Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Witajcie !! Globusku, buziak za poranną kawcię...🌼 święto było i się skończyło...:) dobrze że w stolicy narodowcy trochę odpuścili i obyło się bez rozruchów... i w zasadzie wszytko mi się tam podobało, tylko nie znoszę gdy prezydent, zamiast przemawiać, krzyczy na ludzi...:( tak, dziś trzynasty... mnie on nie przeszkadza... ale kto nie lubi niech uważa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... no, przecież powinno być: Cyferko, buziak na poranną kawcię...🌼 sorry...:) a ja (chyba z rozpędu albo z braku kofeiny) koleżanki pomyliłam... jeszcze raz, sorry...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada witaj ;-) Nic się nie stało :-D Przeprosiny przyjęte,za karę pijesz ze mną herbatkę Rooibos o smaku karmelowym. Globusika nie było dzisiaj :-( Gdzieżeś Globusiku ??? Ada ja też nie mam problemu z 13- tką... Dzień tylko taki ponury i chłodny :-( Wymyśliłam coś na piękny zapach w pomieszczeniu. Nie mogę pić więcej niż jedną kawę dziennie i znalazłam sposób,żeby czuć ją przynajmniej w nozdrzach :-) Do gotującej się wody ok.litra ,wsypuję 2 łyżki kawy...wiśniowa.... i to wrze i pachnie przepięknie zabijając przy tym niemiłe zapachy np. po gotowaniu,albo jak ktoś zafajczy w pobliżu .... Cudny aromat. X Imuś skoro nie śpisz w nocy,wcale się nie dziwię,że ciężko jest wstać.Próbowałaś kropelki nasercowe? Mogą trochę uspokoić serducho;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, ależ fajny pomysł z tym aromatyzowaniem... podkradam i będę stosowała...:D a ja jestem w domu... właśnie siedzę przy biurku i karteczki wypisuję... bo jutro wybieram się do miasta... Rossmann i apteka już na mnie czekają...:P ostatnio, jakimś zupełnym przypadkiem, zobaczyłam na youtube filmik o tanich aptecznych kosmetykach... niektóre mocno mnie zainteresowały... np. DERNILAN krem na zrogowaciałą skórę stóp x MEDIDERM, krem do twarzy i ciała x RETIMAX 1500, maść z retinolem do twarzy x WĘGIEL w kapsułkach do czyszczenia i wybielania zębów x i jeszcze KWIAT HIBISKUSA do płukania rudych włosów :D i do picia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mediderm mam w swojej apteczce, Retimax od wielu lat... jest bardzo twardy i długo tłusty,ale coś za coś.Stosuję go raczej punktowo. Teraz te wszystkie specyfiki zamieniam na jeden.... nierafinowany olej kokosowy ;-) ma ogromne zastosowanie i można mieć jeden słoiczek do wszystkiego. Na włosy,pięty,ręce...pachnie kokosem...ten nierafinowany oczywiście. Maseczka na noc,skóra tak delikatna po nocy...chciałoby się ją schrupać ;-) Można nim myć zęby i dużo by opowiadać. Wielką zaletą jest to,że nie ma żadnej chemii. Po kąpieli ,cudowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem bardzo spóźniona. Rano kawę wypiłam w biegu. Miałam kontrolną wizytę u lekarza. Nie ma co kryć jest ...jako tako..... do tego wszystkiego jestem cały czas zainfekowana. Wysuszone śluzówki doprowadzają mnie do szału. Kupiłam tabletki do ssania ...tymianek z podbiałem i ciut pomaga. x Babki ja posłuchałam naszej Imuś i od dawna mam w domu Retimax. Stosuję go na wszystko.Bardzo pomaga na spierzchnięte usta. x Aduś zainteresowałaś mnie kremem do ciała i kupię go.Dziękuję. x Cyferko olej kokosowy powiadasz!!! też kupię.Jeśli dobrze pamiętam to gdzieś go widziałam. Spokojnie odnajdę go. x Imuś wiem co to nieprzespane noce. Uwierz mi,że pomaga mi Positivum,spróbuj może też zadziała na Ciebie. x Tyle na dzisiaj .Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch... zdaje się zmiana pogody nadciąga...:( czytałam gdzieś, że dziś był ostatni dosyć ładny dzień... od jutra kapota... czyli mokra, smutna i zimna jesień... chyba te prognozy sprawdzą się, bo właśnie wróciłam z ostatniego psiego spaceru i brzydko jest... silny wiatr, kapiący z lekka deszcz... buuu..