Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za nim

Polecane posty

Gość gość
Poczekam jeszcze troszkę i zobaczę co się wydarzy... Ale i tak wciąż mnie męczy to codzienne myślenie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
O rety Nie rozumiem takiego niezdecydowania. Wiesz. Ty po prosty lubisz cierpiec prawda? Jak sobie znajdzie kogos, a znajdzie na pewno, bedziesz mogla sobie poplakac. Bo w sumie co to za szczescie byc szczesliwa, nie? Byc nieszczesliwa to ci dobiero usmich losu. Ups przepraszam placz losu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do blednygosc 21.14 Ty byś się odważył po takim czasie napisać na moim miejscu? I co ja miałabym mu napisać... Zresztą powiem jeszcze tak - to nie jest pierwszy chłopak z którym tak mam, już byli inni o których myślałam przez te 2-3 lata wiec jestem pewna że kiedyś w końcu o nim zapomnę Już początku pisałam ze miał tam jakąś to wtedy płakałam, a teraz tak z tydzień temu jakaś inna dziewczyna ma zdj na fb z nim oznaczonym i juz nawet nie ryczałam Tak, w paru rzeczach jestem niezdecydowana, ale co ci do tego? I co to za tekst że dobrze być nieszczęśliwą? :/ poza nim mam wiele innych rzeczy na głowie z których jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko nie zapomnisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23.29 Dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze ci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:35 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczywistości brakuje ci po prostu poczucia że on Ciebie chcę. Wcześniej wydawało Ci się że masz kontrolę nad sytuacją i że to ty w każdej chwili możesz na nim polegać. Wierzyłaś w jego słowa oraz intencje. Nie doceniałaś go bo myślałaś że już zawsze będzie się o Ciebie starał. Tylko, że jeżeli ktoś stara się wystarczająco dług a to nie przynosi skutków to wreszcie się poddaje. Powiem Ci jedno. Nie stworzyłabyś z nim szczęsliwego związku. Męczyłabyś się z uczuciami a zarowno z ich okazywaniem. Po prostu przyjęłas jego adorację, wystarczała ci sama świadomość, że on ciebie chce. W rzeczywistosci chcialas zeby zawsze byl przy tobie, takie kolo zapasowe, a teraz gdy to on sie nie stara zaczynasz zauwazac jego zalety bo stał sie dla ciebie nieosiągalny a wczesniej mialas go na wyciagniecie reki. Odpusc sobie, nie ma sensu tkwic w chorej relacji.. Jestem od ciebie sporo mlodsza.. niedawno przezylam cos podobnego.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowaxx12 To nie jest tak że traktuje/traktowałam go jak koło zapasowe...tylko wtedy jak do mnie pisał to traktowałam go jako kolejnego chłopaka który chciał ze mną być i tyle..A po tych tam dwóch spotkaniach na których zresztą miło mi się z nim rozmawiało to poczułam że jest mi taki bliski...i w sumie to jest w takim sensie że wiem że myslimy podobnie, słuchamy podobnej muzyki itp. Ale ja już wiem o co mi chodzi - po prostu się w nim zakochałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tęsknię za jednym takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:20 To współczuję, bo rozumiem jak to może męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię za jego zapachem i dotykiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cudownie jest tak tęsknić ..... Ciekawe jaka jest granica ludzkiej tęsknoty, bo uczucie ma swoją temperaturę i przychodzi taki dzień , kiedy już na nic nie patrzy i musi w końcu wiedzieć .Czekałem , czekałem, w końcu się odważyłem , a potem głupio , bo wyobrażenia były mylne.Ale czas tej tęsknoty i wyobrażenia niesamowite **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała takie piękne piersi ..... ech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wy poradziliscie sobie takim czymś? Jeśli oczywiście mieliście taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×