Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość gość aaaaaaaa
Maska do włosów już jest w Łodzi... niebawem zacznę zabawę z nią... wkleję link z filmikiem o wszystkich maskach firmy Kallos... https://www.youtube.com/watch?v=DSkejigT88o ta dziewczyna ma wielką wiedzę... opieram się na jej doświadczeniu... a i inne kobitki z blogów dotyczących pielęgnacji włosów bardzo maski Kallos chwalą... może więc któryś Kallos i Wam się przyda... ta moja to Kallos Blueberry, czyli jagodowa z olejem awokado... gdy będę w mieście to wstąpię do zielarni kupię jeszcze olej jojoba i suszone kwiatki hibiskusa... olej jojoba będę dodawała do maski... a z kwiatów hibiskusa płukanki zrobię... ponoć hibiskus ożywia rude włosy... zobaczymy jak to wszystko sprawdzi się na moich włosach... hmmm... zobaczymy...:) -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzień dobry. Chodzę po omacku,rezygnuję z jazdy autem,na zewnątrz nic nie widać :-( Mgła Globusiku dawaj rękę wciągnę cię ;-) Kawa zaparzona,wpadajcie;-) Jak minęła nocka? Wyspałyście się ? Moja była krótka :-D Ada tak jeszcze o te zupki zapytam....np. schabowa,to na mięsie gotuje się,czy na kościach ? Dziewczyny,niektórzy zaczynają długi weekend,ja będę w pracy .... Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń, chwilówki online Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/ lub Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/ lub Do 10.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 20.000zł nawet na 5lata, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/wonga/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności. Pożyczka dostępna na stronie tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/ lub Wygodne pożyczki przez internet aktualny ranking najlepszych chwilówek Szybka gotówka od 1000zł do 25.000zł w 30minut na koncie lub odbiór na poczcie weryfikacja zdolnosci w 1 minute i szybka wypłata Wypełnij wniosek na stroniehttp://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, skoro kawa zaparzona, to z ochotą wpadam...:) na mięsie, na mięsie... bo ja na kościach raczej nie gotuję... kupuję schab, kroję w grubsze plastry, lekko rozbijam tłuczkiem, następnie kroję w spore kwadraty i fru do gara... wtedy schab nie jest suchy i twardy, a zupa smaczna... jak noc...? a całkiem wporzo... spałam dobrze... śniło mi się że u cioci na wsi wakacje spędzałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada :-) Kolorowe,letnie sny... Znaczy się wyspana;-) Dzięki za info o zupie;-) A jak Twoja nowa głowa ? :-D Nadal jesteś zadowolona z koloru włosów? i mów co ludzie mówią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, taaak... oj, wyspana...:D a z nowej kolorystyki jestem bardzo zadowolona... bardzo...!! dobrze się w rudości czuję... jasny kolor sprawia, że wizualnie jest tych włosów jakby więcej... widzę też, że twarz mam zdecydowanie zdrowszą, młodszą, weselszą... nawet bez makijażu... a dawniej, jak nie nałożyłam podkładu, różu i pudru, to widać było smutną bladość... teraz już tak nie jest... no i nikt mi nie powiedział, że w czarnych lepiej było...:P chociaż jest jedna mała osóbka, która kilka razy mówiła, że mam brzydkie włosy...:P to moja wnuśka...:D bo ona od zawsze babcię w czarnych kudłach widziała...:P i pewnie ciężko jest się jej przestawić na taką radykalną zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,że jesteś zadowolona. Wiadomo,że czarny postarza ;-) Jesteś teraz rozświetlona,a mała osóbka przekona się :-D Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawy dajcie szybko kawy!!!! x Cyferko uratowałaś mnie. Nic rano nie piłam. Przed nami tyle dni świętowania ,że postanowiłam wszystko zostawić i zrobić zakupy. Udało mi się bo naprawdę w sklepach byłam jedną z pierwszych. Nie licząc tych spragnionych piwa aby uleczyć kaca:) Jeszcze mam wyjście do Rossmanna i na tym koniec.Zajmę się garkuchnią. Podobnie jak Ada przygotuję zupki.Przecież muszę mieć wolne dni na świętowanie;) x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cichutko się zachowuję bo przecież weekend można spać dłużej. Po przebudzeniu poczujecie zapach kawy.Zapraszam. x Być może łapie mnie jakaś infekcja,Troszkę pociągam