Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Hejka Globusiku :-) To ja :-) Dzięki za kawkę ;-) Grzybów na rynku zatrzęsienie...koźlaki, zielonki....Imuś w naszych lasach też są ;-) Globusiku powiedz mi ,czy młodzi wyznaczyli datę ślubu? Być może wspominałaś,ale mi uleciało;-) Dlaczego pytam ? Bo dzisiaj w nocy wybierałam się na ślub do Twojego wnuka :-D Skąd mi to przyszło??? Wczoraj byłam na grobach,posprzątałam na grobach... puste wkłady,wypalone małe lampki.Pogoda fajna była, bardzo dużo spacerowiczów . Ada trzymam kciuki za wnusię ;-) Pusto zrobi się w waszym domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, ach... kawusia... poranna kawusia... ach...:) x Cyferko, grzyby mówisz... u nas chyba też niezły wysyp... ale ja nie zbieram, bo nie znam się na nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak... trzymanie kciuków za pobyt wnuśki w przedszkolu bardzo potrzebny... serdecznie Wam dziękuję... i za kanapki na drogę też...:D u nas podali wstępne wyniki II tury... ponoć dotychczasowy prezio (nasz kandydat) zdecydowanie prowadzi... i oby on wygrał... bo jego przeciwniczka to tzw. spadochroniarz... rozsądnie myślący absolutnie jej nie chcą... a kadencja pana minęła spokojnie... nie słyszało się o jakichś politycznych zagrywkach i wojenkach... no i prezydent okazał się dobrym gospodarzem... miasto pięknieje... tak więc młodemu panu kibicujemy, a pani nie chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Prowadziłam wojnę aby sie zalogować.!!! W końcu się udało. Jestem i przygotowuję kawę.Zapraszam. x Cyferko Tak młodzi mają zaklepany termin ślubu.Jeżeli dobrze pamiętam to 27 maja przyszłego roku.Jeszcze jest troszkę czasu. Ale niektóre sprawy trzeba załatwiać wcześniej. Niestety u mnie grzybów nie ma nawet tych trujących:) wszystko przez suszę. Nie przepadam za daniami z grzybów ale raz tylko raz zjadłabym aby przypomnieć sobie smak. x Aduś Niech się stanie tak jak chcecie i wygra ten akceptowany przez Was. x Imś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj :-) Dzięki za kawkę;-) z tym logowaniem to cyrk :-) Jeśli chce się szybko wejść,to raczej bez loga. Piękny miesiąc młodzi sobie wybrali.Wesele będzie huczne? Z grzybami mam tak samo,wolę na nie patrzeć.Lubię pieczarki. Ada jak tam? burmistrz ten sam? Myślę,że dzisiaj głosy policzone. Niech wygrywają najlepsi ;-) Imuś wpadaj na kawę i przynoś dobre wieści z Kaszub:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i mamy pana prezydenta...:D na niego stawialiśmy... druga kadencja... niech prowadzi nasze miasto spokojnie, tak jak dotychczas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, mleka mi zabrakło... buuu... a kawa bez niego, to nie ten teges...:( piję ją... ale bez przyjemności... muszę skoczyć do sklepu i kupić zapas... to ta południowa kawencja będzie już smaczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wnusia w przedszkolu chyba się dobrze odnalazła... dzieci przyjęły ją z radością... gdy weszła do sali przybiegły wykrzykując jej imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, a ja grzyby lubię... w każdej formie... tylko moja trzustka jest przeciwnego zdania...:P tak więc prawie wcale nie jadam... i bardzo żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje posty podzieliłam na małe cząsteczki... bo mam kłopoty z wysyłaniem... ciągle pokazuje się komunikat o błędzie... gdyby połknęło mi dłuższą wypowiedź, to bym się wściekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wieści są takie,że mam dużo grzybów :D Wszystkie ususzone już Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Wars wita Was...kawa na stole;-) Budzę się dzisiaj wolno :-( Ada fajnie,że wnusia wróciła do przedszkola... i że nie miała z tym problemu :-)Ciągnie ją do dzieci? Globusiku czyżbyś zaspała? wpadaj na kawkę... Imuś Ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, dziś Ty na kaweczkowym dyżurze...:) wars wita...:D fajna piosenka... wesoła... x Globusiczko, pewnie jakieś ważne zajęcia masz... x Imuś, zazdroszczę Ci tych grzybobrań... x A u nas ciąg dalszy pięknej