Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Aaa... i jeszcze buziaki dla szalonej baby za kierownicą... dla ostrożnie jeżdżącej kobitki... i dla dziewczynki niezmotoryzowanej... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada jesteś czarodziejką.Po wypiciu kawy napływa do mnie energia życia. Mimo niechęci wczoraj rozpoczęłam nowy tydzień. U mnie dzień wczorajszy był pogodny ale słońca nie było. Zresztą żadnego dnia jesiennego nie lubię. Korzystacie więc z jesiennego powietrza i bądźcie zdrowe. x Imuś piszesz ,że nie chce Ci się jechać na zabawę. Jeśli jesteś tak bardzo na nie to zabawa będzie udana a Ty zadowolona. Taka odległość dla zmotoryzowanych to mały pikuś. Zaczynaj już się przygotowywać. x Cyferko U mnie mgła więc Cie nie widzę. Mam ręczną latarkę wychodzę na spotkanie żebyś nie błądziła. x Ide do szkoły. Nie odrobiłam lekcji .Bedzie uwaga w dzienniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Globusiku widzę Cię we mgle;-) Witaj i dawaj rękę :-) Ada, a Ty odmładzasz się na tym placu zabaw :-D Z Twojego radosnego wpisu wnioskuję,że wnusia jest już zdrowa i bawicie się dobrze... U mnie też ciepło,było wczoraj...dzisiaj jeszcze nie wychodziłam. Zaspałam dzisiaj :-( Śpię od trzech dni jak suseł...kupiłam sobie wspomagacz..... melatoninę....działa... A jakie sny kolorowe :-D Polecam :-D Dobrego dnia babki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, Babeczki Miłe...!! Zieeewam... ale wstałam... małe śniadanie (pół suchej bułki) zjadłam... czekam, aż expres skończy kawusię parzyć... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry. Aduś witaj,dobrego dnia Zapraszam na drugie parzenie;-) Słoneczny poranek,jak ładnie... Globusiku mam nadzieję,że w kozie nie zostałaś za brak pracy domowej / :-D Imuś,a u Ciebie chata pusta,wszystkich wymiotło,spokój i cisza ;-) To tak,jakbyś była na urlopie;-) Wpadaj na ble,ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Śpieszę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Milusińskie miałam poranny chodding:) Poniosło mnie na koniec świata. Teraz się rozsiadam i delektuje się ...naszą ....smakowitą kawą. Miało świecić słońce.Jest odwrotnie pochmurno i zimno.Takie byle co serwuje nam jesień. x Ada ja również jestem niedospana.Ciągle mam mało snu.Noce za szybko mijają. Rozumiem Ciebie. x Imus M przebiegły. Zabrał kasę bo wiedział,że jedziesz z Juniorkiem a przy okazji do marketów:) Pewnie dzisiaj zaoszczędzisz :) i nie wydasz kasiory:) x Cyferko Mam uwagę. Na wstępie ustną. Jeśli jeszcze cuś przeskrobię będzie w dzienniczku. Gdyby co , czy podpiszesz mi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Pewnie,że podpiszę, nawet in blanko na zaś :-D X Słoneczko u mnie świeci nadal,ale przeraźliwie zimny wiatr :-( Wiecie co? Jakiś złodziej kręci się koło naszej firmy😭 Wczoraj majstrowi spod warsztatu ukradł rower... Dzisiaj brakuje nam takiej ważnej podkładki.... stała od frontu... Trzeba zastawić pułapkę na złodzieja. X Ime gdzie tak szybko pobiegła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś rozstawię wnyki nim noc zapadnie :-D Jutro świtem sprawdzę czy złodziej w potrzasku ;-) X W celi więziennej spotykają się dwaj starzy znajomi. Znowu wpadłeś? Jak to się stało? Przez odciski. Znaleźli odciski palców? Nie, przez odciski na nogach. Nie mogłem uciekać. X X X X X Na policję wpada zziajany facet i krzyczy: Okradli mi sklep. A był poświęcony? Nie. To nie ma przestępstwa. A co jest? Kara boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Czarno, zimno, paskudnie... a do tego huragan Marcin się zbliża... od jutra ponoć się zacznie... czytałam ostrzeżenia dla wielkopolskiego, pomorskiego, lubuskiego i łódzkiego... już wczoraj pogoda, u nas, się zmieniła... przed południem zadzwonił do nas dziadek i ostrzegał, żebyśmy nigdzie z wnuśką nie wychodziły, bo zrobiło się okrutnie zimno, a wszystko przez północny lodowaty wiatr... siedziałyśmy więc w domu... w ruch poszły malowanki, układanki, loteryjki, puzzle... Czy macie może ochotę na kawkę? Bo ja tak! :) (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś witaj. Oczywiście bardzo mam ochotę na kawę.Pijąc z Toba smakuje jeszcze bardziej. U mnie wczoraj już było zimno. Paskudna jesień. x Cyferko , Imus wychodźcie z pieleszy. Wagon otwarty na oścież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry. Jaki huragan?? Nic nie wiem:-( Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