😭 🌼 MAJ 🌼 kiedy nadejdzie NASZ MAJ.....?? x Globusku, wysuszone śluzówki... moja znajoma pediatryczka zalecała rozgryzanie kapsułki z vit A + E... a jak nie było kapsułki pod ręką, to polecała kilka razy dziennie odrobinę jakiegoś oleju... naprawdę pomagało... x Cyferko i Globusku, no właśnie były lata, że zawsze na noc smarowałam twarz maścią z witaminą A... tłusta jak diabli... ale dobra... buźka jak u niemowlaczka... potem jakoś przerzuciłam się na krem z masłem kakaowym... też świetny... a teraz, skoro net przypomniał mi o tym Retimaxie, to pewnie pora znowu maść stosować... a dobry olej kokosowy mam... używałam go do olejowania włosów... jednak ten zabieg wybitnie mi nie służył i olej w odstawkę poszedł... dziś posmaruję nim stopy i zobaczę jaki efekt rano będzie... a do czyszczenia i wybielania zębów węgiel aktywowany miesza się właśnie z olejem kokosowym... jak wrócę z apteki to zaraz taki zabieg zrobię...:D aż jestem ciekawa, czy faktycznie podziała na moje zęby...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kumpele :-) Serwuję kawę,wpadajcie... Globusiku sprawdziłam ten sposób na gardło,o którym mówi Ada.Bardzo pomaga... Chociaż tymianek i podbiał też jest bardzo dobry ;-)Życzę Ci zdrowia!! Aduś jednorazowo żaden kosmetyk nie działa,także z zębami będziesz musiała kilka razy....węgiel? powiadasz? ja o sodzie czytałam.Też wypróbuję;-) Pogoda paskudna,całą noc lało.A teraz zgniłka :-( Imuś jak się spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie proponuję kawę. Jest przygotowana. Ja popijam małym łyczkiem i delektuję się. x Aduś no tak, prognoza się pewnie sprawdzi.U mnie wczoraj pół dnia padał deszcz.Mnie to nie martwi a wręcz cieszy. Mimo deszczu było ciepło. Dzisiaj widzę ,że zaczyna powiewać wiatr. Zbliżają się szarugi. Do tego krótki dzień:( x Cyferko Zasiadaj choć na króciutko i łyknij kawy. x Imuś oczywiście zasnąć nie mogłam. Positivum pomogło. Faktycznie grzyby u Ciebie obrodziły. Torba z Lidla jest bardzo duża napełnić ją grzybami trzeba mieć farta! x Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko wpadłam na Ciebie w drzwiach:) miłe spotkanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku :-) Deszcz padał u Ciebie :-D To dobra nowina.... Jeszcze dwa tygodnie tego miesiąca,a potem już z górki;-) Najgorsze są te krótkie dni :-( Zaczynam pracę...ciemno...kończę, też ciemno.... Kiedyś Globusiku miałam positivum,oddałam mamie też bardzo chwaliła. Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kaweczka, widzę, czekała... mniam, mniam, mniam...:) a w moim mieście dalej szaro, buro, ponuro...:( x Cyferko, ponoć ten węgiel, połączony z olejem kokosowym, świetnie zęby wybiela... szczególnie przebarwienia po kawie... no i wiadomo, że raz jeden to mało... częściej trzeba... a sody nie mogę... mam alergię... dziąsła mi od niej puchną i krwawią... tak mam już od lat... i z tego powodu przestałam pierniki piec... a dawniej na Boże Narodzenie robiłam piernik staropolski... taki wolno dojrzewający... właśnie w połowie listopada zarabiałam go i kilka tygodni na balkonie sobie stał... potem pieczenie, przekładanie, ozdabianie... zrezygnowałam z tej zabawy gdy okazało się, że to na sodę mam tę straszną alergię... bo nie chcę nawet, przy robieniu, oparów sodki wdychać... nie piekę też ciast z proszkiem... taki to los alergika... x Globusku, pada u Was... ziemia wilgoci spragniona... najlepiej, żeby w nocy padało, a w dzień ładnie było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ada :-) Dobrego dnia;-) Urywam się z pracy,mamę do dentysty muszę zawieść. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, dzięki...!! Tobie równie miłego...!! ♡ Wizyta z mamcią u dentysty... no cóż, od czasu do czasu trzeba... a ja dopijam kawkę i niebawem zbieram się do miasta na kosmetyczno/medyczne zakupy... tylko nie mogę o parasolce zapomnieć... zaraz ją do torebki wkładam... bo niebo cały czas zachmurzone i w każdej chwil może zacząć kapać... ach, ta jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, hej... na filiżankę popołudniowej kawki zapraszam: (_)> (_)> (_)> (_)> Kobitki, wróciłam z zakupów... wszystkie preparaty, o których wczoraj pisałam, zakupione mam... kasy