Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada żony.

Polecane posty

Gość gość

Dowiedziałem się że moja zona miała romans od 2015 roku z moim kolegą młodszym od nas o 15 lat. Jesteśmy 40 latkami. Dowiedziałem się od niego. W tamtym roku złapałem ich smsy zarzekala się ze to tylko parę smsow od niedlugiego czasu miesiąc niby pisali. Obiecała ze zerwie kontakt. Śmiałem się ze pisze z malolatem. Żona jest atrakcyjna kobieta ale nie spodziewałem się ze mogłaby mieć z nim romans . Dwa tygodnie temu wszystko wyszło. Młody się upil i zaczął w nocy do niej pisać ona spala ja przeczytałem dzwoniłem nie odbierał rano pojechaliśmy oboje do niego. Żona na niego krzyczała ze po co do niej pisze a on odpowiedział ze po co ona do niego i zaczęli się kłócić. Pokazał mi jej smsy w****iony wsiadłem w auto i pojechałem. Mamy dzieci bałem się ze zrobię mu krzywdę. Zadzwoniłem do niego za chwile i wszystko mi wyznał. Co mam robić? Mamy dzieci one są najważniejsze. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwód z winy żony, sąd przyzna ci opiekę nad dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisz sie do szkoly teatralnej, niezle bajki piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ją jest matką moich dzieci nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ale to zdrada romans. Dzieci potrzebują mamy. Pije cały tydzień i nie widzę innego wyjścia jak na rszie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada zony? zdradzil zony i jeszcze zwala wine nie nią, :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem podobna sytuacje. Postanowilem sie solidnie odplacic. Zaczalem robic podchody do najlepszej kolezanki zony i ta mi w koncu ulegla. Zerznalem ja bardzo ostro, a cale spotkanie nagralem dyktafonem. Pozniej puscilem to zonce. Rachunki zostaly wyrownane. Tobie tez tak radze. Zerznij jej kolezanke lub siostre. Baba musi wiedziec, ze jest z samcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.11 i jesteście dalej razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty czym byles zajety w tym czasie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 05:58 Jestesmy razem. Chyba taki kryzys byl nam w pewnym sensie potrzebny. Kazde zrozumialo, ze nie wyobraza sobie zycia bez drugiego, a tamte sytuacje nam to uzmyslowily. Chyba kazda para przezywa jakis kryzys. U nas bylo dosc ostro, ale chcemy byc razem. Mamy teraz o wiele lepszy seks. Taki jak nigdy. Pokazuje jej kto tu rzadzi ;) Tylko z ta kolezanka zona uciela kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne rady, ale męski punkt widzenia nie pierwszy raz mnie dziwi... Autorze Twoje pytanie "co robić" zależy od zachowania żony. Ty ją kochasz, ale co z jej uczuciami? I jak było między Wami, romans 2 lata a w domu dobra żona? Kolega to już nie kolega, zerwać kontakt a ona niech się wypowie. Wtedy Ty będziesz mógł robić kolejne kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, podstawowe pytanie, czy ktoś kto zdradza to kocha? Wątpię. Decyzja należy do Ciebie, ja jakby mnie mąż zdradził to bym się rozwiodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat młodszy? ??? Co on w niej widział... Jeszcze wydał romans! Ona się pewnie zakochała w malolacie. On może też, albo fascynacja starszą kobietą, w sumie skoro jest atrakcyjna to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, przez 2 lata niczego nie zauważyłeś a żonka "dawała" wam obu po równo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę młodemu seksu z dojrzałą. Zonka musi być fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedna wali swojego łosia po rogach że hej! Znam parę taki ch przypadków gdie łoś wie lub się domyśla i dalej chodzą, trzymając się za rączkę! Mężczyźni to dzisiaj w większości ci/oty! Wcale się nie dziwięże do woja biorą baby,a do ochrony jednostki zatrudniaja firmę ochroniarską składającą się z emerytów! :D Świat schodzi na psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie o nią nie dbał. To sobie znalazła kochanka. Swoją drogą, co to za kolega, młodszy o 15 lat? Siedział z Wami wspólnie, a na boku żonę trzaskał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchajcie go, twoja żona to pewnie Karyna która wyrwała menela spod monopolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Moja żona innym partnerem całował się i obmacywanie po piersiach i doszło do zwanej placówki. 

Pytanie do was czy to byla zdrada czy nie proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×