Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

szczoteczka soniczna czy elektryczna

Polecane posty

Gość gość

jaką polecacie szczoteczka do zębów? lepsza soniczna czy elektryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczoteczka soniczna Panasonic EW-DS90-P503 polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszy był design i cena, bo jednak na początek przygody ze szczoteczką soniczną nie chciałam wydać około tysiąc. Postawiłam na białą szczoteczkę od haxe. Jest soniczna, ma 5 różnych trybów, mi najlepiej korzysta się z trybu wybielającego, ale każdy raczej znajdzie coś dla siebie. Mój dentysta poleca używać jakiejkolwiek, najważniejsza i tak jest technika. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dentysta odradza używanie szczoteczki elektrycznej, podrażnia dziąsła i może być agresywana dla szkliwa u osób, co mają wrażliwe zęby. Mówił, że jednak lepsze są zwykle szczoteczki np. curaprox- ważna jest technika czyszczenia no i oczywiście regularność 2x razy dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że odkąd zaczełam używać szczoteczki caproxa (ultra soft) mam mniej podrażnione dziąsła. Przedtym używałam właśnie elektrycznej OralB i krwawiły mi często dziasła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień używam szczoteczki sonicznej i jestem z niej bardzo zadowolona. Z past do zębów bardzo fajne działanie ma Ecodenta z węglem drzewnym. Pasta nie zawiera fluoru, ma przyjemny zapach, a w składzie znajdują się wyciągi z ziół. Niestety kamień nazębny jest zbyt twardą substancją, aby szczoteczka czy jakikolwiek inny sprzęt używany w domowych warunkach był w stanie go usunąć. Przy tym problemie polecam codzienne płukanie/ssanie ust olejem słonecznikowym, dzięki któremu poza detoksykacją organizmu znika również kamień nazębny. Sprawdzałam ten patent na sobie więc śmiało mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was próbował szczoteczek z serii Oral-B iO? Głównie chodzi mi o modele 7, 8 i 9. Ponoć nie są soniczne, a magnetyczne. Jak Wam się ta technologia sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyszła szczoteczka magnetyczna oral-B iO9, podobno przełom. Widziałem w ofercie media expert i w reklamie z taką panią w blond włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica między soniczną a elektryczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2021 o 10:14, Anks napisał:

A jaka jest różnica między soniczną a elektryczną?

też mnie to w sumie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2021 o 10:14, Anks napisał:

A jaka jest różnica między soniczną a elektryczną?

Oj jest i to spora, a te Oral-B iO mają dobre funkcje, które ułatwiają mycie - ani za mocno nie dociśniesz, bo szczoteczka zwróci na to uwagę, ani też za krótko nie myjesz, bo możesz z aplikacją wszystko sprawdzić 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za dużo kasy za tą najnowszą z oral-b... Moją, o wiele tańszą z haxe myję zęby dokładnie tyle ile potrzebuje (2 minuty) bo ma timer. A z tym dociskaniem to raczej kwestia wyuczenia i lepiej się tego nauczyć niż polegać tylko na szczoteczce. 😉 Używałam obrotowe i soniczne, wybieram soniczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×