nosem:( x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Jestem na stanowisku... zapach kawy mnie zwabił. Hahaha,też czasami jestem pierwsza w sklepie;-) i czasami ustępuję pierwszeństwa do kasy dla tych spragnionych. Dzisiaj poranek bez mgły,nawet słońce się przedziera... ale wietrznie. Globusiku kuruj się czym możesz...teraz te infekcje tak długo trwają :-( Aduś co planujesz na wolne dni? Dzieciaki przyjadą ? Imuś a Twój J też ma wolny wtorek ? Pozdrawiam Was . Siemandro będę zwijać wroty :-D do zobaczyska ;-) Taki tekst od młodych ludzi słyszałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawka zapachniała... aaa... to Globusiczki dzieło...:) oj, pociągająca jesteś... no tak, jesień przecież... czas infekcji... wczoraj na dworcu słyszałam częste a psik...! oby Ci Kochana szybko to pociąganie przeszło... x Cyferko, siemandro, będę zwijać wroty, do zobaczyska...:D młodzi fajny język miewają... nie... dzieci w wolny weekend nie przyjadą... synowa z synem w Poznaniu... tam uczestniczą w Biegu 100-lecia Niepodległości... córka z wnusią też jakieś swoje plany mają i tym razem chcą być u siebie... a Ty, Cyferko, jak te wolne dni będziesz spędzała...?? x Powiem Wam, że uradowana jestem wielce...:D chudnę dalej...:D w zdrowym wolnym tempie, bo się boję zmarszczek i wiszącej skóry... nie ma jeszcze trzech miesięcy tej przemiany, a ubyło mi 8,2kg...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada :-) Brawo Ty !!! Najważniejsze,że głodna nie chodzisz :-D Pytasz jakie mam plany? Ja pracuję ;-) Ludzie mają wolne,więc przyjdą do mnie.Od rana telefony z pytaniem,czy w poniedziałek u nas czynne. Skoro jest zapotrzebowanie,będziemy działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Globusiku Junior też smarkaty Dwa dni na galowo musieli być do szkoły A ten cep nigdy kurtki nie zapina Wczoraj postał na przystanku dwie godziny i zmarzł Cyferko U nas teraz gorący czas Ludzie robią dachy na wyścigi Czyli raczej wolnego nie będzie Adziu Fiu fiu Brawo Ty! Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imuś :-) Czemu na galowo ? Z okazji Święta Niepodległości? Ja właśnie flagę piorę....musiałam odświeżyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Z okazji Niepodległości Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Święto, świętem... ale kawka musi być... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... a co u pani Aziu, wie ktos? Dawno jej tu nie bylo, a tak fajnie pisala. podczytujaca Was pomaranczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam jeszcze świątecznie? Zaparzyłam kawkę,wpadajcie,kto ma ochotę. U mnie dzisiaj wywóz śmieci....dzwoniła,mówili wystawiać!!!także nie wszyscy mają wolne. Ja też mam umówionych ludzi...którzy dzisiaj pracują. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko dziękuję za kawę.Bardzo chętnie się napiję. x Ja mam święto ale nie świętuję. Planuje co mam zrobić aby sie czymś zająć. Gdyby były grzyby poszłabym do lasu,:) x Dobrego poniedziałku wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Globusiku Zapraszam do mnie na grzyby Wczoraj zebraliśmy całą dużą torbę,taką z Lidla ;) Same podgrzybki Cztery godziny marszu dla niepodległej po lesie Cyferko Ja też dzisiaj śmieci wystawiam ale wywózka jutro Gość Aziu nas nie poinformowała dlaczego nie pisze tutaj Ale na fb jest i miewa się dobrze Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... dziekuje pani Imuś za odpowiedz :-) ciesze sie, moze Aziu jeszcze kiedys wpadnie. Milego i spokojnego tygodnia wszystkim paniom. podczytujaca Was pomaranczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawę .... I uwaga! dzisiaj 13... :-) Mam nadzieję miło go spędzić,Wam również tego życzę. Ożywiło się na ulicach,koniec świętowania. Imuś każdy miał swój marsz :-D Ty po lesie,wróciłaś grzybami,opłaciło się :-D Ja też miałam swój krótki marsz, uczestniczyłam w obchodach przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Wzruszyłam się bardzo,mimo okropnej pogody,przyszło "całe" miasto.... Globusiku skombinuję Ci trochę grzybków ;-) Przypomnisz sobie jak pachnął :-D Aduś co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Nie mogę ostatnio spać A rano ciężko cztery ltery podnieść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×