Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurzająca pani w rozlewni perfum.

Polecane posty

Gość gość

Poszłam sobie kupić perfumy. Wiedziałam czego chce, bo już kiedyś ich używałam, tyle, że kupowałam oryginalne w perfumerii. Tym razem miałam mniej kasy, więc przyszłam do rozlewni perfum. Podałam nazwę firmy i który to ma być zapach, bo widziałam, że fiolki są podpisane nazwami firm. A ona przy innym kliencie wyskoczyła na mnie, że nie można się kierować nazwami firm, że to nie ważne jaka firma, tylko czy zapach mi odpowiada itd. Przecież jak idę po coś konkretnego, to czemu mam nie podać nazwy firmy? Potem zaczęła się dopytywać jakie zapachy mi się podobają. Odpowiedziałam, że kwiatowe. I kolejny wykład, że kwiatowych zapachów to sobie mogę używać za 20 lat, bo moja skóra jest na nie za młoda. I tu kolejny wykład! I wiecie, że nie sprzedała mi tego, po co przyszłam? Spotkałyście się kiedyś z taką ekspedientką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie sprzedała? Bo co? Jesteś bardzo nieasertywna i można ci wcisnąć wszystko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzeszczace dzieci są wszędzie. W sklepie się drą, w kościele się drą, na ulicy się drą... A rodzice zachowują się, jakby mieli watę w uszach i ani myślą, żeby to dziecko jakoś uspokoić. Nie oceniam cię autorko, bo mnie tam nie było, ale wrzaski dziecka mogą naprawdę być mocno irytujące dla postronnych osób. Bo dziecko to nie pępek świata, a jak się darlo, jak poparzone, trzeba spróbować za jakiś czas, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w aptece kiedyś farmacutka pouczała mnie czego powinnam używać, ten krem zły bo coś tam (krem z filtrami na plaże, wciskała mi g****o które jest tłuste i bieli skóre, chciałam niższy filtr 30 bo nie bede po nim biała , a ona że na plaze musi byc taki i taki), potem np lekow na trawienie wzdęcia, ja chcialam zwyczajny olejek miętowy (bo jest silniejszy niz krople miętowe i wystarczy na dlugo i mi pomaga) a ta c**a mi wciska takies travisto, essentiale ze to dobre, bo ludzie chwalą, ze jak sie pije alkohol w wakacje, dużo je lodów i malo domowego jedzenia to bedzie dobre, no myslalam ze kur/wicy dostane, nikogo w aptece nie btlo i się doczepiła do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups... Dodałam odpowiedź nie tu gdzie trzeba. To dotyczy wątku o basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×