i kazała mi sobie podotykać, bo wydaje jej się że ma jakieś zgrubienia. Oczywiście niczego nie miała, ale pomacałem długo, az jej sutki sterczały, a mina teścia bezcenna:-)

Gość Gość
Dnia 12.10.2019 o 12:47, Gość wronski napisał:

Moja to raz przy mnie i przy teściu wywaliła cyce na wierzch (a ma rozmiar F)) i kazała mi sobie podotykać, bo wydaje jej się że ma jakieś zgrubienia. Oczywiście niczego nie miała, ale pomacałem długo, az jej sutki sterczały, a mina teścia bezcenna:-)

Dobre 

Gość Gosc

Ja moja staram się powoli urobic, przyzwyczajam ja do mojego dotyku, tutaj lekko tracę tam trochę złapie za bioderko aby przesunąć. Ciekawe czy mi popusci, mam nadzieję że tak bo widziała jak sobie konia wale na pewno się podniecila.

A wiem że jeszcze się podnieca bo sprawdzalem jej bieliznę kiedyś w koszu i pięknie pachniala mi miała białe ślady 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja moja staram się powoli urobic, przyzwyczajam ja do mojego dotyku, tutaj lekko tracę tam trochę złapie za bioderko aby przesunąć. Ciekawe czy mi popusci, mam nadzieję że tak bo widziała jak sobie konia wale na pewno się podniecila.

A wiem że jeszcze się podnieca bo sprawdzalem jej bieliznę kiedyś w koszu i pięknie pachniala mi miała białe ślady 

Acha 

Gość Pytanie

Ja mam tak brzydka że nawet kijem po głowie bym nie chciał dac 

Gość Giro
Dnia 17.10.2019 o 13:38, Gość Gosc napisał:

Ja również sprawdziłem majteczki swojej i też były z białymi śladami....a tańcowała ze mną jak szalona. Dupcia cycuszki wszystko obracałem

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Giro napisał:

Ja również sprawdziłem majteczki swojej i też były z białymi śladami....a tańcowała ze mną jak szalona. Dupcia cycuszki wszystko obracałem

A gdzie to było? 

Gość Gość
Dnia 19.10.2019 o 23:02, Gość Giro napisał:

Uu to zazdroszczę, moja jak na razie tylko przylapala mnie na waleniu konia, ale fajnie była cała czerwona na twarzy jak wyszedłem z pokoju, mogła się nie skradac. 

A jak siedzimy czasem przy stole to jej majteczki sprawdzam przez kiecke. Mam wrażenie że specjalnie siada okrakiem, ale bym jej tam wylizal pusie

Gość Gość
Dnia 21.10.2019 o 15:23, Gość Gość napisał:

Uu to zazdroszczę, moja jak na razie tylko przylapala mnie na waleniu konia, ale fajnie była cała czerwona na twarzy jak wyszedłem z pokoju, mogła się nie skradac. 

A jak siedzimy czasem przy stole to jej majteczki sprawdzam przez kiecke. Mam wrażenie że specjalnie siada okrakiem, ale bym jej tam wylizal pusie

No nie wiem 

Gość Ams33

Nikt go nie zmuszał do wyszukiwania w google. Ja dziś znów przeglądałem majteczki teściowej😀

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Ams33 napisał:

Nikt go nie zmuszał do wyszukiwania w google. Ja dziś znów przeglądałem majteczki teściowej😀

Tylko majtki oglądasz? 

Gość Ams33
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko majtki oglądasz? 

Kilka razy zdarzyło się złapać za tyłeczek. A tobie jak idzie?