jesieni... ciepełko miłe... wczoraj widziałam faceta w szortach...:P normalnie jak latem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko bardzo dziękuję za kawę nich doda mi energii.Wstałam wcześnie i nic do tej pory nie zrobiłam. Mam rozbity dzień.Czekam na majsterka aby wymienił dekoder do tv. Od kilku dni walczyłam że y się dodzwonić do operatora. Masakra mówię Wam. W końcu poinformowali mnie,że dzisiaj między 9 a 12 będzie technik. Ciekawa jestem ile będzie miał spóźnienia:(:( Cyferko wesela hucznego nie będzie. Młodzi liczą na około 60 gości.Jestem bardzo zaaaaa!!! pochwalam ich decyzję!!! x Imuś nasuszyłaś grzybów??? czy Ty je zbierałaś???? obojętnie kto je zbierał gratuluje Ci:) x Aduś pogubiłam i nie wiem czy starym zwyczajem jeździsz raniutko do wnusi??? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nadziałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiczko, nie... nie muszę wstawać wcześnie... wnuśkę do przedszkola córka odprowadza... aaa... na pana technika czekasz... przyjedzie, wymieni i będziesz zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam słowo... i zniknęło... czyżby szlaban...? znowu...? przecież dopiero co był...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic... poddaję się... nie będę dziś ze szlabanem walki toczyła... bo zaplanowałam obejrzeć sobie "Diagnozę"... paaa Kobitki... paa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to 😭 Poleciało w plener ;-) Jeszcze raz... Piję kawę...łapcie za kubełki;-) Globusiku rozsądne podejście do sprawy.Zastanawiam się co moi wymyślą :-D Drażliwy temat ... zarzekają się,że nie będzie wesela,ale zobaczymy,sami chodzą bardzo często i nikomu nie odmawiają.... Ada fajnie,że masz czas dla siebie;-) Ja teraz też się wciągnęłam w mega serial,na Netflix oglądam. Imuś lepsze zbieranie,aniżeli czyszczenie ...ale zapas masz;-) Nasz pracownik to grzybiarz....ciągle mi opowiada gdzie ile jakie grzyby uzbierał,ile ma słoików i ile nasuszonych :-D Dobrego dnia!!! lecę do sklepu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Same problemy z rana.Logowanie nie wychodzi.Mgła jak diabli.Nie mogłam trafić do naszego miejsca spotkań. Nareszcie się udało. x Cyferko dzięki za kawę. Przed przygotowaniem wesela jest ogromnie dużo do załatwienia. Ślub w maju a już niektóre sprawy trzeba zaklepać.Ważną sprawę maja za sobą ......kurs przed małżeński. Junior nie jest na miejscu i nie mógłby chodzić kilka tygodni na .....szkolenie;) Udało się załatwić przez firmę o której pisałam. Zadaje sobie pytanie czy dożyję do wesela mojego ukochanego pierwszego wnuka!!. x Imuś Ty jak i Cyferka mieszkacie w miejscach których Wam zazdroszczę. Jeszcze nie skażone powietrze. Dookoła lasy,łąki. Po prostu fantazja. Wystarczy że wyjdziesz z domu i możesz zbierać grzyby.To prawda Imuś czyszczenie grzybów nie jest przyjemne. Suszenie natomiast jest fajne. Zapach wynagradza wszystko. x Adus Super.Jesteś w domku we własnym ciepełku. Masz czas dla siebie i kochanej suni:) Czy do koloru włosów już się przyzwyczaiłaś???? x Babki wyobraźcie sobie,że wczoraj w umówionej godzinie pojawił się technik i dokonał wymiany dekodera. TV działa!!!!!:D Dzisiaj będę atakować PKO. Jeżeli zrobię opłaty będę spokojna. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,co Ty mówisz :-( Jak nie doczekasz? :-( Będziemy na poprawinach i nie wymigasz się :-D Zobaczcie,wszystko można kupić ;-) Co za czasy.Kurs przedmałżeński ważna sprawa :-D Uczą sami wykwalifikowani specjaliści :-) Globusiku jak się coś wali to wszystko na Twojej głowie :-( Dobrze,że Ci naprawili dekoder. Trzymaj się cieplutko kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki !! W domu... w domeczku... tak lubię... śniadanko, kaweczka, laptopik...:D x Imuś, masz rację... przy lesie mieszkam... ale grzybów nie zbieram, bo nie znam się na nich... a muszą one być, bo ostatnio widzę na spacerach sporo ludzi z koszykami... znajoma pani właśnie w kaniach się lubuje... ma na łące swoje miejsce... w życiu kani bym nie tknęła... dawniej mąż mój czasem też przynosił... sam zbierał, sam