To ja jestem na posterunku. Woda paruje,kawa pachnie. Wszystko gotowe na spotkanie. Zapraszam. x Ada masz wolny piąteczek. Jeśli tak to śpij smacznie. x Cyferko bardzo sie nasiliły kradzieże.U mnie na wybranym osiedlu okradają mieszkania.Podobno grasuje jakaś szajka. Czy wnyki pomogły? x Imuś biedny ten Juniorek.Znowu szpital? Czy długo będzie czekał na miejsce? x U mnie deszcz.Zapowiadanego Marcina jeszcze nie słyszę. Może nas wiatr nie sięgnie.Oby. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, dzięki za poranną, pachnącą kawuśkę... hmmm... uwielbiam ten aromat... Tak... dziś nie jadę do wnusi... mam wolny dzień... wolny... ale tylko w teorii... no, bo powinnam: -zrobić zakupy na trzy dni -iść z suńką do lasu -ugotować sto tysięcy gołąbków -wyprać firankę z dużego pokoju -posprzątać całą chatę Planowałam jeszcze pojechać do dr rodzinnej ale chyba mi na to czasu nie starczy... a może jednak coś w moim harmonogramie pozmieniam i jednak pojadę... leki mi się przecież niedługo skończą... odwiedzam moją lekarkę raz na kwartał i dostaję recepty na trzymiesięczną kurację... nie wiadomo kiedy znów mi się trafi taki wolny dzień... muszę pomyśleć i chyba jednak się wybiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada no to obie mamy dzień wypełniony. Ja też myślę co zmienić żeby aż tak siebie nie obciążać. Właśnie wolne dni ! trzeba zrobić zakupy.Pewnie będą kolejki:( Nic to damy radę. Trzymajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć dziewczyny. Aduś najważniejsze w tym wszystkim są recepty,inne sprawy ważne,ale przyziemne :-) Leć do lekarza,zanim Marcina nie ma ;-) U mnie w nocy wiało,ale teraz w miarę spokojnie. Globusiku ja już jestem po zakupach i wizycie u mamy.Dla niej też kupiłam co nieco. Faktem jest,że kolejki tworzyły się już świtem :-( Aj tam,to tylko jeden dzień. Wnyki puste :-D Była u mnie wczoraj miła pani policjantka, sporządziła notatkę do sprawy. Imuś Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, no właśnie działam w sprawie recept... zaczęłam od sprawdzenia czy moja doktor dziś przyjmuje... ale nie mogę się tam dodzwonić... telefon cały czas zajęty...:( Mówisz, że wnyki puste... pewnie złodziejaszek odczeka trochę zanim ponownie Was nawiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się... dr jest... jadę więc... A Marcina u nas też (jeszcze?) nie ma... i oby synoptycy pomylili się w tych prognozach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Świąteczna kawa pachnie. Zapraszam. x Dobrego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku Wpadłam na kawę;-) Moje plany co do wolnego dnia trochę się zmieniły,ale nic nie szkodzi. Nadgonię papierkową robotę. Studencik nie przyjechał,także słoików nie trzeba szykować,mam chwilę oddechu od garów ;-) Wczoraj byłam w kinie na filmie "Pomiędzy nami góry" Bardzo ciekawy film o przetrwaniu i walce o życie dwojga obcych sobie ludzi,po katastrofie samolotu. Jak ktoś lubi mocne wrażenia to polecam. Raczej nie ma co liczyć na relaks,bo film trzyma w napięciu od początku do końca.... X Dzisiaj przebłyskuje u mnie słońce,ale jest bardzo zimno i wietrznie. To wszystkiego dobrego życzę Wam z okazji 11-go Listopada. Spokojnego dnia. Aduś Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Globusku, Cyferko dzięki za kawkę i świąteczne życzenia. Ja też dziś odpoczywam... zaraz zabieram suńkę i idziemy na leśną włóczęgę... tylko ubrać się muszę odpowiednio, bo niby słońce świeci ale zimnica jest niezła...:( mąż zostaje w domu i ma za zadanie przygotować ziemniaki... jak wrócimy, to tylko podgrzeję gołąbki i obiad gotowy... A jutro, razem z męża siostrą, jedziemy do Łodzi na zakupy... ale najpierw podrzucimy łódzkim dzieciaczkom wielki sagan gołąbków w sosie pomidorowym... Miłego święta, Kobitki.......!!! ☆☆☆ -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! U nas brzydkiej jesieni ciąg dalszy... na termometrze tylko 2,9*C... a za oknami paaada...:( Kawę zrobię, może ona poprawi nastrój... (_)> (_)> (_)> (_)> Zakupy w Ikei i w Kiku bardzo udane... Serdeczności dla Was na ten listopadowy poniedziałek...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki .Witaj Ada. x Tak kawa jest bardzo wskazana. Piję i myślę o Was. Dawno nie byłam na większych zakupach. Bardzo lubię takie wypady.Każda kupiona rzecz poprawia mi samopoczucie. U mnie też pogoda pod zdechłym Azorkiem:) x Cyferko ,Imus weekend za nami.Miałam wizytę ziomków. Polały się łzy. Na szczęście ....Marcin... nie dotarł i wiało umiarkowanie. Odwiedziliśmy cmentarz:( wizyta była krótka ale dla mnie wyczerpująca. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie chwila spokoju. Śnieg sypie :-) Globusiku,a to zapowiedzianych gości miałaś?I czemu łzawo było? Domyślam się,że wspominki były.... Do mnie też Marcin nie dotarł...ale pogoda paskudna była. X Aduś,a ja tak polowałam na Twoje gołębie i nie udało się;-) Nie znam Kiku,to sieciówka? Co fajnego kupiłaś,pochwal się.Jak tam wnusia,czyżby nadal była chora,czy też zrezygnowaliście z przedszkola? X Imuś słyszałam,że na pomorzu śnieg spadł. Prawda to? Co tam na Kaszubach słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×