Gość Gość Tres
34 minuty temu, Gość Ams33 napisał:

Z moją jest inaczej zaczęło się przypadkiem Początki były takie że raz nie swiadomie wlazłem jej do łazienki gdy brała prysznic, chciałem wyjść ale ta stanowczo powiedziała że mam zostać, więc zacząłem się golic wiadomo zerkajac na nią. Później sytuacje takie zdarzały się ale stosunkowo rzadko. Nie ukrywam że zwracałem uwagę na to czy ona bierze prysznic. Nigdy nie zamyka się na klucz. Pozwala na siebie patrzeć i prowadzi normalna rozmowę jak gdyby nigdy nic. Jedynie zawsze zasłania cipke, ręką lub czymś innym jakiś ręcznik czy  gąbka

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ams33 napisał:

Jak ona wygląda? 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Moja ma 73 lata 🙂

I co w związku z tym? Moja ma 68  i super cycki 

Gość Gość
Dnia 30.10.2019 o 10:42, Gość Gość napisał:

I co w związku z tym? Moja ma 68  i super cycki 

Moja 62 lata i trzyma się ok

Gość Nagrzany

Moja ma śliczne cycuszki i cudowna pupcie. Jestem ciekaw czy jej ciasteczko jest soczyste:) kiedyś przeglądałem majteczki, białe ślady były wiec jeszcze sie podnieca - ma 55 lat i bardzo chciałbym ja mieć . Teść często wraca po nocy do domu a i wypić lubi. Tesciowa sie marnuje  bo taki kwiat bez podlewania usycha a potencjał ma ogromny. Moze kiedyś Mnie dopuści .. pupkę zmacslem bardzo jędrna .. cycuszki widziałem wręcz idealne .. pewnie ma ciasna bo teściu zaniedbuje , chciałbym sie kiedyś przekonać. 

Gość Gość

Ach te teściowe. Moja ostatnio poprosiła bym przyszedł jej pomoc z komputerem. Przy powitaniu całus w usta, nie wiedziałem na początku ze jest sama, teściu pojechał na jakiś wyjazd z roboty. Zabrałem sie za komputer, spytała czy chce herbatki, popijając i próbując ogarnac komputer patrzyłem sie na jej cudowna pupkę.. zauważyła ze obserwuje, komputer zaczął działać - pytam czy mogę jeszcze w czymś pomóc, uśmiechnęła sie tylko jakby chciała cos przez to powiedzieć .. dopilem herbatę no i zbieram sie pomału do wyjścia. Tesciowa mówi bardzo ci dziękuje za pomoc po czym dała buziaka w usta i chwyciła mnie za mojego .. zrobiło mi sie ciepło, zawsze miałem straszna ochote na nią .. nie protestowałem chwyciłem ja za pierś, zaczęliśmy sie całować. Nie trwało to długo i spodnie poszły w dół,  miałem najlepszego lodzika na świecie, pózniej ja sie odwdzieczylem do dzis pamietam smak jej super cipki, jak w nią weszlem była mokra i ciasna widać ze teściu dawno jej ogródka nie przeorał . Było cudnie. Po wszystkim wróciłem do domu. Na drugi dzien jakby nigdy sie nic nie stało. Czekam na jeszcze!

Gość Gosc
Dnia 19.10.2019 o 23:02, Gość Giro napisał:

Teoche chyba ostatnio poleciałem z tematem bo owinalem sobie fiut a w jej majteczki i zwalilem, a wiem że zawsze sortuj bieliznę przed praniem także niespodziankę znajdzie. Niech wie że bym jej przetrzepal sakwe

Gość amms
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Teoche chyba ostatnio poleciałem z tematem bo owinalem sobie fiut a w jej majteczki i zwalilem, a wiem że zawsze sortuj bieliznę przed praniem także niespodziankę znajdzie. Niech wie że bym jej przetrzepal sakwe

Mi tez się kiedyś zdarzyło  zjechać sobie pod majteczki. Zapach majteczek mega i te białe ślady..... Może chciałby ktoś fotkę majteczek mojej teściowej 

Gość Gość

Dawaj ja będę jutro u cioci mojej żony na urodzinach, 50 lat kończy. Dobra dupeczka, sama jest. Jka będzie coś dobrego w koszu na bieliznę to też zrobię zdjęcie 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.