wydałam mało, więc zadowolona jestem... stopy już posmarowałam... REWELACJA... już czuję, że stały się takie lekkie i mniej zmęczone... jak dopiję kaweczkę, to wyszoruję zęby węglem aktywowanymi i olejem kokosowym... i jeszcze kupiłam bursztynową wcierkę/odżywkę do włosów... zaraz ją zastosuję... i będę używała co dzień przez dwa tygodnie... mam też nowy szampon... rokitnikowy... a w zielarni kupiłam kwiaty hibiskusa i nagietka... jutro zrobię z nich napary... będą mi jako płukanki służyły... ponoć świetnie "podbijają" rudy kolor... i jednocześnie zakwaszają skórę oraz włosy, co dobrze na ich kondycję wpływa... zobaczymy, zobaczymy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Ty chcesz żebym zawału dostała? ;) Jestem po wymuszonej wizycie u lekarza Ciśnienie 152/120 Po drugiej kawie padłabym Ale cieszę się,żeś taka zadowolona z zakupów Będzie z Ciebie laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaaaaaaaa
Imuś, uch... 152/120 to już nie przelewki... szczególnie to rozkurczowe groźne... a więc dla Ciebie herbatka z hibiskusa... bo ta malwa sudańska obniża ciśnienie... a rano zrobię Ci filiżaneczkę kawki bezkofeinowej... -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaaaaaaaa
Kurza twarz... zniknęło miejsce przez które logowałam się... co to nasza kafe wyprawia...?! -A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Lekko nie będzie dostać się do klubiku;-) Może zmiany na lepsze? Witajcie,zapraszam na kofeinową i b/z kofeiny. Imuś jak się czujesz? serducho dalej bije Ci w rytmie cza- cza? Zdrówka ❤️ Globusiku,chodź;-) kf.gotowa. Mój telefon wskazuje mi,że jutro ma być -7 nie jestem na to przygotowana :-D Poważnie mówię,muszę spuścić dzisiaj wodę z beczki deszczowej,bo rozerwie ją. Ada widzę udane zakupy były;-) Jak mało do szczęścia potrzeba :-D Co tam u wnusi słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was jestem osowiała więc kawy potrzebuję cały dzban. Cyferko dziekuję. x poczytam Was później. Wychodzę na zakupy spożywcze. x Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie Babeczki!! Kawkę już widzę i czuję... ach, ach, ach... i to dwa rodzaje... x Cyferko, mówisz, że u Was nawet -7... strasznie szybko zamróz nadciąga...:( szkoda, bo tyle jeszcze kwiecia w około... wnuśka chodzi sobie do przedszkola, na razie córka ją odbiera, więc ja mam wolne... i już roboty poszukuję...:D może zacznę przedświąteczne porządki... nie lubię takiego generalnego, na hura sprzątania... męczy mnie... bo serce szwankuje, a zreumatyzowane stawy i kości bolą... muszę więc taką pracę rozłożyć sobie w czasie... wtedy stare ciało jakoś znosi taką katorgę...:P hmmm... skoro mrozy nadciągają, to może zdążę przed nimi okna pomyć...?? przydałoby się... potem przyjdzie czas na meble... a najbardziej nie znoszę mycia szklanych d**ereli z witryny... zawsze boję się, że coś z tych moich skarbów potłukę... no, ale raz na jakiś czas przecież trzeba, bo kurz tam się zbiera...:( x Globusku, lecisz na zakupencję... mam nadzieję, że kawy dzban jakoś Cię rozruszał... x Imusiu, jak nocka...?? spałaś lepiej...?? wiesz, czasem obniżenie ciśnienia pomaga w zasypianiu... i oby tak właśnie u Ciebie było... x a ja dziś zupę gotuję... wprawdzie mam w lodówie czerwony barszczyk, krupnik i fasolówkę... jednak tych słoiczków jest coraz mniej... dziś zrobię kociołek pomidorówki... do niej ryż i kluski świderki... do wyboru... ja lubię i to i to... a mąż raczej kluchy...:P pomidorówka będzie jarska... najpierw lekko zeszklę (na maśle z olejem) cebulę... jak już zmieni kolor to dodam pomidory... i niech się to dusi... potem wodą uzupełnię... i przyprawy... czyli sól, szczypta pieprzu ziołowego, kurkuma i duuużo czosnku... na koniec zahartowana śmietana 18%... ach, jak ja lubię pomidoróweczkę... ta bezmięsna wersja polecana jest jako wieczorny posiłek... wtedy metabolizm wolniej pracuje i raczej nie powinno się jeść mięsa... Wyślę... ciekawa jestem czy logowanie mi się udało...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×