przetwarzał, sam zjadał... ryzykant...:P x Cyferko, posta Ci net zaiwanił... paskuda... wiem jak to boli... buuu... najczęściej staram się kopiować... ale nie zawsze... i jak literki w kosmos poszybują, to wściekam się... sama na siebie... że nie skopiowałam... x Globusiczko, mgłę macie... niebezpieczne zjawisko... szczególnie kierowcy muszą uważać... u nas, z racji tych pobliskich łąk, też często bywa... ale dziś powietrze przejrzyste... i niebo bez jednej chmurki... przez okno widzę dwa wysokaśko lecące samoloty... zerknęłam na program radarowy... i już wiem, co to za maszyny... jeden samolot, to Airbus A320-214, z Moskwy do Zurichu... drugi, Boeing 777-F52, z Kantonu do Kolonii... a teraz trzeci nadlatuje... to Boeing 777-F6N z Szanghaju do Lipska... bardzo lubię takie podglądanie... mieszkamy w środku Polski i nad naszymi głowami jest prawdziwe samolotowe skrzyżowanie autostrad...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, Netflix mówisz... muszę zerknąć... nie znam tego programu... ciekawi mnie co to jest... x Globusiczku, do rudych włosów już się przyzwyczaiłam... dobrze się w nich czuję... czarna farba odstawiona na zawsze...:D przekopuję teraz net w poszukiwaniu wiadomości o pielęgnacji kasztanowych włosów... okazuje się, że dbanie o nie, to bardzo trudna sztuka... szczególnie gdy wcześniej przechodziło się przez dekoloryzację... wiem już, że włosy takie należy intensywnie nawilżać i olejować... a większość odżywek, masek i olejów powoduje blaknięcie rudego koloru... mam zamówioną specjalną maskę... być może jutro do mnie dotrze... jak ją już będę miała, to coś więcej napiszę... tymczasem myję głowę co drugi dzień i nakładam sporo rossmannowskiej odżywki do włosów farbowanych... a co drugie mycie odżywkę mieszam z żółtkiem... i jeszcze ważne jest częste szczotkowanie suchych włosów... dawniej mówiło się, że należy codziennie dwieście razy delikatnie przejechać szczotką po głowie... i coś w tym jest, bo naprawdę po takim zabiegu fryzura o wiele lepiej wygląda...:P a szczotka powinna być z naturalnego włosia... nie mam takiej... posiłkuję się szczotką, która na każdym szpikulcu ma gumową kuleczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada to rzeczywiście masz przejrzyste niebo jak odczytujesz te nazwy samolotów ;-) i sokole oko :-D Głośno musi być nad Twoim niebem... U mnie niebo mleczne,nic nie widać ;-) Post mi rano przepadł bo nacisnęłam w między czasie tam gdzie nie trzeba....to najczęściej u mnie bywa z ich wyfrunięciem;-) Gotuję dzisiaj kapuśniak z kwaśnej kapusty. A jak u ciebie kulinarnie ? Masz zapas zupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, hahahah... sokole oko...:D przecież ja ślepa jak mops...:P jeśli niebo jest bezchmurne, a ja w okularach, to lecący samolot widzę jako malusieńką srebrną igiełkę... dopiero ta biała smuga jest dobrze widoczna... a jeśli na dworze jest cisza, najczęściej rankiem, to słychać delikatny pomruk samolotu... wszystkie dokładnie informacje (nazwa maszyny, trasa, godzina wylotu, planowana godzina lądowania, wysokość, szybkość itp.) podaje mi radar za pomocą programu... mam go i na laptopie i na komórce... u Ciebie dziś kapuśniak z kwaśnej kapusty... lubię... ale, ze względu na chorą trzustkę, raczej nie mogę... bo cierpię po zjedzeniu... muszę takie bardziej lekkostrawne... wczoraj gotowałam dwie zupy... brokułową na prędze wołowej i krupnik na schabie... ta pierwsza w mniejszej ilości i do zjedzenia wczoraj/dzisiaj... bo brokułowej (oraz kalafiorowej) nie można dawać do słoików... natychmiast psują się... za to krupniku nagotowałam duuużo... część do szybkiego zjedzenia, a część do słoikowania... tak więc w lodówce mam słoje z krupnikiem, chrzanową na białej kiełbasie i ogórkową na schabie... a jutro gotuję czerwony barszczyk... też na schabie i część też do słoików... no, nic... zbieram się... na spacer z suńką... pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
A u mnie dzisiaj brukwiowa na gęsinie Wczoraj było polowanie i mam dwie łyse panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×