Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Witajcie !! I znowu mamy kolejny ranek... jesienny i mokry... no cóż, trzeba czekać na wiosnę... może ona przyniesie nam w następnym roku miłą, ciepłą niespodziankę...🌼 ale to jeszcze parę miesięcy czekania... Wnusi z przedszkola nie wypisali... dzieci jeszcze mają, że być może przystosuje się i nie będzie tak bardzo chorowała... KIK to jest międzynarodowa sieciówka... bardzo lubię robić tam zakupy... większość mojej garderoby jest w KIK-u nabyta... bo raz, że niedrogo... a dwa, że mają rzeczy w większej rozmiarówce...:P ja noszę 46 lub 48... do innych sklepów nawet nie wchodzę, tam ubierają się kobitki, które mają figury modelek... prawie całe życie ważyłam ok. 68 kg... niestety (po usunięciu tarczycy) lata szczupłej sylwetki przeszły i już nie wrócą...:D I jak widać, nie tylko ubrania tam są... ostatnio kupiłam cztery śliczne półmiski... a córka śmiesznego, świątecznego skrzata... Łazienka na mnie czeka... lecę więc robić się na bóstwo...:P:P:P i gnam do Łodzi... Paaa...........!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piję kawę i czytam.Fajna czynność. x Ada nie natknęłam się na te sklepy. Czuła bym się jak ryba w wodzie. Lubię takie rzeczy. Jeżeli nawet nic nie kupię to naciesze oko:) Dobrego dnia. x Imus Jak i czy? dałaś radę załatwić zadania jakie postawiłaś przed sobą.Dużo tego było. Najważniejsze to cztery kółka! bez nich to dopiero bieda!!! x Cyferko Wizyta była planowana ale do końca nie pewna. Jednak się udało. Wiesz jak to jest wspomnienia mogą być różne. Potrzebuję czasu żeby odreagować. x Idę do szkoły. Plecak przygotowany. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :-) Aduś dziękuję👄 zapatrzyłam się w gazetkę. Byłabym klientką tego sklepu;-) Niestety w moim mieście go nie ma. Ale rozejrzę się jak będę w WM,tam w galeriach na pewno jest. Aduś słusznie dzieci trzymają miejsce w przedszkolu,o ile pamiętam to jest dobra lokalizacja. Globusiku rozumiem Cię.Dobrze,że masz szkołę... smutne myśli zastąpi obcowanie koleżankami szkolnymi;-) Imuś moje auto jeździ już na zimówkach. Kurde,właśnie majster poinformował mnie,że brzuszek go boli i nie będzie go w pracy :-( Trzymajcie się . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;-) Parzę kolejną kawę, a do niej ...merci.... lubicie?? ja uwielbiam.Co tam,niech idzie w biodra;-) Imuś dla Ciebie cały rządek :-D Mój ulubiony smak to marcepan i orzechowy. Dzięki Imuś za posłodzenie mi życia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Zimno wszędzie... głucho wszędzie... co to będzie... co to będzie...?!:D A będzie kolejny listopadowy dzień... i oby nie był gorszy niż wczoraj... bo wczoraj nawet nie padało i udało mi się wyjść z wnuśką na godzinny, fajny spacer... Tak, Cyferko... przedszkole jest vis a vi domu moich dzieci... to bardzo wygodne... dużym plusem jest też wielki ogród z placem zabaw... i kadra pedagogiczna fajna jest... np, główna pani wnusi jest z wykształcenia anglistką i wykorzystuje to, wplatając do zabaw sporo angielskich słówek... druga pani to chemik i robi z maluchami różne doświadczenia... np. ostatnio dzieci wkładały do wody z octem jajko i patrzyły co się stanie... skorupa się rozpuściła, a jajko ścięło...:) No, kawę zrobię... jak wstaniecie, to już będzie na Was czekała: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Witaj Adziu. Cześć dziewczyny,śpicie?? Na początek dnia kawa i moje ostatnio bardzo ulubione powiedzenie: ....żeby mi się tak chciało,jak mi się nie chce ;-) No cóż :-D Dobrego dzionka Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, w karty z wnusią gram... dziadek kupił jej kiedyś talię takich niegniecących i nauczył grać w wojnę... przed południem byłyśmy na spacerze, a teraz siedzimy w chacie i w wojnę gramy...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A kuku :) w końcu jestem.Późno .Lepiej późno niż wcale:) Poranna kawa była .......beeee... wstrętna bo w innym miejscu. Postaram się nie oddalać za daleko i kawusie pić na naszym miejscu. x Ja też wstaję dość wcześnie. Tak lubię, ale się złoszczę bo jestem nie wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dzień jak co dzień... czyli jesiennej, mokrej szarzyzny ciąg dalszy... Mocna kawa dobrze nam zrobi: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada kawa jak najbardziej. Kilka łyków już zrobiłam. To prawda.Za oknem ciemno , do tego powiewa wiatr. Dobrego dnia. x Cyferko też bym tak chciała żeby mi się chciało:) jest odwrotnie bardziej mi się nie chce ! Cały czas trzymam bat nad sobą:) x Imus jesteś już na chodzie? wstałam przed szóstą żeby zdążyć na kawę. Przysiądź się do mnie. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Jestem :) Jadę na pogrzeb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Witajcie. Jestem z Wami... Od rana użeram się z kafeterią :-( Nie chcą mnie wpuścić. Globusiku zapodziałaś się nam wczoraj na pół dnia :-( Jak już jesteśmy przy pogodzie ;-) to u mnie fajnie :-D Tylko ciężko było się wybudzić. Za długo śpię ostatnio. Aduś niech zgadnę.....Wojnę wygrała wnusia??? :-D Z tego co piszesz,fajnie ma warunki w przedszkolu. Oby tylko zdrowie dopisało. Imuś tylko tyle??A kto,co i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Janis Joplin mi śpiewa... lubię takie zachrypnięte głosy...❤️ Wczoraj byłam w aptece... tuż obok niej jest KIK... oczywiście weszłam...:P i znowu wyszłam z zakupem... szary (a właściwie melanż szary z białym) puszysty sweter z dużym golfem... fajny jest... z tyłu dłuższy, z przodu krótszy, po bokach dwa nieduże rozcięcia... "wełna" miękka i przytulna... splot grubo tkany... lubię KIK, bo ich rzeczy odpowiadają mojemu, lekko sportowemu, gustowi i tak jak już wspominałam mają moją rozmiarówkę oraz przystępne ceny... dziś, oczywiście, pomykam w moim moim nowym swetrze... do niego zakładam niebieskie dżinsy i granatowe trapery... No, dobra... koniec o fatałaszkach... pora iść do kuchni, bo expres już zaparzył kawuśkę: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada dziękuję za kawę. Gratuluję zakupu. Sweter jest super i na czasie. Różnica w długości ostatnio bardzo lansowana. x Babki cały dzień będę miała do ...czterech liter.... zaspałam. Dużo spraw miałam załatwić. Nie wiem czy pośpiech coś pomoże? ale chcę nadrobić opóźnienie. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Dzisiaj kawa była w realu. Miałam małe szkolenie od księgowej w związku ze zmianami księgowania od nowego roku. Nie taki diabeł straszny,odetchnęłam z ulgą. Teraz wizyta u informatyka. Pozdrawiam Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dzień dobry :-) Sprawdzam czy śpicie. To i dobrze,odpoczywajcie. Lecę po pieczywo ;-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w sobotę. x po całym tygodniu należy się odpoczynek przy porannej kawie. Zapraszam. x Cyferko Ty też wprowadzasz dobrą zmianę:) powodzenia. Wczoraj były zakupy , gotowanie i nic więcej bo miałam w domu kolegę. Mimo starań zawsze mam jakieś zaległości:( do zrobienia. Niestety pogoda nie dodaje werwy w takiej sytuacji najłatwiej wsio olewać!!! x Koleżanki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reget45645645
„Lachowska” dlaczego jeździsz za mną autem po mieście. Twoją rejestracje VW POLO 27757 widziałem wielokrotnie na mieście w pobliżu miejsc, w których się znajdowałem. Raz nawet widziałem twoje auto w nocy w pobliżu trasy rowerowej, z której często korzystam. Wiem, że namierzasz moje położenie w mieści i mnie prześladujesz. Masz szpetny wygląd ale i charakter. Odkąd tylko pojawiłaś się w BRW to organizowałaś imprezy po to by mnie zwabić w pajęczą sieć i zwolnić z pracy bo potrzebujesz „parobka”. Jesteś tak samo głupia jak te twoje ciocie. „Myszak.A” - dlaczego zażywasz chemię na pogrubienie nóg – wiem, że masz w realu brzydkie nogi a to co widzimy to zasługa chemii. Obserwowaliście mnie przez kamery monitoringu w biedronce po to by się, ze mną minąć na przejściu dla pieszych. „Różańska” - ty również chciałaś mnie wyciągnąć na imprezę bo bałaś się o swoją posadkę w pracy. Boisz się konserwantów w kupowanym jedzeniu ale i tak skonasz przedwcześnie na raka wijąc się pod płotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj :-) Wróciłam. Jakaś chora pomarańcza do nas zawitała,ma zwidy :-D Na podwórku fajnie,rześkie powietrze. Wczoraj karmiłam Melka,nie widziałam go może 2 tygodnie....Jaki wielki futrzak z niego się zrobił ....studencik podsumował to tak:- czeka nas sroga zima.... Futrzany leń nie chce nawet na dwór wychodzić.. śpi i je :-D Co to za życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli w rodzinnym gronie i przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki !! A ten weekend tak szybko minął... a mokry śnieg u nas leży... a ja kawkę na rozruszanie robię: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×